תיתכן עתירה לבג"צ השבוע כדי להוציא

כמה שאת טועה יא גונזילה חמודה !

שימי לב למוסף 7 ימים ביום שישי הבא (לא הקרוב) ואז תדעי במה אני עוסק ! טוב, עכשיו מגיעים בערוץ 33 לתאריך 13.04.1948 ואני חייב לראות את הנופלים בתאריך הזה !!!! את כולם !!

ידיעות?

אנחנו קוראים בבית רק הארץ...אה..
ובערבים גם מקבלים גלובס עם שליח עד הבית

גם אני אפגוש את החברים שלי מפורום מסיבת יום העצמאות במסיבת העצמאות של תפוז אנשים!

לא קשור. אני מנוי גלובס מ- 1994.

תקני את ידיעות. ביום שישי הבא (לא הקרוב) או בזה שלאחריו.

קלרה'לה מיי דיר הוני:

קודם כל תתקשרי כבר ! שנית: אני אעביר לך את הכתבה של יגאל מוסקו באופן אישי אם אדע לאן לשלוח אותה ! יאללה טלפון !

יקירתי ! אני בא למסיבה אך לא תדעי

שאני שם ! אני בא עם צוות שבא לבדוק עניינים מסויימים. אין לי כוונה להמשיך ולענות לך ! את פשוט מהווה ענין זניח לחלוטין ! דיסלקטית זו את שמתבלבלת באותיות ! כדאי שתערכי הגהה על ההודעות שלך לפני שאת שולחת אותן. ציצי ! - את כזו פיצי !

SmellyOne

New member
המממ... ../images/Emo9.gif

אני בת 15.... עוד מעט. בן 40 אמרת?.. שטויות.

../images/Emo47.gif../images/Emo45.gifחחחח..אביתר אתה מלך

סוף סוף הראת לנו בשירשור הזה איזה גזע שולט!!!!!!! סי יו אט דה פארטי מן! דו אה לוט אוף יאנג נקבות!!!!

אהלן אחי יבואן הקטרים !

סליחה: יבואן העיזים ! יש לנו בעיה אקוטית עם קלרה'לה שאוהבת להצטלם בעירום ב"עדשה". הבעיה קלרה'לה: אני מעדיף לצלם קטרים שלנו של "רכבת-ישראל" עם קרונות קומותיים שועטים במהירות רצחנית על קו תל-אביב - חיפה וזה אדיר: כי אין שם פלצניות כמוך קלרה'לה ויש שם נוף וים וטבע עם ח'ברה נהדרים ! עכשיו ת'שמע אחי היבואן: אפשר לייבא עיזות צעירות ויפות למסיבה שלנו: נניח עד גיל 23. יש לי תלמידות בגיל הזה והן תשמחנה לבוא למסיבה עם הבוס שלהן מהאוניברסיטה. הכל כשר ואצלי בהרצאות יש המון חוש הומור וסטנדאפ אך לא מדברים בשיעור על קלרה'לה ! היא נעלמה פתאום ! כנראה התייאשה - חבל ! אני כבר מאוהב בך קלרה'לה ! אחי היבואן: אולי נייבא עיזות צעירות ופזיזות מחו"ל !? מה אתה אומר ?? הד"ר מהאוניברסיטה.

עיזות צעירות תמיד עדיפות על הפרות!

ואם כבר מדברים על הפרות...מה דעתכן להישאר באחו? :) אני מבקש רק פרגיות,עיזות צעירות וחטובות,ולבבות עסיסיות למינהם -בואו בהמוניכם!! אז מה אביתר הבנות כאן שמעו שאתה מגיע למסיבה וכבר לא יכולות לחכות למחר בערב הא?? חחחח....אני מבין אותן ותנסה גם אתה להבין אותן גבר.

SmellyOne

New member
אני לא מבינה מה לא ברור.. ../images/Emo4.gif

אמרת שאתה לא רוצה מרופטות קשישות ושאפילו 24 זה מבוגר ומבחינתך 15 זה טוב.. אז ציינתי שאני בת 15. סתם, לידע כללי.

SmellyOne

New member
אני לא מבינה מה לא ברור.. ../images/Emo4.gif

אמרת שאתה לא רוצה מרופטות קשישות ושאפילו 24 זה מבוגר ומבחינתך 15 זה טוב.. אז ציינתי שאני בת 15. סתם, לידע כללי.

למעלה