Free Shipping

Grim Sister

New member
ת'ורקי

זה קרה לגמרי בטעות. אני מאשימה את טום הידלסטון.
ואת החיוך המרושע של לוקי. זה בשילוב עם הדמעות מהשיחה שלו עם אודין בסרט הראשון פשוט שבה אותי

Bell J

New member
say my name!

Grim Sister

New member
כשראיתי את זה הייתי כולי

"מישהו היה צריך להסביר לטום מה זה קוספליי ומתי לוקחים את זה יותר מדי רחוק..."

Bell J

New member
כשאני ראיתי את זה הייתי

ajfdjfkslxsfahmerlixxlaobassdnfsdf
LUKI!

Grim Sister

New member
סטוני

כי אפשר היה לחוש במתח המיני שביניהם ברגע שסטיב נכנס למעבדה.
וחוץ מזה, אפילו מארוול מסלישים אותם. אז למה שאני לא?

OKDeSign

New member

כי ככה. תכלס, מארוול כל אז אני לא?
הכימיה! והאנגסט, והחברות, והוא מכיר את אבא שלו, והם נלחמים על ערכים אבל טוני לא מודה בזה.

זה נפלא :)

rakefet666

New member
רוב השיפים שלי המDC

באופן כללי אני משייפת את כל הרובינים ביחד ולא אכפת לי מי עם מי (דיק\ג'ייסון\טים\דאמיאן ... אפשר OT4?)
אבל בקאנון אני חולה על ברוס\סלינה. דיק\ברברה, טים\סטפני (אני אבכה על זה שלקחו לי את סטפ והרסו את טים לנצח...), אין לי ממש שום OTP לג'ייסון אבל לדעתי הוא פשוט beautiful bi butterfly ועל זה אני הכי מודה לגאד ווינק... ולמרות שהם רק הופיעו בעתיד חלופי- אני גם משייפת את דאמי\מאר'י....

מה אז ג'וןלוק?

ג'ון ושרלוק מושלמים יחד, הם ניגודים וכמות הרמיזות בינהם עצומה בעיקר בסידרה אבל גם בספרים של דויל.
שרלוק הרגיש (לפי ג'ון) הרודף צדק (בעיקר בספרים לפי ג'ון) ושרלוק (בעיקר של הסדרה) די מודה במפורש שהוא לא יכול בלי ג'ון למשל ברייכנבאך.

Grim Sister

New member
כן!

גון-לוק זה קאנון. כל מי שאומר אחרת, טועה.
(ההנהלה רוצה להודות לסדרת ה-BBC ולסרטיו של RDJ, שהביאו את העובדה הזאת לתשומת ליבה. כי לפעמים ההנהלה קצת אהבלה ולא שמה לב לBL)

חחחחח

ומסתבר שאפילו כתבתי איזה פעם רמוסיריוס אבל...

הוא חד צדדי מצד סיריוס

מתקבל בכל זאת? |פאפיפייס|

OKDeSign

New member

לא בדיוק השיפ הראשון, אבל לחלוטין קאנוני

לצערנו הם מתו מוקדם מידי :)'() אבל זה נותן לנו אפשרות להתפרע על תקופת הקונדסאים ועל טיינג'אר וויזדס בסבנטיז

E l S i

New member
לא ארמדה, יותר כמו ספינה ומספר סירות הצלה

ספינת התענוגות היא כמובן אנדרו/ג'סי *RPF*
כמעט חפרתי אתמול בשרשור WIP על הפיק שאני כותבת עליהם לTSN BIGBANG הרביעי, אבל אז דברים החלו להסתדר אז לא פרסמתי את זה (ייאי)

אז כן- אני משתתפת בביג באנג הרביעי בפאנדום הרשת החברתית. ביג באנג.. רביעי? כלומר הסרט יצא לפני כל כך הרבה זמן, ואין ולא יהיו לו המשכים, וגם אם את אוהבת את השחקנים ולא רק את הדמויות, אז הם נפגשים פעם בשנה ואין תמונות ו..למה זה עוד לא מת?

(והביג באנגים הקודמים היו מצויינים, יש שם כמה פיקים שאני נורא אוהבת)
http://tsnbigbang.tumblr.com/
כי מה שיש שם חזק, ומקסים, ואפשר להזדהות איתו ולשאוב מלא מלא השראה
אנדרו וג'סי שניהם חנונים (הגדרה יפה מאוד מהספר "FANGIRL" טענה שחנון הוא מי שאוהב יותר עולם דמיוני מאת העולם האמיתי, אז ג'סי היה רוצה לחיות בעבר, כשעוד היו הרבה תרבויות וארצות לגלות על פני כדור הארץ, ואנדרו... אנדרו כן אוהב את העולם הזה, ומנווט בו בקלות, אבל הוא היה רוצה לחיות בעוםל פחות חומרי, פחות מחושב.) במובנים מסויימים הם בכל זאת הפכים.
אנדרו הוא dog person ואיש של אנשים- הוא בולט בין אנשים, באמת שמח ונלהב לראות אותם ולדבר. ג'סי אוהב חתולים, ומעדיף לשבת בבית עם ספר על פני יציאה החוצה (התפקיד ב"אשליה" היה התקדמות יפה בשבילו, יצא לו לשחק את השואו-אוף).

אנדרו וג'סי ביחד... הם תומכים זה בזה, אנדרו אמר בריאיונות שהוא הרגיש שהוא צריך להגן על ג'סי, אבל גם שהוא הרגיש תחת השראה ויראה כלשהי עם ג'סי. בכל מקרה, מבחינת אנדרו, כשג'סי לידו שאר האנשים פשוט מיטשטשים. ועבור ג'סי אנדרו הוא האדם שחצה מלא גבולות ועשה את זה נכון, בצורה שלא הרתיעה ולא הפחידה את ג'סי.

אין הרבה קאנון בשיפ הזה (carry it in my heart הוא ה-פאנפיק, והוא מתרחש לאורך תקופת הצילומים של הרשת החברתית, לאחרונה פורסם פיק טוב בשם make my home with me in my heart שהיה קאנון והמשיך עד ל2017) . הם נפגשו לאחרונה ב15/4 במסעדה, לפני כן ידוע לנו רק על השופינג ב6/5/11, ושכשאנדרו נשאל ביולי 12 מה שלום ג'סי אייזנברג, הוא ניסה להגיד שהם כבר לא מדברים, אבל לא הצליח להפסיק לחייך, לא יכל לשקר. הAU- יש את כל הרגילים, אבל מה שמקובל זה שג'סי סופר/מחזאי, כי הוא באמת מחזאי, אם הם באוניברסיטה אז הוא לומד גיאוגרפיה או היסטוריה או רוסית. מה שמזכיר לי את כל הקטע היהודי. אני פשוט אוהבת את זה- למשל כשCIIMH הם נתנו אחד לשני מתנות חנוכה. Jewnicorns

אז זה לא שאני מאמינה שהם כרגע זוג (אהם לארי?) אבל אני כן מאמינה שthey should be and they will be צעד ראשון היה שג'סי נפרד מאנה. אין לי שום דבר נגד אנה ואפילו היה לי קצת בעד, היא הייתה החברה שלו מגיל 18. הוא עוד שבועיים בן 30. הוא כנראה יוצא עכשיו עם מיה ויסקלאמנסהלכתובאתהשםשלהבעברית, ששיחקה איתו בסרט (נראה לי שב"דאבל"? הוא מככב בכל כך הרבה סרטים ואנדרו פשוט לא.) שנראית בסדר וחמודה ודי חנונית של היסטוריה רוסית כמוהו, ואנדרו, כמובן יוצא עם אמה סטון שזה שיפ בעצמו ומי לא רוצה לצאת עם אמה סטון? הבחורה אדירה ומוכשרת ומצחיקה אבל ג'סי צריך אותך.

סירות הצלה אמרנו?

סירת גומי: מארק/ווארדו קראתי הרבה מאוד פיקים של השיפ הזה, ונהניתי, הכותבות שלהן מבינות אותם כל כך טוב, ומוציאות את מארק אנושי ואהוב, ואת אדוארדו כמי ששם לטפל בו. אני אוהבת את אדוארדו ואת הצרות של עשירים שלו, אבל אני פשוט לא מצליחה להתחבר לשיפ עד כדי כך, ובטח שלא לכתוב אותם בעצמי (וניסיתי).

קאנו:
לפרק האחרון של ניוזרום.

גלגלי הצלה: השיפים הישנים שתמיד שם, שלא צריך לקרוא בשביל לקבל מהם אהבה- פייר/מולי, גייל/קטניס, מונדלר, ווהן/סידני, רונמיוני, כל זוג מכל סדרה שראיתי בערך.

ו
דולפינים: לארי סטיילינסון. מתישהו התחלתי לקרוא. מתישהו התחלתי לכתוב (ומהר עזבתי את זה) מתישהו התחלתי לרבלג. עוד רגע אני אתחיל לדבר על זה בצורה אפילו יותר חופשית. דולפינים טיפשיים.

לNEWSROOM

מאק/וויל לא תמכתי בהם בכלל עד לפני כמה פרקים, שהעבר שלהם התחיל להתבהר ו...כן, הקטע הזה (המאוד סורקיני) שוויל עשה לה כשהוא סיפר לה
שהוא קנה את הטבעת במיוחד, רק כדי שהיא תכעס עליו רק כי הוא סיפר... ואז
-"תינשאי לי"
-"מה לעזאזל קורה פה"
- אני תמיד אוהב אותך זה איזה חוק פיזיקלי או-"
-"כן."
-"משהו, וזה בכלל לא משנה מה תגידי. רגע, מה?"....

ואז ג'ים/מגי דון/סלואן
בעונה הראושנה פחות אהבתי את דון, כאילו פחות. כי הוא ומגי לא היו טובים ביחד, וצידדתי במגי. אבל מסוף העונה הראשונה התחלתי לתמוך ברעיון של דןו/סלואן כי הם שתי הדמויות הכי אדירות בסדרה הזאת (מתחת לגיל 70, סליחה צ'רלי)

ג'ים היה עם יותר מדי חברות לאורך הסדרה (אגב את רייגן ב"Fangirl" דמיינתי נראית כמו האלי) ואני לא יודעת אם נכון למגי להיות איתו, אבל הם הוצגו בתחילת הסדרה כOTP ועכשיו זה חייב להיות

We Are Infinite

New member
כשיהיה לי כוח אני אחפור על השלמות של ווינססט

אבל אין לי כוח, ואני במילא לא צריכה להסביר לאנשים שראו פרק אחד בסדרה למה ווינססט זה פאקינג קאנון

למעלה