תגידו

amelie polen

New member
הכל מקום יש מקום לשמאל טוק

להכיר זו לא הבעיה, אפשר בכל מקום להתחיל שיחה בתורים למשל, אפשר סתם ללכת לקופת חולים, לבנק, לסופרמרקט, לכל מקום שיש בו תורים וסתם לעמוד שם... בחתונות שלא הוזמנו, פשוט להכנס, לדבר, לרקוד כאילו אין מחר בבריכה, יש המון שחיינים שריריים וחסונים, שנמאס להם להתקע במדוזות זקנות באמצע הפרפר. מכון כושר, דיי אובוויוס, וכמובן אתרי הכרויות ומה שחשוב זה לא לעצור את עצמך, בחורה, אם בא לך עליו זה לא רע להתחיל קשר מסקס, דווקא דרך הסקס נפתח ערוץ תקשורת חופשי יותר. הרי אחרי הכל התאמה מינית ומשיכה חייבים להיות שם. קיצר, לא בעיה להכיר, אלה למצוא התאמה.

צריך פשוט לחיות ובצורה כזאת

שאת/ה נפגש מכיר באופן לא מחייב הרבה אנשים, עד שנוצר קשר ראשוני עם פוטנציאל רומנטי, כך המאמץ להכרות לא גוזל את כל האנרגיות ולא מיאש.

k e r e n m

New member
טוב עדיין לא

בת 30+ וכשאני חושבת על זה נשמע שזה מייאש מאוד במיוחד אם יהיו לי עוד שנים לא מעטות לחפש.למרות שאני לא מאמינה ביותר מדי חיפושים ודייטים אחת לשבוע כמו מרוץ שלא נגמר
.אני בכלל טוענת שיש גיל שאם אתה עובר אותו אתה נמצא בנקודת אל חזור בעיקר סביב אמצע שנות ה- 30 (תקראו לי סקפטית וכמובן לא נאמר במטרה לפגוע באפאחד, אלא כך אני חשה בעניין)..וכמו שאמרת בציניות אין קשר בין אם רוצים או אם לאו יש מציאות.כמובן שלגברים תמיד יש יתרון עלינו הנשים בעניין השעון הביולוגי למשל אז תתנחם יקירי..

למעלה