תפסתם חבר שלכם משקר לכם

איך תמשיכו את מערכת היחסים ביניכם
תסלחו תעבירו הלאה
תנתקו קשר לחלוטין??

דיברגנט חדש

Well-known member
תסלחו תעבירו הלאה
תנתקו קשר לחלוטין??
תלוי מה חומרת השקר וכמה זה פגע בי.
מקרים שקרו לי בעבר:
  1. יש לי חבר שידע את דעותיי על חיסוני הקורונה ובחר לשקר לי שהתחסן, זה למשל שקר שהחלקתי, כי זה דיי הצחיק אותי.
  2. יש לי חבר ששיקר לי שקיבל צו 8 ולכן לא הגיע לחתונה שלי, זה כבר דבר שכן פגע בי וגרם לי לנתק עמו את הקשר להרבה שנים למרות שהסיבה האמיתית שלא הגיע הייתה אשתו.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
תלוי מה חומרת השקר וכמה זה פגע בי.
מקרים שקרו לי בעבר:
  1. יש לי חבר שידע את דעותיי על חיסוני הקורונה ובחר לשקר לי שהתחסן, זה למשל שקר שהחלקתי, כי זה דיי הצחיק אותי.
  2. יש לי חבר ששיקר לי שקיבל צו 8 ולכן לא הגיע לחתונה שלי, זה כבר דבר שכן פגע בי וגרם לי לנתק עמו את הקשר להרבה שנים למרות שהסיבה האמיתית שלא הגיע הייתה אשתו.
לא הגיע לחתונה שלך, רווח שלך, באירוע שלו אתה פטור מלהגיע.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
שמת לב, שכתבתי אשתו :) זה לא רווח שלי כי הוא היה חבר קרוב.
אגב, חידשתי עמו את הקשר לאחר הרבה שנים כשפגשתי אותו במקרה והוא סיפר לי שהוא פרוד.
שמתי לב שכתבת אישתו. אז שיקר, לא הגיע, מאמינה כשהיה לו אירוע אתה לא הלכת.

תמיד כיף להאשים את האשה, כפי שמאשמים את האשה הראשונה של ישראל.

Harrington

Well-known member
מנהל
תסלחו תעבירו הלאה
תנתקו קשר לחלוטין??
ניתוק קשר מוחלט בגלל שקר? זה יצטרך להיות שקר מאוד משמעותי ומהותי :). אם זה לא, את האמון שלי איבד, אבל חברים כנראה נישאר ברמה כזאת או אחרת.

משתפרת1

Well-known member
ניתוק קשר מוחלט בגלל שקר? זה יצטרך להיות שקר מאוד משמעותי ומהותי
. אם זה לא, את האמון שלי איבד, אבל חברים כנראה נישאר ברמה כזאת או אחרת.
הפעם- מסכימה איתך. אם מדובר בשקר ענקי שפוגע באיכות חיי- הלך על הקשר איתו. אם השקר פחות מהותי- השקרן יאבד את אמוני, לא אסמוך עליו בדברים משמעותיים. אבל אם זה אדם שנעים להיות בחברתו ומבלים איתו בכיף הייתי ממשיכה בקשר פחות עמוק ויותר אקראי.

תלוי אם זה משהו דמיוני שהמציא, למשל, שהוא נפגש עם הנשיא אובמה, או טייל בקוטב הצפוני, זה לא מפריע לי ואזרום איתו, שיהיה בריא, אבל משהו שקשור לתרמית ולהונאה, בשום אופן לא אסכים לזה. הכי גרוע שמישהו מספר שקר על חבר או מכר וכולם מאמינים לשקר. כי השקר רץ מהר

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
תלוי אם זה משהו דמיוני שהמציא, למשל, שהוא נפגש עם הנשיא אובמה, או טייל בקוטב הצפוני, זה לא מפריע לי ואזרום איתו, שיהיה בריא, אבל משהו שקשור לתרמית ולהונאה, בשום אופן לא אסכים לזה. הכי גרוע שמישהו מספר שקר על חבר או מכר וכולם מאמינים לשקר. כי השקר רץ מהר
אכן הכי גרוע שקר שנמכר.

Fire & Ice

Member
בדרך כלל אני מחליק, כולם משקרים מפעם לפעם.
אבל היה לי חבר שהיה משקר קבוע, על כל דבר, עד שזה הגיע למצב שלא האמנתי לשום מילה שיוצאת לו מהפה. זה היה השלב שבו ניתקתי את הקשר איתו.

אני שונאת שקרים,,ואין צבעים לשקר,שקר לבן, שקר הוא שקר,,,במידה ומשהוא שיקר אותי לא בטוח שאנתק קשר
אבל היחסים לא יוכלו להיות כמו שהיו האימון פחת
מותר רק לשקר במידה והשקר יגרום לטוב,,ואני מתכונת אם יש אדם מאד חולה במשפפחה ומיפים את האמת כדי שלא ילחץ
יש יויתענו שגם פה צריך להגיד את האמת לפצינט, נכוןן,,אבל זה תלוי באופיו של החולה ,שלא ידרדר את המחלה מהלחץ,

כשלב ראשון אנסה להוכיח לחבר שאין תועלת לשקר שלו ושמוטב לשנינו שיהיה אמיתי אליי כדי לחזק את היחסים. החברה שלי הייתה משקרת לי לפעמים בקשר לפרנויה שלה כי רצתה להסתיר אותה, ואני מנסה עכשיו להוכיח לה שאני דואג לה ואין לה סיבה להסתיר ולשקר.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
כשלב ראשון אנסה להוכיח לחבר שאין תועלת לשקר שלו ושמוטב לשנינו שיהיה אמיתי אליי כדי לחזק את היחסים. החברה שלי הייתה משקרת לי לפעמים בקשר לפרנויה שלה כי רצתה להסתיר אותה, ואני מנסה עכשיו להוכיח לה שאני דואג לה ואין לה סיבה להסתיר ולשקר.
ייתכן שאתה חבר שלה, אבל היא אינה רואה בך חבר כדי להפתח אליו?

היא יודעת שאנחנו עושים מעשים גופניים אינטימיים ביחד אף שלא מגיעים לסקס מלא כי היא לא מעוניינת בזה, לכן לפי ההגדרה אנחנו זוג חברים. היא סובלת מבעיות נפשיות ומתקשה להיגלות ולתת אמון באנשים, ואני עוזר לה. גם מבחינת הקשר הרגשי אנחנו חברים כי אנחנו עושים דברים מעניינים ביחד כמו לאכול ארוחות ערב בדירתה, ללכת למרכולית ביחד ולהזמין זה את זה לממתקים, ולפעמים לשמוע מוזיקה ביוטיוב שלי. בנוסף אני משכיב אותה לישון כמעט כל ערב.

למעלה