תגידו הייתם מסוגלים לשחק בהישרדות?

MIIKLE

New member
תגידו הייתם מסוגלים לשחק בהישרדות?

כי יש קושי מאוד גדול במשחק הזה. נניח אתה מתחבר עם קבוצת אנשים יוצר ברית חזקה ונגיד יריבים מהקבוצה השנייה שמאיימת עליך אין לך בעיה להעיף. אבל מה קורה כשאתה נמצא בסיטואציה שבה אתה חייב להדיח את אחד החברים הטובים שלך לקראת הסוף ולרוב אתה צריך לפגוע בו ולשקר לו כדי להדיח אותו ואז לראות את ההבעה המופתעת שלו כשיתברר לו שתקעו לו סכין בגב? אפילו אם זה משחק זה מגעיל לדעתי לתמרן אנשים ככה.אני נהנה לראות את זה ממבט למעלה כאשר אני לא קשור לאף אחד מהמתמודדים ורואה אותם ככלי משחק בשחמט אבל אם הייתי במשחק היה לי קשה מאוד לעמוד בסיטואציה שבה אני אמור להדיח אחד מחברי הברית שלי. מה נראה לכם?

mika32

New member
באופן אישי

לא הייתי מסוגלת לשחק בהשרדות אני ישרה מידי ולא תחמנית מבחינת כושר פיזי דווקא כן יכולתי אבל זה לא מספיק.

אני בהחלט הייתי מסוגלת ומאוד רוצה

אני לא אכלנית, כך שלא הייתי סובלת באופן מיוחד מרעב. כשצריך, אני פועלת בקור רוח, והבריתות בעיני ממילא לא שוות כלום, אז הייתי מדיחה גם "חבר" אם היה צורך. אני לא כל-כך טובה במשימות פיזיות, אבל טובה בפאזלים וזיכרון. אני שונאת מריבות ו- וויכוחים ולכן הייתי יותר מקשיבה מאשר מדברת.

MagSimps

New member
בגלל הליהוק

בכל העונות יש מגויסים כמו נטלי, אינה וכו' ככה שאיש מהישוב יותר קשה לו להתקבל כי יש פחות מקומות והרבה אנשים שמעונינים להתקבל. בFANS אני מניח שהם צריכים למצוא אך ורק אוהדים של התוכנית, שמכירים את התוכנית טוב. חלק מהמשימות גם קשורות לעונות הקודמות.

לי לא משנה, העיקר להשתתף

זה לא מתאים לכל אחד, אבל אני אוהבת אתגרים. ואם יש מגוייסים אז מה הסיכוי של סתם אנשים להתקבל? לא גדולים

לא, משתי סיבות דביליות למדיי

1) יש לי משקפיים עם מספר ע נ ק י, ואם אני אצטרך להוריד אותם למשימה אני לא אראה כלום ובטח אטבע בים תוך 10 דקות 2) אני ממש לא יכולה לסבול רעב ! בכלל! כשאני רעבה אני פשוט בן אדם עצבני, כועס ואנטי סוציאלי לחלוטין. זה הגיע למצב שחברים שלנו , שאיחרו פעם לארוחת ערב ראו אותי ואמרו "אוי לא!!! אלוש רעבה!!!" אני ממש מפלצת. בקיצור אני לא אצליח לסבול כל כך הרבה ימים ללא רעב וברצינות לרגע, בחיים לא היתי משאירה את הילד שלי כל כך הרבה זמן לבד. זה לא שווה את זה

גם להדס יש מספר גבוה ../images/Emo13.gif

אבל אני מבינה ללבך בקשר לילד. זה קשה. הגעגועים פשוט שוברים אחר-כך, וצריך חוזק נפשי עצום

וגם היא בקושי מסתדרת בלי משקפיים, המסכנה!

רואים שהיא לגמרי אבודה בלי משקפיים, יש לה מבט כזה מפוזר. היא ממש לא רואה ממטר. ובקשר לילד, לא ברור לי איך אמהות עושות את זה. בעיקר אמהות לילדים קטנים, כמו נטלי או נעמה, שמשאירות ילדים כה קטנים, שאי אפשר בכלל להסביר להם למה אימא הלכה או לכמה זמן. בשבילם זה ממש טראומה. וגם לדעתי האמא ממש מפסידה. אם את משאירה בבית ילד בן שנה וחוזרת אחרי חודשיים, זה כבר ילד אחר לגמרי. לדעתי השתתפות בתוכנית ריאליטי זו לא מטרה כל כך קדושה וחשובה בשביל לנטוש ילד, שבשבילו את מרכז העולם. וחוצמזה אני בעצמי בטח היתי כל היום בוכה ומתגעגעת אולי כשליאבי יהיה בן 15 ואני אהיה milf כמו ליאורה

אני לא מבינה למה הדס מורידה אותם

היא יכולה לקשור עם שרוך או משהו ולהשאיר עליה. וגם אם לא - היא ממש אמיצה, נכנסת למים וצוללת למרות הקושי. את יודעת, רגש אמהי זה משהו מהבטן, ולא כולן אמהיות. יש כאלה שאין להן בעייה לעזוב את הילד ואפילו שמחות לחופש מהכל, כמה שזה נשמע רע. ואני מבטיחה לך שגם כשבנך יהיה בן 15 ואפילו 25 תתקשי להפרד ממנו, למרות שזה הגיל שבו הם לא רואים ממטר את ההורים
אבל נכון שלילד קטן נגרמת טראומה. הוא לא מבין ולא יכול לבטא את עצמו ומבחינתו זו פשוט נטישה, וזה נורא. והערה על ליאורה: היא לא נראית לי אמהית במיוחד, היא מאוד קרה.

סאמוואן

New member
אוי זה לא נראה לי נכון בכלל

לי היא נראית מאוד אימהית...זה שהיא לא מדברת על הילדות שלה כל כך הרבה כמו ריקי זה לא אומר שהיא לא אימהית...

גם ריקי לא מדברת על הילדים הרבה

ובעצם, לא שמעתי בכלל שהם מספרים איך קוראים לילדים, בני כמה הם וכולי. העונה אין שיחות נפש, מדברים רק על בריתות.

סאמוואן

New member
למה ריקי דווקא כל מילה שנייה שלה

זה הילדות שלה ובעלה...היא כזאת דרמה קווין..בעיקר אם איך שהיא בוכה

למעלה