** שרשור צהריים 2 היום ה82 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

TalBrit

Well-known member
לא מבינה את ההפקה, פשוט לא.
כמה יעלה לכם להכריז בפני הדיירים "שימו לב, רוצים תוספת לתקציב? תכנית ריאיונות יוצאת לדרך." לעשות מזה פינה קבועה אפילו. על כל תשובה תוספת של 50 ש"ח.

haya sol

Well-known member
סליחה לכל אוהבי קארין, ללא קשר לאהבתי לגל. מסתכלת נטו על האופי שלה. לא אהבתי את ההתנהלות שלה מההתחלה עוד בביצה, יש לה אופי לא קל, קצת מזכיר לי נחש בשקט בשקט שלו. אני אשמיע לאנשים שהחברים שלי שופטים אותי רק בגלל המראה ולא מסתכלים עליי מעבר, אבל בובה את באמת לא נותנת מעבר. היא נתפסת על גברים רק כשאחרת זוכה בו, עם דניאל היה בזוגיות בבית היא הייתה רוצה אותו אחרי שמישהי אחרת התעניינה בו. היא גורמת בדרכה שלה שיעשו את המלחמות שלה, מטפטפת את החוסר שלה ואז כועסת שניסו לעזור לה.
יש בה התמסכנות מעצבנת , היא לא באמת חברה טובה, לא הייתי רוצה חברה כמוה. עדיף חברים כמו יהודה ויונני שלפחות החרא צף מאשר שושו השועל כמו קארין !
היא עברה על כל החונטות בצורה כזו או אחרת ועוד בלי אינטמיות. ועל גל היא קנאה מהעוצמה, הכוח, הדיבור, הפירגון והביטחון שקארין הייתה מאחלת שיהיה לה ! ומבחינתי חברה שמקנאה אפילו במסוק וגם לא מזמן ראיתי קטע שהיא דיברה עם יונני לפני שהודחה על זה שגל הייתה חזקה והיא הודחה מראה כמה היא שמחה שהיא נשארה וההיא הלכה. קארין לא עוברת לי בגרון עם האופי שלה...במראה היא מושלמת חוץ מליקוקי השפתיים !

מוסיפה:
דווקא גל בשאלות דרך אתר בגדים שהיא מפרסמת וכשהגולשים שאלו אותה לגבי קארין ומור (כנראה לפני שראתה את הפרקים) אמרה שהיא אוהבת, מפרגנת וזה שלהן אם ריכלו עליה.

והיום העלו קטע שקארין מבינה את רמי וזהבה לגבי דרור, כי היא הרגישה את זה כשדיוויד ומור הלכו לה שבוע אחרי שבוע. שום מילה על גל ושום מילה על לינור. זה רק מראה את מי היא אהבה באמת !

נערך לאחרונה ב:

Kiera

Well-known member
וואלה יופי. בערב נפתח רשמית סניף של משחקי המאסטר שף בבית האח:
משימת הטעימה העיוורת בניצוחו של השף הקטן |ישן|
אשמח מאוד אם כמו טקס החינה זה ייערך בדיוק בזמן השקופית של אחרי השידור. תודה.

zoecho

Well-known member
וואלה יופי. בערב נפתח רשמית סניף של משחקי המאסטר שף בבית האח:
משימת הטעימה העיוורת בניצוחו של השף הקטן |ישן|
אשמח מאוד אם כמו טקס החינה זה ייערך בדיוק בזמן השקופית של אחרי השידור. תודה.
יש למה לצפות!!!!

מנליק השני

Well-known member
רמי לקארין על זה שאמרה חסר מלח-"זה בטח כי את מאוהבת" (עקיצה)

קיצר קארין כבר לא חושבת על רמי פטרון ושתלטן ומכה נשים וכו' בשנייה אחרי ריב עם יהודה?

קארין-עלה נידף ברוח

yoni564712

Well-known member
למרות שהראו אותה לשניה בפרומו, הדמעה של הבת של ליאור נגעה לי בלב.

Kiera

Well-known member
רק מאתמול בלילה נוספו לדרור עוד 12 אלף עוקבים.

Kiera

Well-known member
ולמה זה טוב ? במה זה יכול להועיל לו ? באמת שאינני מבינה....לא צינית.
טוב, זה כי את לא מחוברת לעולם הזה.
לאדם שמתפרנס (גם מזה, בעקיפין או לא) זה מועיל מאוד.
נניח אם לך היה חשבון אינסטוש עם תמונות של המאפים שלך או של דו-רית
והיית מגיעה לאלפי עוקבים או אפילו עשרות ומאות אלפי, זה באמת לא היה מועיל לך.
אולי טיפה'לה מעלה לך את האגו ומשמח קצת.
בכ"ז, לא נראה לי שמשוררים נהנים לכתוב למגירה.
אבל כשזה קשור למקורות פרנסה, הכי מועיל.

יונתנסקי

Well-known member
טוב, זה כי את לא מחוברת לעולם הזה.
לאדם שמתפרנס (גם מזה, בעקיפין או לא) זה מועיל מאוד.
נניח אם לך היה חשבון אינסטוש עם תמונות של המאפים שלך או של דו-רית
והיית מגיעה לאלפי עוקבים או אפילו עשרות ומאות אלפי, זה באמת לא היה מועיל לך.
אולי טיפה'לה מעלה לך את האגו ומשמח קצת.
בכ"ז, לא נראה לי שמשוררים נהנים לכתוב למגירה.
אבל כשזה קשור למקורות פרנסה, הכי מועיל.
עצם העלאת התמונות היה מועיל לי, או עצם העלאתן היה יוצר לי מעגל של קונים אפשריים?
על אפשרות 2 אני בכלל לא רוצה לחשוב...
מה, אני עֶבֶד ? :D:D:D:D

משפט שמזכיר לי בדיחה מפורסמת.

Kiera

Well-known member
עצם העלאת התמונות היה מועיל לי, או עצם העלאתן היה יוצר לי מעגל של קונים אפשריים?
על אפשרות 2 אני בכלל לא רוצה לחשוב...
מה, אני עֶבֶד ? :D:D:D:D

משפט שמזכיר לי בדיחה מפורסמת.
לכן אמרתי שלך זה לא היה מועיל, כי אין לך ביזנס.
לכל בעל עסק או אדם שהוא הוא עצמו העסק (נניח גל גברעם) האינסטגרם הוא פרנסה או פשוט שטח פרסום בחינם ומקור להגדלת הקליינטורה.

יונתנסקי

Well-known member
נדמה לי שכן הראו....ראיתי את אורן ממלא צלחת ומתיישב בראש (ואולי בזנב) השולחן ליד זהבה.

את רוצה להגיד שזו היתה ארוחת הבוקר ? :unsure:
זאת נראתה לי צלחת של ארוחת צהריים.
אני זוכרת שאפילו חשבתי לעצמי, שגם ביום סוער כזה אחרי עזיבת דרור, הם עדיין שומרים על שיגרת הארוחה המשותפת.

nicknick

Well-known member
סליחה לכל אוהבי קארין, ללא קשר לאהבתי לגל. מסתכלת נטו על האופי שלה. לא אהבתי את ההתנהלות שלה מההתחלה, יש לה אופי לא קל, קצת מזכיר לי נחש בשקט בשקט. אני אשמיע לאנשים שהחברים שלי שופטים אותי רק בגלל המראה ולא מסתכלים עליי מעבר, אבל בובה את באמת לא נותנת מעבר. היא נתפסת על גברים רק כשאחרת זוכה בו, אם דניאל היה בזוגיות בבית היא הייתה רוצה אותו אחרי שמישהי אחרת התעניינה בו. היא גורמת בדרכה שלה שיעשו את המלחמות שלה, מטפטפת את החוסר שלה ואז כועסת שניסו לעזור לה.
יש בה התמסכנות מעצבנת , היא לא באמת חברה טובה, לא הייתי רוצה חברה כמוה. עדיף חברים כמו יהודה ויונני שלפחות החרא צף מאשר שושו השועל כמו קארין !
היא עברה על כל החונטות בצורה כזו או אחרת בלי אינטמיות. ועל גל היא קנאה מהעוצמה, הכוח, הדיבור והביטחון שקארין הייתה מאחלת שיהיה לה ! ומבחינתי חברה שמקנאה אפילו במסוק וגם לא מזמן ראיתי קטע שהיא דיברה עם יונני לפני שהודחה על זה שגל הייתה חזקה והיא הודחה מראה כמה היא שמחה שהיא נשארה וההיא הלכה. קארין לא עוברת לי בגרון עם האופי שלה...במראה היא מושלמת חוץ מהליקוקי שפתיים !
קודם כל אין מה להגיד סליחה, מותר ולגיטימי לא לאהוב דייר.
האמת, גם אני בהתחלה לא אהבתי את קארין, בכלל. ראיתי בה את הדברים שאת כותבת עליהם.

עם הזמן התחלתי לזהות את המקום ממנו היא מגיעה , את חוסר הביטחון המהותי שמוביל אותה וגורם לה להתנהל כמו שהיא מתנהלת.
הקנאה שלה והדיבור שלה על גל ועל אחרים, זה ממקום שהיא מרגישה עצמה חסרת ערך , זקוקה לאישורים באופן מתמיד כדי להחזיק את עצמה.
ראיתי את השינוי המידי כשהיא התחברה עם דיוויד, איך היא נרגעה ברגע כשמישהו החזיק אותה, התחילה לצחוק ולהנות.
אפשר לא לאהוב אותה בגלל זה, בעיני העובדה שבן אדם לא מרגיש שיש בו משהו אם אין מאחוריו בן זוג , זה דווקא מעורר חמלה .

ודווקא המקום שהכי גרם לי לחבב אותה היה כל עניין העיסוק הגברי מסביבה בבית.
כי פתאום הבנתי מה היא עוברת.
כולם "התאהבו" בה ישר, אף אחד לא ניסה להכיר אותה כחברה,
ישר ציפו ממנה למענה רומנטי וכעסו ותקפו כאשר היא לא השיבה אותו.

המעבר בין החונטות?
כל המעברים שלה היו טבעיים ומתבקשים,
דיוויד ומור הודחו לה, מה היא אמורה לעשות להמשיך לשבת לבד עם עצמה? ברור שתכיר ותתקרב לאחרים.
ומעבר לזה , היא דווקא הייתה צמודה לאותם אנשים כל העונה, נאמנה גם לאלה ששיחקו לה בראש .
עכשיו החליפה חונטה, לא מרצונה, בגלל שהחונטה שלה דוחה ולא רוצה אותה בקרבתם. ומה הציפייה שתישאר לשבת לבד?

אני מסכימה עם זה שהיא עסוקה בעצמה המון ומפספסת את הסביבה בגלל זה,
יש לה דברים שהיא צריכה לפתור עם עצמה כדי שתהיה מסוגלת להשיב ולתת לאחרים,
בלי היכולת הזאת אי אפשר באמת לנהל קשרים איכותיים ומתמשכים בחיים.
וזה באמת משהו שאני מאחלת לה שתלמד לשפר ולטפל בו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה