** שרשור צהריים 2 - היום ה90 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

Lironl16

Active member
כמה טוב להם לדיירים בלי האיש הרע הזה יהודה...נהנים..צוחקים.. לא נראה שהוא חסר שם למישהו....מעניין איך הוא בעבודה שלו...גם שם לא סובלים אותו?
בהחלט! מרגישים שמשהו באווירה השתנה
כיף לראות את זה😄

THE REAL RONI

Well-known member
לפי מה שערן סוויסה רשם אז יהודה אכן הרוויח את הסילוק הזה ביושר,אבל למה האח לא עשה כלום כשרמי אמר במסיבת ולנטיין לתום שהוא מת לשבור ליהודה את הפרצוף? יש באמת הבדל בין להגיד את זה בפנים או מאחורי הגב? רמי גם אמר שבחוץ הוא היה דורס ורומס אותו,מה ההבדל?
עונה הזויה ובזויה שבתקווה תהיה האחרונה של רועי עוז.

UZURIA

Member
לפי מה שערן סוויסה רשם אז יהודה אכן הרוויח את הסילוק הזה ביושר,אבל למה האח לא עשה כלום כשרמי אמר במסיבת ולנטיין לתום שהוא מת לשבור ליהודה את הפרצוף? יש באמת הבדל בין להגיד את זה בפנים או מאחורי הגב? רמי גם אמר שבחוץ הוא היה דורס ורומס אותו,מה ההבדל?
הוא גם יכול ללכת הביתה. בינתיים אבל נראה שנגמרו לו הפרטנרים למריבות. הוא אדם אלים את זה כבר ראינו. גם באח וגם מחוץ לאח.

ariela1612

Well-known member
אני לא מצדיקה אלימות בכלל ולא משני הצדדים אבל יש הבדל להגיד למישהו בפנים משהו שנשמע כמו איום, לבין להגיד את זה מאוחרי הגב

GalK22

Well-known member
אני לא מצדיקה אלימות בכלל ולא משני הצדדים אבל יש הבדל להגיד למישהו בפנים משהו שנשמע כמו איום, לבין להגיד את זה מאוחרי הגב
דיי נו לרמי יש פה נגוע
איך הוא קרא לאילון וג'וזי שני קוקסינלים בלי שעשו לו כלום, אני לא מצפה מהאח להעיף אותו אבל כן שיקבל את אותם הריקושטים שיהודה מקבל פה

GalK22

Well-known member
אין ספק שגם לרמי יש פה דוחה וגם זו אלימות לכל דבר, היה צריך לעוף ממזמן בעיניי
מה שכן כנראה יהודה ממש הלך רחוק אם סילקו אותו

merilue

Well-known member
אין ספק שגם לרמי יש פה דוחה וגם זו אלימות לכל דבר, היה צריך לעוף ממזמן בעיניי
מה שכן כנראה יהודה ממש הלך רחוק אם סילקו אותו
אין ספק שיש לרמי ג'ורה לא קטנה
אבל היות ואני לא מתרגשת מקללות יותר מידי,לא חשתי אלימות מצידו.
לדעתי היה צריך לעוף בגלל הבושות שעשה לילדיו עם כל עניין לינור.הוא התנהג דוחה לצידה.כמו מוכה כלבת.

יודה,האלימות שלו היתה פי עשרת מונים יותר קשה לי.האילוץ והכפייה שלו מול בן/ת השיח,היה לי ממש קשה עם זה.
הוא היה "אונס" את האדם מולו לשמוע,להסכים,לריב..הוא היה ממש גורר אנשים לעשות כרצונו...זה היה ככ ניכר לי.
אלימות בשבילי לא מתבטאת בקללות כמו
בן ז'"*ה,ואני יהרוג אותו וכל מיני שטויות שיוצאות בשעת כעס
יותר באיך אתה נוהג באנשים סביבך ביום יום.איך אתה מציג עצמך בין אנשים.
יודה לדעתי,יום יום נהג באנשים כאילו היו חבלים בשבילו לטפס עליהם ותו לא.
הוא דיבר לאנשים ככ מסריח..גם לחבריו הקרובים..הקטין אותם,השתלח בהם,אהב אותם רק ש אלו הרימו אותו ותקע בהם סכין בשניה שהתהפכו עליו גם אם רגעי..
לפי דעתי לא היה לו אדם אחד בבית שאהב באמת.כולם היו בשבילו עוד שלב בסולם להגיע ליעד.
יודה עבורי,אחד המתמודדים הכי לא ראויים שהיו באח הגדול.

GalK22

Well-known member
אין ספק שיש לרמי ג'ורה לא קטנה
אבל היות ואני לא מתרגשת מקללות יותר מידי,לא חשתי אלימות מצידו.
לדעתי היה צריך לעוף בגלל הבושות שעשה לילדיו עם כל עניין לינור.הוא התנהג דוחה לצידה.כמו מוכה כלבת.

עם יודה,האלימות שלו היתה פי עשרת מונים יותר קשה לי.האילוץ והכפייה שלו מול בן/ת השיח,היה לי ממש קשה עם זה.
הוא היה "אונס" את האדם מולו לשמוע,להסכים,לריב..הוא היה ממש גורר אנשים לעשות כרצונו...זה היה ככ ניכר לי.
אלימות בשבילי לא מתבטאת בקללות כמו
בן ז'"*ה,ואני יהרוג אותו וכל מיני שטויות שיוצאות בשעת כעס
יותר באיך אתה נוהג באנשים סביבך ביום יום.איך אתה מציג עצמך בין אנשים.
יודה לדעתי,יום יום נהג באנשים כאילו היו חבלים בשבילו לטפס עליהם ותו לא.
הוא דיבר לאנשים ככ מסריח..גם לחבריו הקרובים..הקטין אותם,השתלח בהם,אהב אותם רק ש אלו הרימו אותו ותקע בהם סכין בשניה שהתהפכו עליו גם אם רגעי..
לפי דעתי לא היה לו אדם אחד בבית שאהב באמת.כולם היו בשבילו עוד שלב בסולם להגיע ליעד.
יודה עבורי,אחד המתמודדים הכי לא ראויים שהיו באח הגדול.
לא ראיתי את כל זה אצלו.
נכון, בריב הראשון עם רמי הוא הלך רחוק מאד אבל אחר כך זה נרגע.
אני דווקא התרשמתי ממנו כי למרות האופי הלא פשוט שלו וסיפור החיים המורכב, הוא הצליח לשנות את זה לעצמו. הלך ללמוד, התחיל קריירה, מתעניין בדברים כמו פיזיקה מתמטיקה וחידות של חנונים, בעיניי זה הקסם שלו. זו אמנם קלישאה וגם אני לא סבלתי אותו בהתחלה אבל אני באמת מאמינה שהוא לא אדם רע אלא אדם שרע לו.
ודווקא החיבורים עם אילון וג'וזי היו נראים אמיתים לחלוטין. בגלל זה הם מתים עליו.

merilue

Well-known member
לא ראיתי את כל זה אצלו.
נכון, בריב הראשון עם רמי הוא הלך רחוק מאד אבל אחר כך זה נרגע.
אני דווקא התרשמתי ממנו כי למרות האופי הלא פשוט שלו וסיפור החיים המורכב, הוא הצליח לשנות את זה לעצמו. הלך ללמוד, התחיל קריירה, מתעניין בדברים כמו פיזיקה מתמטיקה וחידות של חנונים, בעיניי זה הקסם שלו. זו אמנם קלישאה וגם אני לא סבלתי אותו בהתחלה אבל אני באמת מאמינה שהוא לא אדם רע אלא אדם שרע לו.
ודווקא החיבורים עם אילון וג'וזי היו נראים אמיתים לחלוטין. בגלל זה הם מתים עליו.
האינטליגנציה שלו ,אין עליה עוררין
הדרך איך השתמש בה,יש עליה עוררין חחח
בעיני הוא מאוד אלים.
חשתי וראיתי יום יום כיצד הבית מתגמש לגחמותיו...
לגבי העבר שלו,רשמתי כבר בהתחלה שלא חשבתי אפילו לא לרגע שהילדות שלו היתה בין הגרועות שראיתי..הוא גדל בבית קשה יומין כמו מיליונים, לצד אמא מאוד חמה אוהבת ומערכת חינוך שלמה שעמדה לצידו ותמכה.
הוא קיבל המוןן חום ואהבה והמון תמיכה מילדות...
לדעתי האישית הוא entitled,spoiled brat
אולי לא בן אדם רע,אלא אדם שיש בו יותר רוע מטוב לב וסלחנות...
הוא צריך ללמוד לחיות בשלום עם עצמו,להפסיק לנפנף בידע שלו כדי להוריד אנשים,ולהיות אדם טוב יותר.יש לו המון עבודה עצמית...
חאלס עם התירוצים.כ
כולנו ,רובנו עברנו דברים בחיים .זה לא תירוץ לאופי מחורבן .
ובכל מקרה,שיהיה לו בהצלחה ויותר מזה שיהיה בהצלחה לאלו החיים איתו.
לא בן אדם פשוט בכלל..
🤗

GalK22

Well-known member
האינטליגנציה שלו ,אין עליה עוררין
הדרך איך השתמש בה,יש עליה עוררין חחח
בעיני הוא מאוד אלים.
חשתי וראיתי יום יום כיצד הבית מתגמש לגחמותיו...
לגבי העבר שלו,רשמתי כבר בהתחלה שלא חשבתי אפילו לא לרגע שהילדות שלו היתה בין הגרועות שראיתי..הוא גדל בבית קשה יומין כמו מיליונים, לצד אמא מאוד חמה אוהבת ומערכת חינוך שלמה שעמדה לצידו ותמכה.
הוא קיבל המוןן חום ואהבה והמון תמיכה מילדות...
לדעתי האישית הוא entitled,spoiled brat
אולי לא בן אדם רע,אלא אדם שיש בו יותר רוע מטוב לב וסלחנות...
הוא צריך ללמוד לחיות בשלום עם עצמו,להפסיק לנפנף בידע שלו כדי להוריד אנשים,ולהיות אדם טוב יותר.יש לו המון עבודה עצמית...
חאלס עם התירוצים.כ
כולנו ,רובנו עברנו דברים בחיים .זה לא תירוץ לאופי מחורבן .
ובכל מקרה,שיהיה לו בהצלחה ויותר מזה שיהיה בהצלחה לאלו החיים איתו.
לא בן אדם פשוט בכלל..
🤗
מסכימה שהוא צריך לעבוד על עצמו, ראו את זה מהריב עם רמי. מקווה שהתכנית הזאת לא תהרוס לו את כל מה שבנה.
רק בקשר לאמא שלו, לפי הדברים שלו הקשר לא היה חם בכלל. לא ראיתי את הדוקו המפורסם אבל אני נוטה להאמין לו ושהוא לא ימציא כזה דבר. אי אפשר לדעת מה היה שם.
טיפוסים כאלה לא "נוצרים" סתם, הוא היה צריך לעבור כמה fucked up shit כדי שתהיה לו את השריטה הזאת

merilue

Well-known member
מסכימה שהוא צריך לעבוד על עצמו, ראו את זה מהריב עם רמי. מקווה שהתכנית הזאת לא תהרוס לו את כל מה שבנה.
רק בקשר לאמא שלו, לפי הדברים שלו הקשר לא היה חם בכלל. לא ראיתי את הדוקו המפורסם אבל אני נוטה להאמין לו ושהוא לא ימציא כזה דבר. אי אפשר לדעת מה היה שם.
טיפוסים כאלה לא "נוצרים" סתם, הוא היה צריך לעבור כמה fucked up shit כדי שתהיה לו את השריטה הזאת
וואי תראי במו עיניך,גל
אני ראיתי ..מלא חיבוקים,נשיקות,ליטופים
הצהרות אהבה ממנה..
אמא שלו,כאב לי עליה ככ..אשה פשוטה שהחיים לא חייכו לה ככ ,עשתה המון טעויות יחד עם זאת עשתה הכל כדי שיהיה לו הכל והוא נהג בה כמו פיס אוף שיט..
תראי פרק או שניים ותביני בעצמך...

עוד תכונה שלא הערכתי אצלו... שקרן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה