תגידו

מרסלו1

New member
תגידו

לא התייאשתם כבר מלחפש? גיל 30+ , הרווקים שבינכם, לא נשבר לכם מדייטים וכולי. אני סינגל בסה"כ שנה ומשהו (הייתי לפני כן בקשרים ארוכים)וכבר נמאס לי, מתאר לעצמי שמי שיותר זמן בכלל שבוז...

© RoNa

New member
אם תחשוב ככה ותרצה בזה

בהחלט יש סיכוי טוב שזה מה שיהיה. אם אתה רוצה זוגיות, אתה חייב להיות אופטימי ולפתוח את הלב. פסיכולוגיה בגרוש אם אתה מכיר, וזה עובד ככה בדיוק

© RoNa

New member
המממ..

קצת קשה לענות. אישית לא מחפשת. אולי בגלל זה אני הרבה זמן לבד. מצד שני הלבד לא נעים. אולי זה מה שמניע אותנו.

גלית35

New member
לא התייאשתי אני מאמינה בכל ליבי../images/Emo20.gif

שיהיה לי בשלב מסוים בןזוג לחים.

missd

New member
ססמאות

אחלה משפטים !!! צריך להאמין ודברים טובים ייקרו, ואני איתך מאמינה שיהיה לך בן זוג לחיים, ובכלל כל אחד יהיה לו את מה שהוא רוצה, צריך להאמין עמוק מבפנים. בהצלחה לכולם

Puzzluna

New member
גישה מאוד לא מומלצת.... ../images/Emo128.gif

אני מכירה מישהו שלא יוצא מהבית לדייטים אלא אם הוא ממש מפתח ציפיות לגבי הבחורה וגם אז הוא בגישה שזה ממילא לא ילך... ונחש מה? זה באמת לא הולך! אי אפשר לצאת בגישה כזו לדייט ולצפות להצלחה. צריך סבלנות ואופטימיות ואז הסיכוי גדל מעצמו. אני מכירה כמה הצלחות שבאו אחרי לא מעט כשלונות, פשוט אסור לותר...

מרסלו1

New member
הרבה הנחות מעט מציאות

יוצא, מכיר, היו לי מספר בנות זוג לתקופות מאוד ארוכות (הארוכה שבהן 5 שנים), פשוט יש תחושה שאולי לא בנוי לזה, זה הכל......כל ההנחות והמסקנות של כמה אנשים פה הם פרי דמיונם הפורה.....

אולי אני אנסה להסביר ?

איך שאני רואה את זה בתור אחד שאמנם לא אמר נואש אבל יש לי תקופות די ארוכות שאני מצד אחד אומר לעצמי- ואאלה אריה, די כבר, מה יש לך ככה לחפש ולחפש , די. אין., הפסקה ואחר כך תמיד ממשיך ומחפש , פעם זה ביתר נמרצות ופעם זה גובל בשיעמום מסויים. תראי, לי אישית קצת נשבר כל פעם מחדש להתחיל שוב לספר על עצמי ושוב מהתחלה וזה לא ממש קל. כי אט אט אני מסגל לעצמי מצב שבו מראש אני הולך עם ציפיות נמוכות וזה בעצם ברוב המקרים מה שהופך את סיכויי ההצלחה לקטנים יותר. כי אני מגיע בלי ממש מוטיבציה, עם סוג של התמודדות שלפעמים קצת מיותר... אותן שאלות, אותם סיפורים . זה מגיע בתקופות ולכל אחד יש את הנפילות שלו. אז לאחד יש ציפיות גדולות יותר כשהוא מגיע לדייט ולאחד יההיו ציפיות נמוכות יותר, תלוי גם באופי של אותו אדם וגם במוטיבציה שיש לו.

למעלה