** שרשור צהריים 2 - היום ה90 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

tortt

Well-known member
התלקקו מהארוחה של ג'וז...
הוא (ג'וזי) עמל ...היה שקט תוך כדי, גם ניקה ומירק....
לא היה לו מצב רוח...השקיע את המחשבות והרגשות..באוכל..
ויצא לו מדוייק...
אוהבת שהוא "עובד" במטבח
משהו מאוד אסתטי בסגנון שלו
והכל בתשוקה ממגנטת

אופה קטנטנה

Well-known member
שונמיתי עם פני הבוכיה, מזכירה לי את שירה הגדול
של צ׳אבלה ורגס האגדית. ״הבוכיה״
@Maybe Mary
מרושששששששששששש, מוקדש:

במקורו נכתב על הציירת פרידה קאלו שהיתה הנאהבת של צ׳אבלה.

צופהבאחהגדול

Well-known member
קארין אומרת בקוד לאלמוג כאילו שלומי קוריאט זה הצועקים בחוץ.
ליאור הזמין לסדנת משחק בזמן שצועקים בחוץ.
הם מדברות בקודים כדי שלא ישימו את הרעש

Taltul63

Well-known member
ג'וזי זה לא הסגנון שלו...זה הסגנון של אח שלו וה"אריות"..

בוףףברכה

Well-known member
את מי מצטטת השונמית שאמר: "זה השף הגדול אורן אסידו ורמי שמכין אוכל לאזכרות" שיחה של שתי טיפשות על הספסל שמכורח הנסיבות חברות לריקנות. לא ברור איך נושקות לגמר. רמי בפה של אלמוג בלי הפסקה.
את מורדי שנות ה-80...נכנס לבית
במסגרת המשימה...
אמר על האוכל של רמי..."אוכל לאזכרות"...

יותר נכון...אוכל להפגנות..."קציצות חבלה"...
(תוספת שלי..).

בסדר555

Well-known member
את מי מצטטת השונמית שאמר: "זה השף הגדול אורן אסידו ורמי שמכין אוכל לאזכרות" שיחה של שתי טיפשות על הספסל שמכורח הנסיבות חברות לריקנות. לא ברור איך נושקות לגמר. רמי בפה של אלמוג בלי הפסקה.
אלמוג נטו מדברת עליו כדי לקבל תמיכה מהקהל של יהודה
חודש שם לא דיברה עליו

UZURIA

Member
לא הייתי כאן השבוע וכבר יומיים לא קוראת הבוקר חיפשתי מתכון בגוגל וצץ לי הכתבה שיודה הוצא מהבית. הבישולים כבר לא היו חשובים. הלכתי למחשב לבדוק מה קרה. לא יכולה להסתיר את זה שפשוט רווח לי. כבר הרבה זמן אני תוהה. איך ייתכן שדווקא כל המתלהמים למיניהם בתולדות האח. אלה שמזהמים את הסביבה בצעקותיהם, בהתנהגותם מצליחים להגיע להיות דווקא המנצחים והמובילים באח הגדול. ולענייננו אנו אני חושבת שיודה היה מבחינתי דמות שלילית לאורך כל העונה. האמת שכבר כשראיתי את התוכנית שעשו עליו שהיה ילד הוא היה בוטה חוצפן ואלים. עצם העובדה שסיפר שירק על אמא שלו בפנים. שמועות נכונות או לא לכאורה על אלימות עם הבת זוג שלו לשעבר. זה שהוא לא מדבר עם אמא שלו ואח שלו. וההתנהגות הברוטלית שלו בבית. אמרתי עד לאן? ולמה? היתה שם אתמול כנראה אלימות קשה (אורן אמר מקודם לליאור בנסט שהוא אף פעם לא ראה אותו מגיב ככה והוא הופתע וליאור אמר שהוא הופתע מעצמו מהתגובה שלו) יודה הלך. ומבחינתי שחבל שהלך הייתי רוצה שיישאר ולא יזכה במקום הראשון . ככה זכינו לעוד שי חי אחד שהכותרת של מנצח העונה היתה על ראשו עד שהפסיד לאסף וטוב שכך. אני מעדיפה לראות במנצחים אנשים כמו אסף וקודמיו הרגועים מאשר לראות את כל המנבלי פה וצרחנים כמו האחרונה שזכתה באח הגדול שמבחינתי כל אלה זאת תעודת עניות לבוחרים באח הגדול. והשאלה שנשאלת??
למה? איך לרוב גסי הרוח האלה ? הקולניים האלה? החסרי כבוד האלה ? בסוף הם הם חביבי הקהל הישראלי?

merilue

Well-known member
לא הייתי כאן השבוע וכבר יומיים לא קוראת הבוקר חיפשתי מתכון בגוגל וצץ לי הכתבה שיודה הוצא מהבית. הבישולים כבר לא היו חשובים. הלכתי למחשב לבדוק מה קרה. לא יכולה להסתיר את זה שפשוט רווח לי. כבר הרבה זמן אני תוהה. איך ייתכן שדווקא כל המתלהמים למיניהם בתולדות האח. אלה שמזהמים את הסביבה בצעקותיהם, בהתנהגותם מצליחים להגיע להיות דווקא המנצחים והמובילים באח הגדול. ולענייננו אנו אני חושבת שיודה היה מבחינתי דמות שלילית לאורך כל העונה. האמת שכבר כשראיתי את התוכנית שעשו עליו שהיה ילד הוא היה בוטה חוצפן ואלים. עצם העובדה שסיפר שירק על אמא שלו בפנים. שמועות נכונות או לא לכאורה על אלימות עם הבת זוג שלו לשעבר. זה שהוא לא מדבר עם אמא שלו ואח שלו. וההתנהגות הברוטלית שלו בבית. אמרתי עד לאן? ולמה? היתה שם אתמול כנראה אלימות קשה (אורן אמר מקודם לליאור בנסט שהוא אף פעם לא ראה אותו מגיב ככה והוא הופתע וליאור אמר שהוא הופתע מעצמו מהתגובה שלו) יודה הלך. ומבחינתי שחבל שהלך הייתי רוצה שיישאר ולא יזכה במקום הראשון . ככה זכינו לעוד שי חי אחד שהכותרת של מנצח העונה היתה על ראשו עד שהפסיד לאסף וטוב שכך. אני מעדיפה לראות במנצחים אנשים כמו אסף וקודמיו הרגועים מאשר לראות את כל המנבלי פה וצרחנים כמו האחרונה שזכתה באח הגדול שמבחינתי כל אלה זאת תעודת עניות לבוחרים באח הגדול. והשאלה שנשאלת??
למה? איך לרוב גסי הרוח האלה ? הקולניים האלה? החסרי כבוד האלה ? בסוף הם הם חביבי הקהל הישראלי?
חושבת בדיוק כמוך.
אני לא צופה מעל שבועיים..לא היה בא לי לראות אדם כזה משתלט על העונה.
לא מדובר במתמודד שלא חיבבתי וזהו.נניח כמו דיויד או עוד מתמודדים שלא היה לי איתם קליק..פה היה מדובר בראי עצבני של החברה הישראלית.
איש לא ראוי היה אמור לקחת את העונה.
זה היה בעייתי מבחינתי שאדם כזה נשאר בעוד רבים טובים הלכו לפניו
זה מעבר למשחק.
אני אישית,וכמוני הרבה ,נגעלנו ממש לצפות בו בלייב ובפרקים.
עשה טרור כמעט 3 חודשים והיה מועמד רציני לקחת מיליון שקל על התנהגות זוועתית.
האלימות שלו היתה אול אוור דה פלייס..
טוב שהוצא.

UZURIA

Member
חושבת בדיוק כמוך.
אני לא צופה מעל שבועיים..לא היה בא לי לראות אדם כזה משתלט על העונה.
לא מדובר במתמודד שלא חיבבתי וזהו.נניח כמו דיויד או עוד מתמודדים שלא היה לי איתם קליק..פה היה מדובר בראי עצבני של החברה הישראלית.
איש לא ראוי היה אמור לקחת את העונה.
זה היה בעייתי מבחינתי שאדם כזה נשאר בעוד רבים טובים הלכו לפניו
זה מעבר למשחק.
אני אישית,וכמוני הרבה ,נגעלנו ממש לצפות בו בלייב ובפרקים.
עשה טרור כמעט 3 חודשים והיה מועמד רציני לקחת מיליון שקל על התנהגות זוועתית.
האלימות שלו היתה אול אוור דה פלייס..
טוב שהוצא.
המצחיק שבארוחת שישי האחרון החתן שלי אמר שאמא שלו בעד יודה ושאלתי איך אפשר להיות בעד הערס הזה? התגובה שלו היתה ... שאמא שלי לא תשמע שאת קוראת לו ערס ושלא תשמע שאת נגדו " ואני בתוכי אומרת למה מה קרה? אני צריכה לפחד מאמא שלו? אפילו לא הגבתי לא יורדת לשם אפילו (אבל אחרי שאני יודעת גם באמא שלא חסכה מכות מהילדים שלה אז לא פלא שהיא גם בעד אלימות

merilue

Well-known member
המצחיק שבארוחת שישי האחרון החתן שלי אמר שאמא שלו בעד יודה ושאלתי איך אפשר להיות בעד הערס הזה? התגובה שלו היתה ... שאמא שלי לא תשמע שאת קוראת לו ערס ושלא תשמע שאת נגדו " ואני בתוכי אומרת למה מה קרה? אני צריכה לפחד מאמא שלו? אפילו לא הגבתי לא יורדת לשם אפילו (אבל אחרי שאני יודעת גם באמא שלא חסכה מכות מהילדים שלה אז לא פלא שהיא גם בעד אלימות
וואו
עצוב
יש יותר מידי bullies לצערנו
והם מקבלים לגיטימציה מעל ומעבר

מצב
הנושא נעול.
למעלה