🐶🐶🐶 אנג'ל 5 פרקים 1-9 🐶🐶🐶 צפיה משותפת

Lhuna3

Well-known member
בפרק הראשון של העונה, מומלץ לדלג על הפתיח מיידית.

נא להקפיד על סימון ספוילרים!

(אני אפתח שרשור חדש כשזה "יתמלא" מספיק.)

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
איך היה בעונה הקודמת עם ג'סמין? הקטע עם פרצוף התולעים עדיין הבהיל אותכם? :p

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

didalf

Well-known member
מה זה לונה אני מרגישה כמו כבשה אבודה אם את לא אומרת לי איזה פרקים רואים בדיוק:-D
(סתם אני צוחקת, את אחראית שרשורים מצטיינת ותעשי מה שאת רואה לנכון)

Lhuna3

Well-known member
מה זה לונה אני מרגישה כמו כבשה אבודה אם את לא אומרת לי איזה פרקים רואים בדיוק:-D
(סתם אני צוחקת, את אחראית שרשורים מצטיינת ותעשי מה שאת רואה לנכון)
יש להתחיל מפרק מספר 5X01
:p
מתי את מתחילה??

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני הרוג ואין לי כוח לקום למחשב אז אני כותב מהנייד.
יאיי הרמוני חזרה
יאיי נוקס עדיין כאן (המדען המצחיקון הזה שהיה בפרק אחרון של עונה קודמת ומשחק אותו אותו שחקן ששיחק את הערפד מהפרק של באפי "שיחות עם אנשים מתים")
יאיי יש מישהי בשם איב...
יאיי יש סט ראשי חדש של משרדי וולפראם והארט.
וייייייאייייייייייי הכי גדול על כך שספייק חזר מהמתים

ווסלי: ספייק?
אנג'ל: ספייק!
הרמוני: בלונדי בר!!!

אה וגאן הפך לעורך דין (כי הוא לא יכל להפוך למלך וואקנדה)

מדד קורדיליה: הזכירו אותה. היא עדיין בתרדמת.
מדד קונור: הזכירו אותו. רק אנג'ל ואיב זוכרים את קיומו.
שניהם גם הוסרו מהפתיח.

נורא מצחיק אותי שהרבה פעמים לעדי יש שאלות שבאופן מאוד מפורש מקבלות מענה לאחר כמה פרקים.
במקרה הזה עדי שאלה מה הקאץ'
ואיב כאילו עונה לה ומסבירה אותו.

didalf

Well-known member
אנג'ל 5X01
בפרק הראשון של העונה, מומלץ לדלג על הפתיח מיידית.
עשיתי בדיוק ההפך:-D
אבל גם ככה ידעתי שספייק יהיה העונה הזאת. [כאילו אתם מודעים לזה שספייק מופיע ליד אנג'ל בתמונה של הסדרה בדיסני כן?]
אבל הייתי צריכה לוודא דברים:
1. חדשות טובות - קונור אאוט
2. חדשות רעות - גם קורדי אאוט;-(;-( אני לא מאמינה שנתנו לה את העלילה הכי משפילה ומגעילה בעולם ואז פשוט העיפו אותה מהסדרה:-[ אם לא ספייק הייתי מחרימה את העונה הזאת:-[
והחדשות המאד טובות הן כמובן ספייק|מאוהב|

השיער של אנג'ל נראה מוזר. יותר מידי ג'ל.

הכל נראה כ"כ שונה אני מבינה שלעונה הזאת יהיה וייב שונה לחלוטין.

איב הזאת לא באה לי בטוב. וגם מרגיש לי שהיא תחליף לילה. לא רוצה תחליף רוצה לילה.
אולסו למה החצאיות שלה נראות כמו מפות שולחן?

חחחחחחח אוי הרמוני האהבלה חזרה:-D מיד תהיתי מה יהיה כשספייק יגיע גם עד שהוא נפטר ממנה.
לפחות הרמוני מזכירה את קורדי. אז זהו תקענו אותה בקומה לנצח? ימח שמכם:-[

אז מסתבר שכדי לשמור על כל המשאבים שלהם הם צריכים לשמור גם על הלקוחות הרעים שלהם, אופס.

וואי לא הבנתי מה קרה עם גאן!! מסבתר שהשתילו לו ידע של עו"ד יפה מי צריך ללכת ללמוד תואר.

חחחח לורן עושה הערכת עובדים בשירה:-D

חחח איך אנג'ל מתלהב מצי המכוניות שלו:-D

אהבתי איך שפרד התפרצה על העובדים שלה.

ובסוףףףף ספייק יוצא מהשרשרת הקסומה. סירסיילי זה הכל?? דחוף לשלוח אותו לבאפי!!!
כאילו אני שמחה שהוא שוב איתנו אבל זה גם טיפה מוריד מהערך של ההקרבה שלו. למרות שהוא לא ידע.
חחחחחחחחח ואנג'ל לא מרוצה.
והרמוני חחחחחח "בלונדי בר":-D:-D:-D
נראה לי ספייק רואה אותה חוזר לבור שנשאר מסאנדיייל:-D

יאיי נוקס עדיין כאן (המדען המצחיקון הזה שהיה בפרק אחרון של עונה קודמת ומשחק אותו אותו שחקן ששיחק את הערפד מהפרק של באפי "שיחות עם אנשים מתים")
ווי8-*
בגלל זה הוא נראה לי מוכר? חשבתי שהוא משחק בדברים אחרים.

:-D:-D
וואנקדה פוראבר.

מדד ראוי, אבל נראה לי הולך להתקע על אותה תוצאה;-(
מדד קונור: הזכירו אותו. רק אנג'ל ואיב זוכרים את קיומו.
יופי ביי.

נורא מצחיק אותי שהרבה פעמים לעדי יש שאלות שבאופן מאוד מפורש מקבלות מענה לאחר כמה פרקים.
במקרה הזה עדי שאלה מה הקאץ'
ואיב כאילו עונה לה ומסבירה אותו.
:-D

Lhuna3

Well-known member
יאיי הרמוני חזרה
לגמרי יאיי!! היא מצחיקה אותי תמיד!
אה, כמובן שלא זיהיתי, אבל יפה לו תלתלים!
יאיי יש סט ראשי חדש של משרדי וולפראם והארט.
כן נמאס מהמלון המעופש הזה.
וייייייאייייייייייי הכי גדול על כך שספייק חזר מהמתים
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
יואו אני הייתי בשוק כזה כשראיתי אותו בפתיח בצפיה הראשונה :-D:-D:-D שוק חיובי כמובן :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
אבל זה היה כזה WTF גדול.
:-D:-D:-D מתה על התגובה של אנג'ל.
ושל הרמוני.
כן.
:-(
שניהם גם הוסרו מהפתיח.
עשיתי בדיוק את זה:-D
אבל גם ככה ידעתי שספייק יהיה העונה הזאת. [כאילו אתם מודעים לזה שספייק מופיע ליד אנג'ל בתמונה של הסדרה בדיסני כן?]
ברור, אני כועסת עליהם כבר חצי שנה בגלל זה... |שפם|
היתה לי איזו תקווה קטנה שבגלל שהוא מופיע קצת בעונה הראשונה של אנג'ל אז אתן תחשבו שזה רק בגלל זה, למרות שברור שזה הזוי לחשוב ככה :-D
גם האמנתי שאת אולי זוכרת את העניין הזה ממה שקראת מהצפיה הקודמת שלי, ושאם את לא בטוחה אז התמונה בדיסני תסיר ממך את הספק :-(
ועדיין קיוויתי קצת קצת אז ניסיתי...
איב הזאת לא באה לי בטוב. וגם מרגיש לי שהיא תחליף לילה. לא רוצה תחליף.
הרגשתי כנ"ל.
וגם אני לא רוצה תחליף ליילה (מסיבה הפוכה לך, אבל העיקר שאנחנו מסכימות :-D)
חחחחחחח אוי הרמוני האהבלה חזרה:-D מיד תהיתי מה יהיה כשספייק יגיע גם עד שהוא נפטר ממנה.
הכל איתה מצחיק, אני מתה עליה |מאוהב|
חחחח לורן עושה הערכת עובדים בשירה:-D
זה מעולה. הוא גם זה שהתאקלם שם הכי בקלות.
אהבתי איך שפרד התפרצה על העובדים שלה.
גם אני.
ובסוףףףף ספייק יוצא מהשרשרת הקסומה. סירסיילי זה הכל?? דחוף לשלוח אותו לבאפי!!!
כאילו אני שמחה שהוא שוב איתנו אבל זה גם טיפה מוריד מהערך של ההקרבה שלו. למרות שהוא לא ידע.
אני גם הרגשתי ככה.
(אבל השמחה גברה על זה.)
חחחחחחחחח ואנג'ל לא מרוצה.
והרמוני חחחחחח "בלונדי בר":-D:-D:-D
נראה לי ספייק רואה אותה חוזר לבור שנשאר מסאנדיייל:-D

אהבתי אגב גם את הפתיח הקר של הפרק, שאנג'ל מציל בחורה מסכנה (באופן קצת ספיידרמני), ואז מופיעים כל החברה והעו"ד וצלמים והיא כזה "עשית את זה בשביל יחסי ציבור?"

ואת זה
1705858760147.png

didalf

Well-known member
כן נמאס מהמלון המעופש הזה.
הם עדיין גרים שם אני מניחה. (אני מקווה בשבילם שהם לא גרים במשרד עכשיו)

יואו אני הייתי בשוק כזה כשראיתי אותו בפתיח בצפיה הראשונה :-D:-D:-D שוק חיובי כמובן :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
איזה כיף לך:-D

ברור, אני כועסת עליהם כבר חצי שנה בגלל זה... |שפם|
הם באמת סתומים:-D
גם האמנתי שאת אולי זוכרת את העניין הזה ממה שקראת מהצפיה הקודמת שלי, ושאם את לא בטוחה אז התמונה בדיסני תסיר ממך את הספק :-(
כן האמת גם זה מהדברים שזכרתי מהצפיה שלך חח
ועדיין קיוויתי קצת קצת אז ניסיתי...
חמודה את|לב|

וגם אני לא רוצה תחליף ליילה (מסיבה הפוכה לך, אבל העיקר שאנחנו מסכימות :-D)

הכל איתה מצחיק, אני מתה עליה |מאוהב|
האמת לרוב היא יותר עצבנה אותי ממצחיקה היא תמיד על הגבול כזה נראה מה יהיה איתה הפעם.

זה מעולה. הוא גם זה שהתאקלם שם הכי בקלות.
מסכן פספס ארוחה עם התאומות אולסן.

אני גם הרגשתי ככה.
(אבל השמחה גברה על זה.)
כן אה?

אהבתי אגב גם את הפתיח הקר של הפרק, שאנג'ל מציל בחורה מסכנה (באופן קצת ספיידרמני), ואז מופיעים כל החברה והעו"ד וצלמים והיא כזה "עשית את זה בשביל יחסי ציבור?"
חחחח כן.
זה היה יותר באטמני. כשהוא בא ללכת והיא כזה "מי אתה" אמרתי לטלוויזיה: "איימ באטמןB-|".

ואת זה
1705858760147.png
חחחחחחח כן:-D

ד"א מאיפה בעצם ווסלי מכיר את ספייק בכלל? ווסלי היה רק בעונה 3 וספייק היה רק בפרק בודד בעונה הזאת ו-ווסלי לא היה בפרק הספציפי הזה עדיין.
או שהוא רק שמע עליו מתוקף היותו צופה?

Aranel Nenharma

Well-known member
ספייק!!!!!
לונה זה הצליח לך, אני לא ידעתי שספייק חוזר (לא רואה דרך דיסני)
דילגתי על הפתיח (וצפיתי רק אחרי) אבל כמובן שניחשתי שזה כי יש שינויים בקאסט (קורדי וקונור היה די צפוי שלא ימשיכו ;-( )
וכשראיתי את הרמוני ניחשתי שהיא תצטרף, אבל ממש לא ציפתי שזה יהיה בלונדי אחרי
ואני ממש שמחה כי תאכלס אני לא מהשיפים של באפי וספייק (עונה 6 הספיקה לי) וגם די התגברתי על אנג'ל ובאפי, אבל אנג'ל וספייק זה הזיווג המושלם מבחינתי, מתה כבר לראות את העקיצות שלהם אחד על השני וגם על היחסים עם באפי.

רק בבקשה שהסיבה לחזרה שלו לא תיהיה מעפנה

Lhuna3

Well-known member
ספייק!!!!!
לונה זה הצליח לך, אני לא ידעתי שספייק חוזר (לא רואה דרך דיסני)
דילגתי על הפתיח (וצפיתי רק אחרי) אבל כמובן שניחשתי שזה כי יש שינויים בקאסט (קורדי וקונור היה די צפוי שלא ימשיכו ;-( )
וכשראיתי את הרמוני ניחשתי שהיא תצטרף, אבל ממש לא ציפתי שזה יהיה בלונדי אחרי
ואני ממש שמחה כי תאכלס אני לא מהשיפים של באפי וספייק (עונה 6 הספיקה לי) וגם די התגברתי על אנג'ל ובאפי, אבל אנג'ל וספייק זה הזיווג המושלם מבחינתי, מתה כבר לראות את העקיצות שלהם אחד על השני וגם על היחסים עם באפי.
יש!! 🥳🥳🥳
אני שמחה שהצליח שתופתעי!! 😃
ושמחה שאת שמחה ושאת בעניין של אנג'ל-ספייק!! |מאוהב||מאוהב||מאוהב|

didalf

Well-known member
ספייק!!!!!
לונה זה הצליח לך, אני לא ידעתי שספייק חוזר
יש!! 🥳🥳🥳
אני שמחה שהצליח שתופתעי!! 😃
חחחחח לפחות עם מישהי לונה הצליחה:-D
(לא רואה דרך דיסני)
מההההה את רוצה להגיד לי שראית הכל דרך הדודים?? איזה עינוי איךךךך
לא הייתי שורדת את הצפיה הארוכה הזאת אם זה לא היה בסטרימינג נוח.

אבל אנג'ל וספייק זה הזיווג המושלם מבחינתי, מתה כבר לראות את העקיצות שלהם אחד על השני
חחחחחחח לגמרייי!!

didalf

Well-known member
אנג'ל 5X02

חחחח מצחיק אותי ההתחלה שמראים מה קרה לספייק בבאפי זה כאילו האוריג'ין של ספייק למי שלא צפה בבאפי (יש אנשים כאלה? זה מוזר מאד)

ספייק רוח מההההההההההההה:-0

הוא מיד רוצה לדבר עם באפי;-( שמסתבר באירופה8-*

חחח לורן אומר שהוא רוצה לעבד את הסיפור שלהם לסרט וחושב על דפ ובלום. זה היה לפני שודדי הקריבים? כי אם כן זה די מדהים:-D

חחחחחחחחחחחח כל העקיצות של ספייק ואנג'ל אחד על השני יאסססססס:-D:-D
חחחח כשפרד חוקרת אותו והיא כזה: "יש פעילות של גלי מוח"
ואנג'ל: "מספייק? זה מוזר" חעחעחע:-D
וספייק קורא לו קפטן מצח:-D
ומסתבר שאנג'ל השמיט את החלק של הנשמה וספייק אומר לו שהוא מקנא שהוא פלש לו לטריטוריה. חחחחח הם הרגו אותי כל הפרק:-D
ספייק מחליט לרדוף את אנג'ל כי למה לא:-D

ויש להם לקוח מרושע כלשהו שיש לו קטע מקריפ עם מתים. מה יהיה אנג'ל אם תפטר מכל הלקוחת המרושעים מי יממן אתכם?
לקוחמרושע מציע לספייק עסקה והוא לא מספיק להשלים משפט וספייק כזה: "לפגוע באנג'ל?? כןן?? אני בפנים":-D
יאללה אתם מתים אחד על השני.

מה זה איפה אנג'ל גר עכשיו? במשרד?? כי זה אולי נראה יוקרתי אבל אם זה במשרד זה קצת עצוב.
או סתם דירת יוקרה?

חחחח ספייק מפריע לאנג'ל לישון. הוא שמע את החבורה קודם מדברת על הדרך להשמיד את הקמע ואותו ונמאס לו להיות תקוע כרוח אז הוא רוצה שישחררו אותו לעולם הבא. פור בייבי:-(
אהבתי כשהוא אמר לאנג'ל שזה ראוי כי הוא סבא שלו חח.
אבל אופס זאת הייתה הצגה ספייק כן שיתף פעולה עם היינזלי:-0 והוא הולך להשתמש בגוף של אנג'ל. לא יפה. חשדתי שיש פה עוד טוויסט. בעיקר כי מאד צרם לי איך שהוא דיבר על פרד אז קיוויתי שיש עוד משהו.
ואכן זאת הייתה תוכנית משותפת וספייק השתמש בגוף של היינזלי כדי להרוג אותו. חמודים שלי יאללה תהיו ביחד:-D

אבל אני מבינה שהוא נשאר רוח:-(
וספייק מספר לפרד שכשהוא נעלם הוא מרגיש שהוא נלקח לגיהינום. לאאאאאאאאאאא מההה אחרי שהוא הציל את העולם ככה גומלים לו??
והוא מת מפחד אוח מסכני שלי;-( כשהוא מודה שהוא מפחד אני נמסה|מאוהב|

אז מה וולפארם והרט רוצים ממנו שהם סידרו את כל התעלול הזה עם הקמע???

אולסו אני רוצה שספייק ו-ווסלי יתחברו על טהרת היותם אנגלים. (כן ביקשתי את זה עם ג'יילס וזה לא קרה. יש לכם הזדמנות נוספת לשמח אותי קדימה!)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחח לורן אומר שהוא רוצה לעבד את הסיפור שלהם לסרט וחושב על דפ ובלום. זה היה לפני שודדי הקריבים? כי אם כן זה די מדהים:-D
לא, זה אחרי.
חודשים בודדים אחרי ולכן כנראה הבדיחה.
חחחח גדול.
המון קטעים מצחיקים בינהם.
מה זה איפה אנג'ל גר עכשיו? במשרד?? כי זה אולי נראה יוקרתי אבל אם זה במשרד זה קצת עצוב.
או סתם דירת יוקרה?
זאת דירת יוקרה מעל המשרד.
ואכן זאת הייתה תוכנית משותפת וספייק השתמש בגוף של היינזלי כדי להרוג אותו. חמודים שלי יאללה תהיו ביחד:-D
ויש קטע מצחיק שהיינזלי נלחם באנג'ל ורק אחר כך אנג'ל מבין שהיינזלי כבר היה מת וזה היה ספייק שניצל את ההזדמנות שיש לו גוף גשמי כדי להרביץ לו קצת.

עוד קטע מצחיק זה כשהמשרת של היינזלי בא להרוג את אנג'ל ואנג'ל מביס אותו בכך שהוא זורק לו למצח כפית. וספייק נורא מתעצבן מזה.

הדבר היחיד שחבל לי קצת בהופעה של ספייק זה שזה גורע מזמן המסך של האחרים. לא קרה כמעט כלום עם פרד, ווסלי, גאן ולורן בפרק הזה.

Lhuna3

Well-known member
אנג'ל - פרק 5X02

Just Rewards

just_rewards.png
חחחח מצחיק אותי ההתחלה שמראים מה קרה לספייק בבאפי זה כאילו האוריג'ין של ספייק למי שלא צפה בבאפי (יש אנשים כאלה? זה מוזר מאד)
באמת מוזר, אבל אני מניחה שיש.
אולי בעיקר בנים מהסוג שלא יאהבו לצפות בסדרה עם גיבורת-על בת (אפילו שיש בה המון מכות וזה) אבל כן עם גיבור-על גבר. (זה רק ניחוש שלי, לא יודעת.)
ספייק רוח מההההההההההההה:-0
כן... אבל לא בדיוק.
הוא מיד רוצה לדבר עם באפי;-( שמסתבר באירופה8-*
אמממ שניהם ב-2003 אז אני מנחשת שהקריביים בכל זאת היה קודם. (אוקיי ניק כבר ענה בוודאות)
חחחחחחחחחחחח כל העקיצות של ספייק ואנג'ל אחד על השני יאסססססס:-D:-D
וספייק קורא לו קפטן מצח:-D
ומסתבר שאנג'ל השמיט את החלק של הנשמה וספייק אומר לו שהוא מקנא שהוא פלש לו לטריטוריה. חחחחח הם הרגו אותי כל הפרק:-D
ספייק מחליט לרדוף את אנג'ל כי למה לא:-D
:-D:-D במיוחד הורג אותי שאנג'ל לא סיפר להם על הנשמה, וגם על זה שספייק הציל את העולם מהאפוקליפסה ("באפי עשתה את רוב העבודה")
הם חמודים עם הקנאה שלהם.
ויש להם לקוח מרושע כלשהו שיש לו קטע מקריפ עם מתים.
השחקן הזה כל כך מוכר לי, הוא שיחק באיזה משהו מצחיק, אני חייבת לבדוק.
חחחח ספייק מפריע לאנג'ל לישון. הוא שמע את החבורה קודם מדברת על הדרך להשמיד את הקמע ואותו ונמאס לו להיות תקוע כרוח אז הוא רוצה שישחררו אותו לעולם הבא. פור בייבי:-(
אהבתי כשהוא אמר לאנג'ל שזה ראוי כי הוא סבא שלו חח.
אבל אופס זאת הייתה הצגה ספייק כן שיתף פעולה עם היינזלי:-0 והוא הולך להשתמש בגוף של אנג'ל. לא יפה. חשדתי שיש פה עוד טוויסט. בעיקר כי מאד צרם לי איך שהוא דיבר על פרד אז קיוויתי שיש עוד משהו.
והוא גם ניצל את ההזדמנות להרביץ לו קצת.
אני אוהבת גם את הקטע של אנג'ל זורק כפית על המשרת שנתקעת לו במצח וספייק בהתחלה מזלזל, ואז מתרשם ואז מתאכזב.
אבל אני מבינה שהוא נשאר רוח:-(
וספייק מספר לפרד שכשהוא נעלם הוא מרגיש שהוא נלקח לגיהינום. לאאאאאאאאאאא מההה אחרי שהוא הציל את העולם ככה גומלים לו??
והוא מת מפחד אוח מסכני שלי;-( כשהוא מודה שהוא מפחד אני נמסה|מאוהב|
ברור |מאוהב|

אני בצפייה הראשונה הייתי מאוד מוטרדת כשנראה היה כאילו ספייק באמת משתף פעולה עם הרשע, כאילו החזירו אותו להיות רע למרות הנשמה פתאום... אז הוקל לי מאוד כשהסתבר שהוא עבד עם אנג'ל.

אני אוהבת גם את הקטע בהתחלה, כשאנג'ל רואה שד ומכסח אותו ואז מתברר (למרות שקצת צפוי) שזה היה לקוח שלו.
ואז הוא נזעק ש"הם אוכלים תינוקות!", והרמוני: "רק את הראשים שלהם"

didalf

Well-known member
לא, זה אחרי.
חודשים בודדים אחרי ולכן כנראה הבדיחה.
אמממ שניהם ב-2003 אז אני מנחשת שהקריביים בכל זאת היה קודם. (אוקיי ניק כבר ענה בוודאות)
אהההה חחחח אוקי
אז פחות מרשים:-D
משומה חשבתי ששודדי הקריבים יצא ב2006.

זאת דירת יוקרה מעל המשרד.
זה עצוב.
לך תשיג דירה לא במשרד אנג'ל לגור במשרד זה עצוב גם אם הוא יוקרתי.

ויש קטע מצחיק שהיינזלי נלחם באנג'ל ורק אחר כך אנג'ל מבין שהיינזלי כבר היה מת וזה היה ספייק שניצל את ההזדמנות שיש לו גוף גשמי כדי להרביץ לו קצת.
והוא גם ניצל את ההזדמנות להרביץ לו קצת.
כן לול:-D

הדבר היחיד שחבל לי קצת בהופעה של ספייק זה שזה גורע מזמן המסך של האחרים. לא קרה כמעט כלום עם פרד, ווסלי, גאן ולורן בפרק הזה.
הם יקבלו את זמנם היום התמקדנו בספייק|מאוהב|

נגמר לך המנוי או שסתם נמאס לך?

אולי בעיקר בנים מהסוג שלא יאהבו לצפות בסדרה עם גיבורת-על בת (אפילו שיש בה המון מכות וזה) אבל כן עם גיבור-על גבר. (זה רק ניחוש שלי, לא יודעת.)
8-*
כאילו אני בטוחה שיש כאלה אבל אז ללכת דווקא לספינאוף של הגיבורה בת הזאת זה מוזר.
למרות שתמיד יש אנשים טיפשים אז מי יודע.

:-D:-D במיוחד הורג אותי שאנג'ל לא סיפר להם על הנשמה, וגם על זה שספייק הציל את העולם מהאפוקליפסה ("באפי עשתה את רוב העבודה")
חחחחחחחחחחחח כן:-D
הם חמודים עם הקנאה שלהם.
לגמרי.

עוד קטע מצחיק זה כשהמשרת של היינזלי בא להרוג את אנג'ל ואנג'ל מביס אותו בכך שהוא זורק לו למצח כפית. וספייק נורא מתעצבן מזה.
אני אוהבת גם את הקטע של אנג'ל זורק כפית על המשרת שנתקעת לו במצח וספייק בהתחלה מזלזל, ואז מתרשם ואז מתאכזב.
לאדעת זה היה לי קצת מגעיל.
אולסו המשרת הזה הוא לא בן אנוש?8-*

אני בצפייה הראשונה הייתי מאוד מוטרדת כשנראה היה כאילו ספייק באמת משתף פעולה עם הרשע, כאילו החזירו אותו להיות רע למרות הנשמה פתאום... אז הוקל לי מאוד כשהסתבר שהוא עבד עם אנג'ל.
כן אני גם הוטרדתי מזה, שהם הולכים להרוס לו את הדמות ושיהיה רע למרות הנשמה ובעצם למחוק את כל המשמעות של זה. אבל גם קיוויתי שיש עוד טוויסט.

אני אוהבת גם את הקטע בהתחלה, כשאנג'ל רואה שד ומכסח אותו ואז מתברר (למרות שקצת צפוי) שזה היה לקוח שלו.
ואז הוא נזעק ש"הם אוכלים תינוקות!", והרמוני: "רק את הראשים שלהם"
חחחח כן. ולגמרי צפוי.

משהו נחמד סו פאר בעונה הזאת בגלל החלונות המיוחדים סופסוף יש אור בסדרה.

Lhuna3

Well-known member
אהההה חחחח אוקי
אז פחות מרשים:-D
משומה חשבתי ששודדי הקריבים יצא ב2006.
ב-2006 זה הסרט השני.
זה עצוב.
לך תשיג דירה לא במשרד אנג'ל לגור במשרד זה עצוב גם אם הוא יוקרתי.
אבל שם אני חושבת שיש לו את החלונות המיוחדים שהוא יכול להיות באור שמש דרכם, אז זה משמעותי.
נגמר לך המנוי או שסתם נמאס לך?
לא נגמר לי המנוי אבל לא יוצאות לי כבר כמעט תמונות שמוצאות חן בעיני מספיק, וגם קצת נמאס.
לאדעת זה היה לי קצת מגעיל.
גם אותי זה הגעיל, אבל חוץ מזה זה היה מצחיק.
אולסו המשרת הזה הוא לא בן אנוש?8-*
א. נראה לי שלא. אבל...
ב. אם כבר מדברים, אז בסוף הפרק הקודם אנג'ל כן הרג בן אנוש - את המפקד יחידה מיוחדת הזאת של ווילפראם והארט, שהתכוון להרוג את כל מי שבבי"ס שם בשביל לנטרל את הוירוס. (ולמען הסר ספק, אני שמחה שהוא עשה את זה).
משהו נחמד סו פאר בעונה הזאת בגלל החלונות המיוחדים סופסוף יש אור בסדרה.
נכון! :) סופסוף!

didalf

Well-known member
ב-2006 זה הסרט השני.
לונה את ראית שודדי הקריבים?8-*

אבל שם אני חושבת שיש לו את החלונות המיוחדים שהוא יכול להיות באור שמש דרכם, אז זה משמעותי.
אהההההההההה טוב נו אז בסדר.

א. נראה לי שלא. אבל...
ב. אם כבר מדברים, אז בסוף הפרק הקודם אנג'ל כן הרג בן אנוש - את המפקד יחידה מיוחדת הזאת של ווילפראם והארט, שהתכוון להרוג את כל מי שבבי"ס שם בשביל לנטרל את הוירוס. (ולמען הסר ספק, אני שמחה שהוא עשה את זה).
נכון. ועברו על זה כאילו כלום. גם לי לא כזה אכפת כי הגיע לו אבל מה זה אומר? סתם חפיפניקיות בכתיבה או שעצם זה שהוא בW&H מתחיל לדרדר אותו מוסרית?

למעלה