2 הוכחות ל"צדקת השמאל" בלילה אחד

2 הוכחות ל"צדקת השמאל" בלילה אחד

1. מחבל עבר את חומת (לא גדר, חומה!!!) ההפרדה בין ישראל לקלקיליה ורצח תינוקת 2 דקות מכפר סבא. איזה חצוף... ככה לירות סתם בלי לברר תחילה האם מדובר ב"מתנחלת"? 2. טיל קסאם נחת בסלון ביתה של משפחה ישראלית מצפון לעזה. כנראה שהמשגר היה עסוק בשיחת טלפון עם "פעיל שלום" ישראלי, ובגלל זה פספס את חדר השינה של ילדי המשפחה.

רונאל1

New member
אין ספק. הוכחות של ממש. אולי ריקוד

על הדם? אתה נשמע ממש שמח על האירועים הנ"ל. נדמה לך שהם מוכיחים את האידאולוגיה ההזויה שלך.

עמרי ר

New member
עוד לא ראיתי תגובה אחת שלך

שהתייחסה באופן ענייני לנושא. לא שזה מפליא אותי, אבל מה התשובה שלך, בתור שמאלן קיצוני, לעובדה שהחומה לא מנעה רצח של ילדה בת שבע? מה התשובה שלך לטילים שחולפים להם בנקל מעל גדר הפלאים, ונוחתים בסלון ביתה של משפחה? ומה תהיינה התשובות שלכם כאשר זה יקרה בכמויות מסיביות, ולא רק בשדרות או ביישובי גוש-קטיף אלא גם בכפר-סבא, נתניה, תל-אביב ועוד מקומות רבים וטובים בארץ? מה אז תוכל לעשות ישראל כדי להגן על אזרחיה, כאשר צה"ל לא ישלוט בקיני הצרעות האלה וארגוני הטרור ישובו לפעול בשיא העוצמה ובתחכום גדול בהרבה מהיום?

לי באופן אישי אין כוח עוד פעם לדיון

הזה. אני אכתוב כאן רק שתי הערות קצרות לתשומת ליבכם ואיעלם באותה מהירות בה הגעתי: 1. הגדר כרגע לא הושלמה באזור הפיגוע, לא נפרשה ההגנה האנושית (_לא אויישו למשל מגדלי השמירה וכד'), לא נפרשו באיזור האמצעים הטכנולוגיים שהם העיקר של הגדר. 2. הרעיון הוא שאחרי שהחומה תוקם ימנעו כך פיגועי המחבלים המתאבדים ולא הקסאם. ההתנגדות האוילית של ימנים רבים לגדר נובעת מכך שאין להם שום ערך לחיי אדם אלא לאדמה בלבד ומעדיפים ילדים מרוטשים מלמסור שטחים. עם כל הכבוד לקסאמים הנזק שלהם ליד נזקי המחבלים המתאבדים בטל בשישים. הדעה הימנית בנושא שקולה לכך שיבוטל חיל השיריון כי הוא אמנם יכול לעצור חי"ר ורק"ם אבל לא יכול לעצור ספינות טילים ומטוסים של האוייב. ולגבי ההמשך - בהמשך שתהיה מדינה פלסטינאית אם חס וחלילה ירו משם אלינו תהיה לנו הצדקה מלאה להגיב בירי ארטילרי שיסב להם מאות הרוגים ובא לציון גואל. כרגע דווא שליטתנו בשטחים היא מקור חולשתנו משום מגבלות הכוח שאהעולם מציב לנו (ועכשיו יבואו כל הגאונים שיגידו זין על העולם נסתדר בעצמנו).

אני כא ן

New member
אני גאה להשתייך לסטיגמות של הימין

זה גם הפורום לייצג אותן,,,,,, השאלה היא מה אתה עושה כאן בתור "נאור וחכם" וההיפך מהסטיגמות. אם ננתח את אופיך רק לפי ההודעה שהשפרצת,אפשר לתייג אותך כמצביע שינוי כמו כל שמאלן שהתפכח וכעת מתבייש לשייך עצמו לשמאל. אפשר לתאר אותך כאדם שמבטיח ולא מקיים-כי למרות הבטחתך,אתה עדיין פה,,,,,,חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח. אפשר לומר שלמרות הקשר שלך לשמאל-יש בך משיכה בלתי רצונית לימין/ימניים,למרות הסטיגמות שלכאורה אינך מקבל אותן,אך למרבה "הכאב" שלך,אתה נתקל בהן שוב ושוב,,,ואני הדוגמה המצערת,,,,, בקיצור-אדם מתוסכל שנע ונד בין שתי השקפות עולם וחושב שהוא מאד מתוחכם.

אתה טועה לגביו, איכסה מסתברא

הנ"ל הוא קוף לבן. אין לו דעות וכלום סתם מחפש בננות.

אריק ל

New member
נראה ממשלה שמאלנית אחת שתסכים

מה שאני הכי אוהב אצלכם השמאלנים, זה שאתם תמיד מדברים בצורה לוחמנית על העתיד - "אם הפלסטינים יתקיפו אותנו מהמדינה שלהם אז נחסל מאות מהם!", אבל בהווה מתנהגים כמו יפי נפש. מה גורם לך לחשוב, שאותם יפי נפש עכשיו לא התנהגו ככה גם בעתיד? פשוט אבסורד ממדרגה ראשונה. ולמה בכלל לדחות את זה לעתיד? אולי עכשיו נתחיל בירי ארטילרי כתגובה לקאסם? או שעכשיו לפלסטינים יש זכות לירות עלינו טילים? פשוט דמגוגיה במיטבה.

כן, ממש שמח

מעניין מאוד. כשאחותה של הנרצחת צרחה על שר הביטחון, לא שמענו טענה מצד השמאל שמדובר ב"ריקוד על הדם". לזה ייקרא: צביעות.

redron

New member
מה זו הציניות הבזויה הזו בגינסט??

אני רק רוצה להזכיר לך שאריק שרון שמפנה ויפנה מאחזים, הוא לא ממש מהשמאל!! אני מחכה ליום הפינוי הגדול, נראה אותך חכמולוג גדול מה תגיד אז.. אריק ביילין ושאול שריד??

אתה יכול לחכות, אני לא

אני לא מחכה בשמחה כמוך, אלא חי בחרדה גמורה ופחד איום ונורא, מהרגע שבו יתגשמו החששות הכי גדולים שלי מפני מה שיקרה אם נמשיך לאמץ את מדיניות השמאל: המגה-פיגוע. אסון לאומי בסדר גודל של מגדלי התאומים בארה"ב, שבעקבותיו אפילו יוסי ביילין ויוסי שריד ידרשו להיות הם עצמם אלה שיתקעו כדור בראשו של ערפאת, שייזכר כאחד המאורעות הקשים ביותר בזכרוננו הלאומי. שרק לא יגיע היום האיום והנורא הזה. שרק נתפכח קודם. שלעולם לא אוכל לדעת אם צדקתי או לא.

Charlie

New member
בגיניסט אני מרשה לעצמי להרגיע אותך

גם אם יהיה חלילה מגה-פיגוע והם יורידו לנו את בנייני עזריאלי אל תצפה מביילין "לחזור בתשובה". ביילין יודיע מעל כל במה כי הוא מגנה את הפיגוע וכי הוא דורש בכל תוקף לשמוע גם את אהובו ערפאת מגנה את הפיגוע. ערפאת כהרגלו בקודש יגנה באופן כללי פגיעה באזרחים, ישראלים ופלסטינים. ביילין יטען שזה מספיק ויקרא לממשלת ישראל (ואני מניח ששרון כבר לא יוכל להתאפק יותר מההצגות של "שרון החדש" ויתן דרור לשרון הישן, המוכר והטוב) לא לצאת לפעולות צבאיות אלא לשמור על איפוק שכן "כוחנו באיפוקנו". פטרונו פרס יופיע מיד אחריו ויאמר שאין קשר בכלל בין ערפאת למגה-פיגוע ושהכל זה החמאס ואולם לא כדאי לפגוע ביאסין וראשי החמאס (דרגים "פוליטיים") שכן אז תהיה תגובה חמאסית נגדנו וכל תהליך "השלום" יקרוס. שריד יתקוף בשצף קצף את המגה-פיגוע ויקרא לישראל להפסיק כל מגע עם הערבים ולברוח מיש"ע חד-צדדית, תחת אש, מקופלים ומושפלים העיקר לברוח. וערפאת? אם זה תלוי בהם - הוא בזכות מגה-פיגוע כזה מקבל את המדינה שלו, בגבולות 67', יוצא כמנצח מהמוקטעה בדרך לחיסולה הסופי של הפארסה הציונית הידועה גם בשם המגוחך "מדינת היהודים".

אריק ל

New member
מה שבאמת יקרה

זה שביילין באמת יגיב כמו שאמרת, אבל יש לי הרגשה שפרס ושריד כן יחזרו בתשובה. למה? כי לפעמים, אבל ממש לפעמים, יוצאים להם משפטים ממש טובים שלא היית מצפה מהם. לכן הם תמיד יכולים להפתיע, בייחוד פרס. מביילין אני לא מצפה לשום דבר - ובטח שלא להפתעות. אם יהיה מגה פיגוע, כמו הנסיון לבצע בפי-גלילות שבו היו נהרגים מאות אם לא אלפי אנשים מצפון ת"א, או הפלת מגדלי עזריאלי עם משאית נפץ של טונה ט.נ.ט, שרון ואני די בטוח שגם העבודה יאמצו את מדיניותם של אביגדור ואלון, וירסקו לא רק את הטרור ואת מנהיגי הפלסטינים, אלא את כל האוכלוסייה. ואני מבטיח לך ששבוע אחרי זה אירופה, שבהתחלה לא תגיב או תגיד שהיא מבינה, תתחיל להגיד שהיא מגנה פגיעה באזרחים חפים מפשע. אבל אם יהיה מגע פיגוע, הפלסטינים יקימו מדינה בסעודיה. זה אני יכול להבטיח לך.

למעלה