שרשור קטן של טרום מפגש

אמנון אלבז

New member
מנהל
שרשור קטן של טרום מפגש

לפני שהמיפקדה תודיע לנו על הפרטים האחרונים של המפגש, כגון הרשימה הסופית של המשתתפים ומטלות אישיות, יש לי כמה בקשות קטנות, אני זקוק ליום הפגישה מתנדבים אשר יבואו עם המבערים שלהם , יש לי חוסר בארבעה ליום ההדגמה. [שירן הבטחת להביא את הטרקטור שלך אך זה לא נחשב] דבר שני כמה שיותר מצלמות , ודבר אחרון עבודות זכוכית. לא לעקור מהקיר רק דברים קטנים, וחרוזים, הרבה חרוזים.

אמנון אלבז

New member
מנהל
מיכאל

לא מבערא אשמא, משתמשא אשמא. יחסית לעלויות יש לך מבער מעולה. אם הפירוק וההתקנה אינם בבחינת יציאת מצרים אז שווה ונחמד יהי להדגים איתו עבודה אחת או שתיים.

יש לי 3 Hot Head

אבל זה בטח לא מה שאתה מחפש... לעומת זאת יש לי אחלה מצלמה דיגיטלית עם מקום לכמעט 250 תמונות ברזולוציה נהדרת, אז תוסיף אותי כצלמת
קרן.

אמנון אלבז

New member
מנהל
קרו אחת

שלושה מבערים. האם שמעת על המושג אש צולבת? [בעולם הזכוכית כמובן]

התירוץ שלי יותר בנאלי

הייתי בקורס חרוזי מבער ושכנעתי גם את אמא שלי ואחי להצטרף, כך שיש לנו את הכל כפול שלוש... האם בכל זאת להביא מבער? קרן.

אמנון אלבז

New member
מנהל
הכל הולך

עדיף שיהיו עודפים , כמו בפעם הקודמת מאשר יחסרו כמו במיפגש ההוא שלא היה. סתתאאאאאם בטח שטוב, הכל טוב.

אמנון אלבז

New member
מנהל
טירון באינטרנט

האם כאשר אני כותב מסר לשליחה במסינגר, יש לי זמן מוקצב לכתיבת המסר? קרה לי מספר פעמים שכתבתי מסר ארוך ובלחיצת- שלח. נעלם לי המסך והמסר לא נשלח.

לא נתקלתי בבעיה של זמן אבל כן

נתקלתי בבעיה של אורך הודעה. נדמה לי שיש מספר תווים מכסימלי (שאינייודעת מהו) לכל הודעה. אם אתה כותב יותר, כל ה"יותר" לא נשלח.

אמנון אלבז

New member
מנהל
נכון מאוד

מכתב שכתבתי לך לא נשלח, הנושא, התוכן. בעיות המשקפיים מול המסך וחוזר למקלדת, הכרת המקלדת ומציאת האותיות, הקלדה עם שתי אצבען. ברירת המחדל במעבר אוטומטילאנגלית, כל אלה הם הבעיה הגדולה ביותר שיש לי, זה פוגע לי במערכת העצבים יותר מהעופרת ואו שאר הרעלים שאנו נושמים, להתראות בשבת.

אמנון אלבז

New member
מנהל
גם אני אבוא.

אור להסיר כל ספק , כי צחקן [המשגיח] עלול לכעוס , שבת ניחא אך המבערים שתביא חיבים להיות נימולים, אולי תביא תעודת משגיח?

shiranr1

New member
אפרופו טרקטור, נראה לי שבכלל מדובר

בהוט הד!! הוא תמיד נראה לי צ'וקומוקו בגלל שהאיש ממנו קניתי אותו הוסיף לו איזה חלק משלו. בקיצור, אני אסתכל טוב טוב איפה תקעתי אותו (עם כל האריזה של הבית, זה סיפור כלל לא פשוט...) ואם אני אמצא- אסחוב אותו איתי יחד עם כמה חרוזים מדגמיים ותפ"א טרום אפויים...

zfard

New member
אני יכולה להביא האט הד,

תודיעו לי אם עדיין יש צורך.

zfard

New member
ילדים!לא לשכוח כובע מימיה ומשקפים!!

אמנון, יש לך משקפיים להשאיל לי? יש לי רק משקפיים מפלסטיק, נדמה לי שהם בקעו לי מתוך ביצת הפתעה של קינדר...

למעלה