תסבירו לי....

B.Shokor

New member
פלסטרים לא מספיקים לה!

דקלה שלי.. לא כל האצבעות שלך באותו גובה למרות שהם מאותה יד.. יש ערבים טובים ויש גם ערבים רעים. יש יהודים טובים ויש גם יהודים רעים. עובדה, נקודה. אל תתוכחי גם על זה שלך ב.שוקר מ.הפורום

B.Shokor

New member
עוד סעיף נוסף.. H-)

שערביי ישראל אינם מקבילים את הזכויות שלהם..

B.Shokor

New member
עוד סעיף נוסף H-)

שערביי ישראל אינם מקבילים את הזכויות שלהם..

eliasys

New member
דיקלה דיקלה

אומרים שאת מזייפת??? לא יכול להיות!!! אולי זו המקלדת דיקלה לפעמים המקלקות כותבות דברים שלא רצינו שיכתבו, ובתור מומחה מחשבים אני יכול לגלות את הטעויות (לא שלך כמובן אלא של המקלדת), ההודהע שלך הייתה אמורה להיות כך: זה אומר שלכולם תהיה זכות להתקבל לכל מקום עבודה זאת אומרת שלא יעשו ממני איש מאפיה כשאני עובר בנתב``ג. זה אומר שלא יפקיעו את אדמתי, אולי תסבירי לי זאת אומרת שאם אתקדם בחיים כתוצאה מה``זכויות`` זה יפגע בבטחון המדינה, האם כם אוכל באמת להשתלט על העם היהודי? זאת אומרת שאין לי כל זכות למדינה פלסטיני? (בצדה של מדינת ישראל) את שואלת אם את טועה לאאאאאא דיקלה זו רק המקלדת

dikla00

New member
אני לא מזייפת לא מילים ולא זיונים

המבין יבין... בכל אופן... אני מתכוונת לכל מילה אם אתה רוצה להגיד מה שאתה חושב אתה מוזמן אבל אל תכניס לי מילים לפה ברור????????

eliasys

New member
איזה מקלדת ואיזה בטיח`

דיקלה נראה לי שעד שתביני שיש כל מיני צורות להבעת חשיבה, יעברו הרבה מים בירדן. אני לא שם מלים בפיך כי בלי עין הרע יש לך פה הפולט פנינים בלי הרף. תשכחי דיקלה תשכחי ממה שאמרתי אני כנראה עם חום. אבל חבל שלא לימדו אותך בבית ספר גם לנתח דברים ולא רק לקרוא אותם קריאה סורקת.

B.Shokor

New member
לא ברור..

דקלה, אף אחד לא מכניס לך מילים לפה (כי לא חסר לך). מצורת הדיבור שלך אני מרגיש שאת רוצה להשתלט על כולם, מה שחשוב לך זה להגיד מה שיש לך בראש (הקטן) שלך מבלי לנתח אותו כמו שהסביר לך אדון אליאס היקר. חשבתי שאת מספיק חכמה להבין את המצב שלנו בארץ, אבל אני חייב להגיד שאני מאוד מאוכזב מכמה הודעות שקראתי עכשיו.

eliasys

New member
לא ברור בכלל

דיקלה אני לא הבן שלך ולא האח הקטן שלך וצורת הדיבור שלך שמסתייםת תמיד במילה ברור מעוררת בי סלידה. אם זה יימשך כך לא אגיב לשום הודעה שלך אני יודע שאת מעדיפה שלא אגיב, ואני באמת אעשה את זה אם את תמשיכי בצורה הזו. אך תדעי לך שכנראה בסוף לא אהייה לבד, כי חלק גדול מהנוכחים שמכבדים את עצמם לא יגיב להודעות שלך (וזה ינבע רק מצורת הדיבור שלך) ואז תדברי אל עצמך או מקסימום לאלה הדוםים לך. תבקשי מתפוז שיבנו לך פורום משלך ויש לי הצעה אפילו לשם רלוונטי לפורום החדש פורום ברור

B.Shokor

New member
==> חדש בתפוז <==

בתפוז הכניסו ממשק חדש לפני כמעט כחודש.. כאשר נפתח פורום דוק-יום חדשו את הממשק ביותר חדש ספישל בשביל דקלה!!!.. הוסיפו חסימת גולשים, ואני מתגעגע מאוד לנסות את זה בקרוב.. ברור דקלה? שלך ב.שוקר מ.הפורום

למעלה