** שרשור צהריים היום ה41 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

צופהבאחהגדול

Well-known member
ג'וזי וקארין מה שקרה אתמול לפי איך שאני רואה את זה:
אתמול ג'וזי ראה שרוצים לעשות פיל ממילה שאמר בזמן משחק אסוציאציות . ורצו להפוך אותו למשהו שהוא לא.
כשאמר לדרור את זה ו"רב" איתו על זה הוא יצא עם ההליכת תרנגול . לאחר כמה דקות הוא חזר. קארין שכבה עם הגב לכיוון הדלת ודיברה עם דרור על ג'וזי וגיבתה את דרור ולכלכה על ג'וזי ג'וזי נכנס קארין לא ראתתה הוא שמע וראה היא לא חברה היא מלכלכת ולא שומרת עליו היא לא חברה באמת.
והבין גם שדרור באמת כמו שהוא קלט אותו והוא מלכלך עליו ולוקח אחרים איתו

fairytalee

Well-known member
ג'וזי וקארין מה שקרה אתמול לפי איך שאני רואה את זה:
אתמול ג'וזי ראה שרוצים לעשות פיל ממילה שאמר בזמן משחק אסוציאציות . ורצו להפוך אותו למשהו שהוא לא.
כשאמר לדרור את זה ו"רב" איתו על זה הוא יצא עם ההליכת תרנגול . לאחר כמה דקות הוא חזר. קארין שכבה עם הגב לכיוון הדלת ודיברה עם דרור על ג'וזי וגיבתה את דרור ולכלכה על ג'וזי ג'וזי נכנס קארין לא ראתתה הוא שמע וראה היא לא חברה היא מלכלכת ולא שומרת עליו היא לא חברה באמת.
והבין גם שדרור באמת כמו שהוא קלט אותו והוא מלכלך עליו ולוקח אחרים איתו

נכון ובעיקר עצבן אותו שקארין אמרה "אולי הוא באמת חושב ככה" (אחרי שקישר פריפריה וערסים) ואח"כ טענה שצחקה. הוא ניסה להסביר שבגלל שהם לא מדברים שבוע ואין ביניהם אווירת צחוק אז זה נאמר כדי להוציא אותו גזען.

8LIBI8

Well-known member
עדיין לא ידוע אבל קל לנחש שג'וזי שם את רמי ולינור להדחה...רמי בגלל מה שעבר איתו ונגד חבריו ולינור אין חיבור.
מצד שני דווקא עם רמי כן מעביר זמן בסמול טוק פה ושם ונראה שיש לו פחות חיבור ויותר חיכוך עם דרור מהתחלה אז למה לא את דרור לפחות.
לתום שומר חסד מהבית למרות שזה לא הדדי ולקארין שומר חסד ממה שעבר איתה בימים הראשונים למרות שגם איתה זה לא הדדי

ראש גזר 6789809896

Well-known member
עדיין לא ידוע אבל קל לנחש שג'וזי שם את רמי ולינור להדחה...רמי בגלל מה שעבר איתו ונגד חבריו ולינור אין חיבור.
מצד שני דווקא עם רמי כן מעביר זמן בסמול טוק פה ושם ונראה שיש לו פחות חיבור ויותר חיכוך עם דרור מהתחלה אז למה לא את דרור לפחות.
לתום שומר חסד מהבית למרות שזה לא הדדי ולקארין שומר חסד ממה שעבר איתה בימים הראשונים למרות שגם איתה זה לא הדדי
דרור ראש הבית הוא לא יכול להעמיד אותו השבוע להדחה

צופהבאחהגדול

Well-known member
כן ידוע הם מדברים על הדחות חופשי ק אומרים את מי אתה פחות אוהב . אז ג'וזי אתמול אמר רמי לינור . אז הצביע ללינור ורמי.
וימית לרמי ואילון כי אמרה שהצביעה למי שאוהבת אבל מי שידעה שיצביעו משני הצדדים.
בקיצור הישרדות באח

yoni564712

Well-known member
לג'וזי היה חיבור עם לינור
זה הסתיים בגלל ההרעלות של רונית והריב על ההחבאות אוכל שהיה לו עם רמי בזמנו

nicknick

Well-known member
חייבת להגיד שלרגע האמנתי והיה נדמה לי שדרור באמת התחיל לחבב את ג'וזי , עם שיחת החנפנות והלקקנות שלו לפני כמה ימים .
אבל כנראה שלא.

דרור היקר, כנראה תמשיך להצחיק אותי לנצח ואין ספק שאני עוד אהנה ממך רבות,
אבל הנסיון המתמיד הזה להוציא את ג'וזי רע, זה סתם מכוער.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
חייבת להגיד שלרגע האמנתי והיה נדמה לי שדרור באמת התחיל לחבב את ג'וזי , עם שיחת החנפנות והלקקנות שלו לפני כמה ימים .
אבל כנראה שלא.

אני ממש לא האמנתי שדרור מחבב את גוזי לשום שנייה פשוט באותו שבוע גוזי היה בסדר עם כולם ואז ששמע מגוזי בשיחה שהוא וקארין בריב ולא מדברים אז בחדר ניסה להדליק את זה עליו ולהסיט את כולם עליו

צופהבאחהגדול

Well-known member
אבל כנראה שלא.

הוא שם אותו כמטרה מהתחלה ולא משחרר. לדעתי הוא רואה שיהודה אולי בולט אבל הוא מספיק שלילי שלא יבחרו בו בסוף וג'וזי כן יש לו סיכוי טוב ולכן שם אותו כמטרה ללכלך עליו.
מחכה שג'וזי יפול ולא יפסיק לדבר על זה.
בינתיים מה שיש לו שהוא לא ברור. ומנסה להציג את זה כשלילי מול ליאור מול תום מול ימית מול יהודה. ומי לא.

nicknick

Well-known member
ניקניק ברומאנס מדוכאים ביחד
זה גם משהו
נו באמת , 2 דקות של נחת, הם רק התחילו, תום רק אמר לו תתקרב, ועברו לחפלה בחצר.
למה. למה.

אבל תקשיב , אין תלונות , השניים האלה עוברים את כל השלבים הנכונים של התקרבות ברומאנסית הדרגתית. לצחוק ביחד, להתמרמר ביחד.
להתרחק ולהתקרב שוב, כי אף אחד לא יהרוס להם ( שמעתם אילון ויהודה, לא יילך לכם, אחוות הברומאנס חזקה יותר מכל שיחת נסט).
לשניהם יש מצבי רוח הפכפכים והם גם התלבשו דומה היום.

אני אחשוב על שם בשבילם :ROFLMAO:

8LIBI8

Well-known member
אבל למה להעביר דווקא עכשיו ועוד לצרחות של דרור המאוס...איף

מצב
הנושא נעול.
למעלה