** שרשור צהריים 2 - היום ה90 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

ornas2

Well-known member
יהודה, היית מאמין מי נשאר בבית ביום ה- 90❓
ליאור דניאל אורן אלמוג זהבה....
כמה השקעת, התאמצת, חפרת, התלהמת, כירכרת...
אתה בחוץ, אז בטוח עשית משהו לא נכון.

svtar25

Well-known member
אני רוצה לראות איך יהודה היה מצליח לגרור את הראש של רמי על הכביש? יהודה כזה קטן ורמי ענק, נראה לכם שזה אפשרי?
אבל אם לאח הגדול הפריע המשפט הזה, אז למה לא הפריעו איומים לתת סטירה לגל, שבירת צלחת בעצבים.
אני במקום גל הייתי לוקחת מאבטח לתקופה הקרובה. לכו תדעו אולי יהודה ירצה להרביץ לגל.

haya sol

Well-known member
אני רוצה לראות איך יהודה היה מצליח לגרור את הראש של רמי על הכביש? יהודה כזה קטן ורמי ענק, נראה לכם שזה אפשרי?
אבל אם לאח הגדול הפריע המשפט הזה, אז למה לא הפריעו איומים לתת סטירה לגל, שבירת צלחת בעצבים.
אני במקום גל הייתי לוקחת מאבטח לתקופה הקרובה. לכו תדעו אולי יהודה ירצה להרביץ לגל.
שמרו עליו הרבה, על המון דברים הבליגו לו.

בהוצאה אותו מהבית, אמר את מה שאמר מול רמי ועוד הוסיף בחדר האח. ומה שאמר אז על גל אמר מאחורי הגב.

נערך לאחרונה ב:

UZURIA

Member
אני במתח לגלות איזה תוכן אלמוג תייצר עכשיו
אני מהמרת שהיא בימים הקרובים תתחבר לגוזי ותרחיק אותו שוב מקארין. היא עכשיו מתכננת אסטרטגיה מה גם שאחת כמוה לא תבחל גם להתחבר לגוזי מהצד הרומנטי כמו שרצתה מההתחלה ונועה הקדימה אותה. הרי זאת היתה התוכנית המקורית שלה

Moiya_1

Well-known member
אני מהמרת שהיא בימים הקרובים תתחבר לגוזי ותרחיק אותו שוב מקארין. היא עכשיו מתכננת אסטרטגיה מה גם שאחת כמוה לא תבחל גם להתחבר לגוזי מהצד הרומנטי כמו שרצתה מההתחלה ונועה הקדימה אותה. הרי זאת היתה התוכנית המקורית שלה
ג'וזי גם נדלק עליה בהתחלה רק שיודה היה מהיר יותר.

merilue

Well-known member
אז יהודה יצא.
כמו שאמרתי, הוא טוב בדיבורים.. דיבורים ניתוחים בלה בלה אבל בסוף הוא זה שלא יודע לחיות על פי הדרך שהוא מנווט באחרים.
הוא לא טוב גם בדיבורים
זו היתה שלשלת בלתי נגמרת של bs
הדיבורים שלו בעיקר הרחיקו אותי מהמסך
בבלת וקישקוש בלבוש

Goneril 4444

Well-known member
עכשיו השלמתי את הקטע מהפרק של השיחה של רמי עם בתו הצעירה
להבנתי בת 14 יש לי בת בגילה
כשהוא שאל אותה אם הוא עושה לה בושות
זה היה רגע ממש מכמיר
מה תענה לו.. והיכן גבול הבושה, מבוכה בעיקר למתבגרים ביחסם אל הוריהם? בטוחה שהיה לה מאוד לא נוח כשהיו הדיבורים עליו ועל לינור..
מחיר לא פשוט משלמים גם הילדים של מי שבוחר להיחשף ככה
ואני תוהה אם זה באמת שווה את זה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה