H-) אשמח לתגובות...שעות שינה.

AYELET1

New member
שדמה, בקשר לשקר לבן

הבן נשלי די קרוב בגילו לביתך (12) ודיברתי איתו לפני ימים מספר בדיוק על נושא זה. לא זוכרת באיזה עניין היה מדובר, אבל הוא הזדעזע מעניין השקר. הסברתי, אני מניחה שיהיה צורך לחזור על כך, אבל חושבת שהם כבר בגיל שיכולים לעשות את ההבחנה! וחוץ מזה מקווה שתרגיש טוב!

שדמה

New member
B-) היא רחוקה מלהיות מסכנה...

היא ילדה שמחה ומאושרת בחלקה, מלאת מרץ חוש הומור, חייכנית ומדליקה. בעלת כושר התמודדות מעוררת הערצה... תמיד זוכרת שיש מיליון דברים קשים יותר, בכל אופן אשמח ללינק, על אף שאינני חסידת האלטרנטיבות. תודה

מכשפה

New member
היי שדמה, איילת שלחה קישור,ובקשר

למה שכתבתי לך, על ``המסכנה``-הכוונה שלי הייתה אך ורק לאותם רגעי סבל שבהם תוקפת אותה המיגרנה!! ואז היא מסכנה לדעתי, כי מי שסובל ממגרנות זהו סבל איום!!!, אני לא חושבת שיש כאב שיותר קשה להתמודד איתו מאשר כאב ראש! ולכן לדעתי חייבים!!!לעשות הכל!!! כדי לעזור לה, גם אם אינך חסידה של דברים אחרים שאינך מכירה!!! עובדה שגם הרופאים הרגילים מפנים לרופאים אלטרנטיבים כאשר הם אינם מצליחים לעזור! עובדה שהכניסו את הרפואה הזאת לקופות החולים! ועובדה שמטפלים טובים מצליחים לעשות נפלאות!!! ואם לא כתבתי אז יש גם את שיטת הדיקור הסינית. לצערי או לשמחתי אני באופן אישי לא נזקקתי לעזרה, אולם הכרתי מישהי שלמדה רפלקסולוגיה, ופעם אחת כשכאב לי מאד הראש, היא עשתה לי טיפול, וע``י לחיצות חזקות על הבוהן ועל האגודל, בערך 10 דקות, היא הצליחה להעביר לי את הכאב לחלוטין. אז זה עובד. וכמו שכבר כתבתי לך- כדאי לך לברר, יש רופאים נפלאים בתחום האלטרנטיבי(ויש גם שרלטנים, אז תבדקי טוב טוב)ואל תשללי את נושא האלרגיה, והמזון והשתייה.ואולי יש באינטרנט אתרים שקשורים לנושא המיגרנה,יש הרי פורומים של רפואה, אז תנסי. למען בתך. מאחלת לך המון בהצלחה, באמת!!, לא התייחסתי לנושא השינה, אבל אצלי בגילאים האלו הם הולכים לישון כשהם עייפים, לא עוזרים הוויכוחים, ובימי בית ספר- הם אחראים לקום בזמן, והם עומדים בזאת. ככה זה היום. הנוער של ימינו עצמאים.

שדמה

New member
קראתי באמת בעיון את שכתבת H-)

אנו ניסינו הכל..גם אלטרנטיבי... אבל את צודקת לרגע לא חלקתי על דעתך.. אני מאוד מעריכה את תגובתך המעמיקה ובאמת אולי אנסה גם אתהרפלקסיולוגיה. האמת היא שבינקותה וגם לאחר מכן ביקרנו אצל רפלקסיולוגית מנוסה והיא בחרה שלא לטפל בה כיוון שאמרה שהכאבים לא נראים פסיכוסומטים אלא ממשיים, ופחדה שהטיפול יביא להגברת ההתקפים. אנו מקפידים על אוכל ואלרגיות גם...ושינה היא בהחלט חלק חשוב בפרט שקמים מוקדם בבוקר. המון תודה לך.. :cool:

מכשפה

New member
שדמה, אני אמשיך לחשוב עלייך ועל

בתך, ואם במקרה אשמע משהו או יצוץ לי רעיון- אני אכתוב לך. כי מגרנות זאת לא בעייה שחולפת עם הרוח. ולמרות הכל מאחלת לכן בריאות ואושר, והרבה אופטימיות, עד כמה שניתן.

shy-1

New member
היי מכשפה,לצערי אני מזל עקרב,ולכן

אני קצת עקשן. אין לי שום ספק בקשר לכוונותיך הטובות,ועל רצונך לעזור. אבל,ושוב א ב ל בתה של שדמה אינה מ ס כ נ ה ולא משנה עד כמה היא סובלת ממיגרנות. SHY

מכשפה

New member
היי שי, ואני יותר עקשנית ממך, חבל

לך על הזמן מולי,!!!חחחה, אבל אם אתה מתעקש- קראת את מה שכתבתי לשדמה על הכוונה שלי במילה מסכנה? אז מאד ייתכן שאם ניגש למילון ונחפש את הפירוש למלה מסכנה, אתה תהיה הצודק!!! אז בגלל ששדמה הבינה את כוונתי, וזה מה שחשוב, אני לא אבדוק, אבל אם תרצה- אתה מוזמן להעביר לי לכאן פירוש מילולי של המלה מסכן, בסדר? ואולי אז יהיה שווה להמשיך לדון בנושא, ואולי לעבור עם הוויכוח לפורום אחר, של חידודי לשון, או דומה? אני לא נתפסת לפרטים שוליים בדרך כלל, אז למה אתה מתעקש? מה עושה לך המילה מסכנה שאתה כלכך מתרגש ממנה? הבנתי כבר משדמה שבתה אינה מסכנה, אז למה אתה מתעקש? תסביר את עצמך, ולילה טוב, איך אדע אם יש לי אקספלורר 5, נדמה לי שיש לי. שכחתי איך בודקים. תודה מראש.

shy-1

New member
היי,זה שנשים עקשניות מגברים,

אינך צריכה להוכיח לי, זה מקובע בדפי ההיסטוריה. לא הייתי ממשיך בויכוח, ולאחר מכתב זה תהיי בטוחה שלא אגיב יותר. כשאת קוראת לבתה מסכנה,את למעשה אומרת שהיא אבודה, אין לה עתיד, ואם יהיה, הוא למעשה בזבל.כל חייה אנשים ירחמו עליה, ישתדלו לא להתחבר אליה,(מי רוצה להתחבר למסכנים). בעוד שאני חושב שלא כך הוא המצב. היא סובלת ממיגרנות מאיזו סיבה,ובעזרת אוכל נכון,שינה,או תרופה, זה יעבור לה. ולבסוף,סתם לידע כללי,לא אומרים למישהו שבנו/בתו מסכנים, אפילו אם את חושבת כך בליבך פנימה, משום שאין דבר מעליב מזה. SHY

קיים פטנט עתיק נגד כאבי שיניים אולי

קיים משהו דומה גם נגד כאבי ראש : מכים חזק עם פטיש על בוהן הרגל ( שמאל-ימין לא משנה...) ואז שוכחים מכאב השיניים, ואומרים, ``או-ו-ו-ו אין כאב חזק יותר מכאב רגל...(סתם).. עבור מי שכואב לו הכאב שלו תמיד הוא החזק ביותר ! וגם אומרים ``כל זמן שכואב למישהו אחר, ולא כואב לי, הכאב עדיין די נסבל...``

מכשפה

New member
תגיד אתה גבר או אשה?

כי אם אתה גבר, אז אינך יודע, שאצל נשים זה מאד מקובל לומר למישהי ``מסכנה`` בטון של רחמנות...מה לעשות? וזה לא מעליב, אלא מביע רגשות הזדהות וחמלה. אבל הבנתי את כוונתך, ואנסה לישמה בכל זאת, ובכלל מה שאמרת שצריך להזהר מךפגוע באחרים זה נכון, אבל לפעמים אחרים נעלבים כי יש להם רגישות יתר, כולל אני לפעמים. אז בעניין המסכנות- מכירה ויודעת את כל מה שכתבת והבהרנו שזאת לא הייתה הכוונה, וגם שדמה הבינה זאת וזה הכי חשוב. ולגבי העקשנות-אתה צריך לראות את בתי הקטנה כדי להבין מה זאת עקשנות!!ב זה כבר מגיע לכך שאני מתפוצצת מצחוק בגלל זה. וידעתי שאני אהיה חייבת לומר את המילה האחרונה, אבל מרשה גם לך להוסיף אני לא אעלב. לילה טוב ונעים לך שי , ואני מקווה שאתה מרגיש טוב, ומאחלת לך רק טוב. אמן!

AYELET1

New member
מכשפה יקרה

קודם כל עם הדברים הקלים יותר ;-) : יש לך בעיות גלישה בפורום? הדפדפן קורס/ניתקע לך? אם כן יתכן שיש אקספלורר 4. חוץ מזה תלחצי על help ותראי איזו גירסה של אקספלורר יש לך. בקשר ל``מסכנה`` - גם לי הביטוי צורם מאד. ל``מסכן`` יש קונוטציה לא נעימה! ואולי תספרי לנו בני כמה הילדים שלך? :)

שדמה

New member
שי למה לצערך אתה עקרב :-()

אני דווקא מאוד אוהבת את העקרביות שבי... היי גאה במזלך H-( .. אנו העקרבים...לעיתים מסוכנים אבל לרוב אדירים נכון B-)

למעלה