Free Shipping

Grim Sister

New member
Free Shipping

אז לכולנו יש שיפים אהובים, נכון? וכולנו אוהבים לחפור על השיפים האהובים עלינו.
אז ספרו לי על השיפים האהובים עליכם (או, בשפת טאמבלר, על הארמדה שלכן). מה אתן אוהבות בזוג הזה למה דווקא הזוג הזה ולא זוג אחר?
האם יש סיבה ספציפית לאהבת הזוג המסוים הזה? אם אתן יכולות להרחיב בנושא, בכל צורה שאתן יכולות, זה יהיה נהדר.
אני מזכירה, יש שיפים שגולשות פורום מסוימות מעדיפות וגולשות פורום אחרות לא. אני מבקשת שתכבדו זו את זו ואל תגידו דברים כמו: "השיפ הזה מטומטם." עדיף לומר שהשעפ הוא פשוט לא כוס התה שלכן And leave it at that.
אז קדימה,
Let the shipping begin!

Grim Sister

New member
נגיטורו (Negitoro)

נגיטורו הוא שיפ של המוצר ווקולואיד, והוא משפפ את הטסונה מיקו/ מגורינה לוקה. מה שהופך אותו לפאמ-סלאש. זה אחד משני הפאמסלאשים היחידים שאני משפפת. הסיבה שאני משפפת אותם, וסלחו לי על מחשבות הכפירה הללו, היא בגלל שלפעמים קצת נמאס לי מבנים. לפעמים אני רוצה קצת זמן בנות. כן, גם אם זה כולל סקס בין הבנות האלו.
היופי בשיפ הזה, בדומה להרבה שיפים של משחקי וידיאו, הוא שאתן יכולות להשתולל עם הדמויות. נכון, יש מסגרת, אבל בניגוד למסגרות אחרות של דמויות, פה אפשר לשחק יותר. יש לכן הזכות לבחור איך הדמויות האלו חיות את חייהן, במקרה של מיקו ולוקה, אתן יכולות לבחור מה הן עושות בזמנן הפנוי (כשהן לא שרות ומופיעות), מה התגובה שלהן ובאופן כללי מה האופי שלהן והיחס שלהן לסובב אותן.
בראש שלי, לוקה קצת דומה לי מבחינת אישיות, לפחות כשזה מגיע לפלרטוטים. שתינו קצת מרחפות ולא לגמרי מבינות מתי מנסים להתחיל איתנו. אני אולי מצליחה לתקן את זה לפעמים, אבל לוקה היא מקרה אבוד. מה שהופך אותה לפי שניים יותר חמודה בעיני
מיקו ואני דומות מבחינת אישיות. אני אולי יותר אלימה (זה נכון, תשאלו את החברים שלי והצוות של בית התה אחרי ההצגה), אבל מבחינת אישיות שתינו די היפר. אני בעיקר היפר כדי לכסות על העייפות שלי (אני חולת לופוס, מה שאומר שאני מתעייפת מהר) ואילו מיקו בעיקר היפר מאדרנלין. לפחות לדעתי.
בעיני השיפ הזה עובד כי לוקה ומיקו מאזנות זו את זו. לוקה שקולה והגיונית בזמן שמיקו יותר יצרית ונתונה לתשוקות שלה. חוץ מזה, יש מוטיב של אחות-גדולה,אחות-קטנה שפשוט הופך את השיפ הזה לחמוד באופן נוראי.

Bell J

New member
so where do i begin?

מצעד השיפים הלא מוכרים/הלא נכתבים מתחיל!

פרסבת' - כי ריק אוהב להתעלל בנו הפאנגירלס (לעזאזל, ראיתי אתמול קטע שהוא קרא מHoH ורציתי לבכות!) ואין מצב שאני מסלישה את פרסי. זה השיפ היחיד שהוא הט בשבילי. פרסבת' הם קאנון ואחרי כל מה שהם עברו/עוברים/יעברו מגיע להם להיות ביחד. כן, ריק אוהב להתעלל בנו. אני לא באמת יכולה לראות את פרסי עם בנות אחרות כי זה לא מסתדר.

ניקו/אונביס - כי זו פשוט גאונות של שיפ. לקחת את נער המתים של יוון ואל המתים והלוויות של מצרים שגם ככה נראה כמו נער בן 16 ולסליש אותם *מתה*. ההסלאשה בתכלס התחילה כשיצא demigod files ואז יש שמה סיפור קצר על פרסי, ת'אליה וניקו. ניקו משתגר לאיזור של ת'אליה ופרסי ושואל מה הוא עושה בניו-יורק כי לפני רק הוא היה בני אורלינס בבית הקברות שמה ובספר הראשון של הפרמידה האדומה אנוביס אומר שהוא מעדיף את בתי הקברות של ניו אורלינס. גורל או סלאש טהור?
אני אוהבת אותם כי חוסר הידיעה של אנוביס על העולם ממש חמוד וכשגורמים לניקו להסביר לו את זה ופתאום הוא מוצא עניין בזה במקום בניקו... *אנחה*

ג'ייק/וויל - זה כי אני באמת כישרון בהסלשות. בגיבוד האבוד הם אומרים שלושה משפטים אחד לשני ומפה החלטתי שהם זוג. ג'ייק מדיסון הוא הבן של היפסטוס ו-וויל סולאס הוא הבן של אפולו ואם זה לא שווה פאנפיק, אני לא יודעת מה כן.

נארוטו/סאסקה - כי זה קאנון. ידעתן שנארוטו במקור היה אמור להיות מנגת יאוי? אחרי זה תוהים למה יש כל כל הרבה יאוי שמה... (אחרי זה תוהים על המתח המיני בין מאדרה להשיראמה...) מהפרק הראשון שהם מתנשקים עד לעכשיו במנגה. damn, אני רואה מישהו שמפרש את המנגה ובעצמו אומר שהם boyfriends! והוא בחור!

ריקו/סורה - שוב, כי זה פאקינג קאנון. במשחק השני סורה בוכה, פאקינג בוכה, ועל הברכיים. אני לא חושבת שצריך יותר מזה. ובכלל החברות שלהם מצחיקה אותי, שכל פעם ריקו מציל את סורה. אני מעדיפה אותם, שהם חברי ילדות ומכירים אחד את השני מעולה על פני רוקסס/סורה, כי זה מוזר מדי. 1. אנשים אומרים שהם נראים כמו אחים (לא מסכימה, בני דודים!) שזה מטריד ו2. הוא הפאקינג nobobdy שלו! זה לא עולם לא יקרה. למרות שבAU זה אפשרי וזה עדיין מוזר לי, הם נראים דומים מדי.
אגב, אני יודעת שיש ריקו/רוקסס, משהו שאני עוד מסוגלת לקבל, אבל מקומם לא ביחד (אני כן כותבת שלרוקסס היה קראש על ריקו שהוא היה צעיר, אבל זה נעלם כשהוא פגש את אקסל)

אקסל/רוקסס - אני מאשימה את גרים. היא מכרה אותי למשחק ובסופו של דבר לשיפ. אלו שיפים שגם אם תנסו להתעלם מהם, לא תצליחו.

רין/הארו - לא, אלו לא בנות. אלו זוג בנים מאנימה חדשה שנקראת free! ושמה זה יאוי טהור. כולם עם כולם, אני נשבעת. המערכת יחסים ביניהם כל כך מתוסבכת ("היית יכול להתקשר") ומתוקה ומדהימה שאני פשוט מצייצת כשיש משהו ביניהם. שלא לדבר שזה מועדון שחייה וכולם שמה תמיד חצי ערומים *ריר*.

אני חושבת שכיסיתי הכל. לא רציתי לפרט יותר מדי על העלילה בגלל ספוילרים, אז יצא קצר 3:

Grim Sister

New member
דווקא נארוטו/סאסקה,

ריקו סורה ואקסל/רוקסס הם שיפים מאוד מוכרים. פשוט נכתב עליהם מעט מאוד בעברית. אני יודעת שמישהי בשם אלונית 2006 כתבה שניים- שלושה ריקו/סורה בזמנו.
סאסקה/ נארוטו נראה לי פחות אהוב פשוט כי כל העולם חורש עליו.

Bell J

New member
חורשים על זה כי זה קורה בקאנון

זה משהו שאי אפשר להכחיש.

אני יודעת שהם שיפים מוכרים, הבעיה שהתחלתי על PJ וזה דיי נשאר ושכחתי למחוק. oh well.

על פרסי\אנבת'

אחד השיפים הקנונים האהובים עלי (יחד עם רמבל ורמוס\טונקס)

אבל ניקו\אנוביס מוזר לי קצת הם מוזכרים יחד בכלל?

Bell J

New member
נופ

יצרתי את השיפ כי אני מתה על ניקו, וכשקראתי את אנוביס חטפתי אורגמת פאנגירל

Grim Sister

New member
קיגו (Kigo)

שיגו/ קים פוסיבל, מהסדרה קים פוסיבל.
בואו נתחיל בעובדה קטנה: שיגו מכנה את קימי בכמעט כל כינוי אפשרי. החל מ-"נסיכה" דרך "קימי" וכלה ב-"ג'ינג'ית". כינויי החיבה האלה, גם אם הם נאמרים בסארקזם, הם אלו שעודדו את השיפ הזה מלכתחילה. חוץ מזה, יש לבנות מערכת יחסים יחסית מסובכת.
שיגו עובדת עם בחור רע (אם כי כושל באופן כמעט עצוב) בזמן שקים עובדת בצד הטוב (גם עם בחור כושל באופן כמעט עצוב).
כמו הרבה מעריצות, אני מייחסת את הקרבות שלהן לניסיון של שיגו להפוך את קים ללוחמת הכי טובה שיש.
מובן שיש גם תסכול מיני (שעליו לא נרחיב, כי די ברור איפה הוא עומד).
שוב, אני בעיקר משפפת אותם כי אני קורה שפשוט נמאס לי מסלאש ואני צריכה קצת מגוון. קיגו עובד פשוט כי הבנות מתחברות. באחת העונות, שיגו הופכת לטובה למשך פרק שלם ובו היא וקים מגלות שיש להן טעם זהה ושהן היו יכולות להיות יופי של חברות (או אפילו יותר מזה
) אם הנסיבות היו אחרות לחלוטין.

Grim Sister

New member
דת' נוט

לדת' נוט יש הרבה שיפים טובים האהובים עליי הם מלו/מאט
בעיקרון, מלו הוא הדמות הכי הומואית בכל הסדרה. הוא לובש עור בכל אופן אפשרי, לא אוכל שום דבר חוץ משוקולד ואם הוא לא היה בעלים של אקדח, הייתי משוכנעת שהוא מחסל אנשים עם התחת המופלא שלו. במילים אחרות, מלו פשוט דרש בן זוג. נכון, הוא גם מגניב לפעמים ברמות ומשתדל להיות חכם. מנגת 13 של DN גם טוענת שהוא היחיד מיוצאי בית וואמי בעל כישרונות חברתיים גבוהים. ולכן המעריצות פשחות או יותר בחרו בשבילו את מאט, דמות שולית והחבר הכי טוב של מלו בקומיקס. די ברור למה הם מתאימים: לפי המנגות והסדרה, למלו יש נטייה לקחת את עצמו ואת הסובב אותו ברצינות רבה מדי. המעריצות נתנו למאט, לעומת זאת, אופי פחות רציני ויותר משוחרר ומתבדח. לפי היוצרים, אם למאט היה תפקיד יותר גדול, רוב הסיכויים שבאמת היה לו אופי כזה ("כמה שומרי ראש בחורה אחת צריכה, בכל מקרה?")
השניים האלה מסתדרים לי כי זה פשוט עובד. אני לא רואה אותם עם מישהו אחר.
L/ ראיטו- טוב, גולת הכותרת של DN. זה ה-שיפ של הסדרה. לפי הראש שלי, הם מצליחים לעבוד ביחד כי הם מצליחים כל הזמן לאתגר זה את זה. לייט רוצה להוכיח שהוא הטוב ביותר בזמן ש-L רוצה להוכיח שלייט הוא קירה. היופי של השיפ הוא שהם תמיד מנתחים זה את זה, עובדים זה על זה ומסים לבדוק אם לכל דבר שהשני עושה יש משמעות נסתרת. בעיני, לכתוב את שתי הדמויות האלו IC זה קשה. ואני מעריכה כל כותבת שמצליחה לעשות את זה.

DOCTOR W H O

Member
מנהל
סניירי

אני אומנם התחלתי כמכורה להארקו אבל השיפ הזה תופס אותי יותר חזק.
קודם כל כי אני חולה על סנייפ, ושנית כי אני חושבת שיש בינהם אחלה מתח מיני שצריך לצאת.

Grim Sister

New member
חוץ מזה

הפטרונוס של הארי הוא אייל ושל סנייפ איילה, מה שהופך אותם ל-Soul Mates
(אם זה תקף כלפי לילי וג'יימס, זה תקף גם לגביהם)

Grim Sister

New member
אני לא תומכת בשיפ

אבל ג'יי. קיי. ציינה את זה בכמה מהעובדות שלא ידעתם על העולם של ה"פ.
כמו גם שג'ורג' לא יכול ליצור פטרונוס אחרי שפרד מת ושאחרי כמה שנים כרודפת, החליטה ג'יני לפרוש ולטפח את המשפחה שלה ושל הארי

DOCTOR W H O

Member
מנהל
באסה

נשארתי לבדי בשיפ.....טוב אני אתנחם בכמה תמונות סקסיות של סנייפ....

Grim Sister

New member
זה בסדר

אני פשוט לא יכולה לראות בריקמן משהו סקסואלי. הבנאדם מזכיר לי את סבא שלי באופן מאוד לא סקסי.

DOCTOR W H O

Member
מנהל

אני לא מדמיינת את אלן ריקמן אני מדמיינת את זה....

שוב אם שמתי תמונה לא במקום את רשאית למחוק:)

Grim Sister

New member
ססיל/קרלוס

כי זה קאנון. וכי ההתפנגרלויות של ססיל על קרלוס זה הדבר הכי מתוק שתשמעו בחיים שלכם.

למעלה