I Have A Dream

flamenca

New member
לימוד פלמנקו כמו שצריך

אני כ"כ מבינה אותך. ובאמת אי אפשר ללמוד פלמנקו בצורה טובה ע"י "הרקדות" כי לא לומדים מזה. לכן אני ממליצה לך בחום רב לבוא לסטודיו של סילביה דוראן בבן יהודה בתל-אביב, או לאחד הסניפים של הסטודיו - יש רגע סניף ברשל"צ וסניף ביבנה. שיטת הלימוד של סילביה דוראן שמה דגש על לימוד הטכניקה מההתחלה, תוך הפרדה בין עבודת הרגליים, הידיים (לסילביה יש את הידיים הכי יפות בעולם!!!) החצאית, הקסטנייטות השל והמניפה, וא"כ כשהבסיס הזה יושב בצורה מוצקה, משלבים בין הדברים ואז לומדים כוריאוגרפיות, והכל נראה אחרת. אני ממליצה בחום, היא מורה בחסד עליון, רקדנית מדהימה, ואמנית מהשורה הראשונה!!! את יכולה לקבל פרטים נוספים בטלפון 03-5231453 - תשאירי הודעה ויחזרו אליך

DizzyMissLizzy

New member
כשדיברתי כל כך שמלמדים כוריאוגרפיה

וזה מזכיר לי ריקודי עם, לא התכוונתי שעושים הרקדות, אלא שמפריע לי שהמורה מלמדת כוריאוגרפיה לריקוד מסויים אחד, ואז אני יודעת לרקוד רק את הריקוד הזה, ולא יכולה לשלב צעדים שונים בשירים אחרים. אבל, כמו שכבר כתבתי בשרשור אחר, אני מחכה שתיפתח קבוצה ביבנה.

DizzyMissLizzy

New member
האתר של סטודיו נדיר

מצאתי את האתר של סטודיו נדיר. כתובת: רח' בן גוריון 4 נס ציונה, מתחם הבית האדום. טל. 08-9384858 פקס: 08-9281337 נייד: 052-935333 רק נותר להתקשר ולברר פרטים

למעלה