שרשור בוקר היום ה-52 בעיר 2025

רינה 157

Active member
כל אלה לא מראים רוע אלא דרך משחק נחושה.... בקשר

לרומי אני לא מסכימה שבכל פעם מזכירים את הגיל שלה.... ילדה בת 20....
כולם שחקנים במשחק וכולם שווים .... מי שמרגיש שהוא ילד שלא יכנס לסוג כזה של משחק.
ובהחלט ביוש שבת כשהילדה בת ה 20 נכנסה כדי לנקום את נקמתה ממש לא התנהגה כמו ילדה בת 20 .... פתאום גדלה!!!????

moiya1

New member
דווקא רומי שבאמת הושפלה, סלחה לקובי. חיבקה אותו כשחזרה

לא קשור לגיל. השפלה היא השפלה ולא משנה בן כמה המושפל.

אני2018

New member
יופי של נימוקים.

עם זאת, יש לי תשובות לכל נקודה שהעלית:
&nbsp
1. בתחילת התוכנית דודו לא הבין את הקונספט שלה בכלל. רק אחרי שמיסו אותו והוא צנח לתחתית הטבלה, הוא הבין שהוא לא יכול לקחת שוב את הסוויטה.
מצד שני, הבנות שהיו שבוע קודם לכן בבית, אמרו שהן לא רוצות לצאת ממנו.
אז אפשר גם לשאול: מה זה הפינוק הזה, שהן לא מוכנות לצאת מהבית? ובעיקר - כשהן היו בראש הטבלה.
&nbsp
אגב, דודו קובי הוא הראשון להודות שזה היה ריב מכוער ושזה מצטער עליו.
2. בריב שלו עם רומי - אני לגמרי עם התגובה של דודו. לגמרי!!! העריכה שיבשה את כל מה שהיה. אבל אני ראיתי את הלייב.
רומי היתה חוצפנית קטנה!
היא הבהירה לגמרי לדודו שהיא לא מחבבת אותו, אפילו לא טיפה. היא גם נתנה לו סכום פיצפון במשימה וגם מיסתה אותו.
מכאן - דודו הבין שאין לו עניין לקיים איתה שום סוג של אינטראקציה.
החצופה ביקשה לדבר איתו.
כל בר דעת היה מבין, שאם היא רוצה לדבר איתו - היא מבקשת להתנצל. אחרת - על מה בדיוק היא רוצה לדבר?
אבל לא.
היא רצתה להבהיר שהיא שלמה עם הבחירות שלו.
אני התפוצצתי מהגישה הזו שלה. אז כל תגובה - כל תגובה - של דודו נראית לי סופר לגיטימית.
{אלא שלמדנו בהמשך שזק רוצה להמשיך לראות אותה על המסך. אז לא פלא שהוא ערך את הויכוח הזה כך שזה יראה כמו התפרצות של דודו על רומי, ללא סיבה}.
&nbsp
3. החיקוי של דומיניק היה אחד המעולים, אם לא ה-
הוא הציג, בצורה קורעת, את מה שרבים מהצופים הרגישו. דומיניק מגזים עם סיפוריו; הוא בלתי נסבל עם משחק ה"אני בן אדם טוב"; עם סיפוריו הבלתי נלאים על הגמילה;
הבנו. עכשיו די.
אגב, דודו עצמו ביקש מדומיניק סליחה על כך. אני לא הייתי רוצה שיבקש סליחה. הוא היה מדוייק ואינטליגנטי מאוד בחיקוי שלו.
&nbsp
4. כולם כאן טוענים שהוא השתלח בדניאל. בעיני, הוא היה פגוע מאוד. דניאל כבר פגע בו פעם אחת, כשהתרחק ממנו בלי לתת הסבר. פתאום הוא שומע צעקות ש"דניאל בוגד". הוא באמת אוהב את דניאל, ועצם המחשבה שיתכן שיש בזה אמת - פגעה בו מאוד. אז הוא שאל שאלות בטון גבוה. זהו. לא השתלח.
ועובדה שדניאל אוהב אותו מאוד כעת. גם לאחר "ההשתלחות".
&nbsp
5. אני מבינה לחלוטין את המיסוי של נטע, למרות שהייתי מעדיפה שימסה את רומי.
אבל הוא כבר היה בסדר עם כולם, ועובדה שרק דודו ו' מיסה אותו באותו שבוע. והוא היה צריך לבחור. קיבלתי את הנימוקים שלו לגבי רומי. והוא גם ציין שנטע היתה רק הראשונה (מבין אלה שהוא ממסה, לאחר שהם מיסו אותו).
&nbsp
בקיצור, אני לא רואה בשום סעיף שכתבת רוע או רשעות. יש כאן תיאור של בן אדם. בן אדם רגיש, חכם, חריף, שעושה מדי פעם טעויות.

moiya1

New member
לא חסר דוגמאות כעובדות לכך שהוא מניב רשעות ועושה זאת בגיל

ובצהלולים.
דוגמא שעולה לי כרגע בזיכרון היא גירוש רומי מהמרפסת, בבושת פנים, בהשפלה נוראית . זה נראה ונשמע כמילים המנועות משנאה נטו. זה היה מזעזע בעיני.
הלאה עוד דוגמא טריה, הלבין את פניו של דניאל קבל עם ותושבים, נזף בו כאילו היה העבד שלו שסרח כי הפנה לו את הגב. הצדיק את היותו "בוגד" כי בחר להיות עם נטע. השפיל אותו מול כולם, גרם לו להתשנק מפחד ובושה. זה פיור רוע חסר טקט ומכוון.
נסיונות ההשחרה שלו בפני כל מי שמעוניין לשמוע, עשה זאת על סיגל כולל מילות גנאי. עוד ועוד דוגמואת..
אה, הוא לא מפסיק לסכסך בין לימור לנטע. הצליח לו ההשחרה הזו הן כבר לא.
עשה עבודה קשה על דניאל, הכל כדי להרחיקו מנטע. אני מקווה שפה הוא לא הצליח, או שכן.
זה פיור רוע. אין פה שמץ של נחמדות במשחק שלו. אני ארחיק ואומר שאחד כזה מסוגל לדרוך על גוויות כדי לנצח.

אני2018

New member
אז ככה -

1. רומי פעלה נגד דודו מרגע שנכנסה לעיר. אז מה הפלא שהוא כעס עליה בחזרה?
ואגב, יש חוק בבית: שרק אם דיירי הבית מזמינים אורחים למרפסת, הם רשאים לשבת בה. (ובנימה אישית: לא סבלתי את רומי. כל מה שנעשה לה בתוכנית - היא זכתה לו ביושר).
&nbsp
2. בנוגע לדניאל - קרא את תגובתי הקודמת.
&nbsp
3. מה שהוא אמר נגד סיגל - הוא הסביר להודיה, שעשה זאת רק כיוון שחשב על טובתה של הודיה. הוא אמר תמיד, שבינו ובין סיגל לא קרה שום דבר ברמה האישית. ובכלל, מאז קרו הרבה דברים וכיום דודו וסיגל חברים.
&nbsp
4. מה שקרה עם נטע ולימור הוא דוגמא מעולה.
בהתחלת העונה - נטע לא אהבה את דודו.
אבל דודו קיבל את החברות של נטע ולימור בלי שום בעיה. יותר מזה, הוא אמר: "למרות שנטע ממסה אותי, אני דווקא חושב שהיא על הכיפאק".
רק אחרי כניסתו של וענונו וההתחברות בין נטע ובינו וכו' - הוא מדבר עליה סרה.
&nbsp
5. הוא ממש לא מנסה להרחיק את דניאל מנטע.
ובכלל, הוא לא מנסה להרחיק אף אחד מאף אחד.
לדוגמא: כשהוא ראה שהודיה לא תוותר על סיגל, הוא הפסיק לומר לה שסיגל מזיקה לה (והיא אכן מזיקה לה); הוא גם לא אומר להודיה ודניאל שיתרחקו מוענונו; הוא לא אומר ללימור או להודיה או לדניאל להתרחק מדומיניק וכו'.
&nbsp
ויכול להיות שאתה מבלבל בין אסטרטג של מספרים לאסטרטג על חברים?
כי הוא אכן אסטרטג מבריק בנוגע למספרים; אבל הוא ממש לא עושה מניפולציות על חברים. אם הוא אוהב מישהו - מרגישים זאת, ואם הוא שונא - לגמרי מרגישים זאת.
&nbsp
אני אוהבת אנשים ישירים וברורים כאלה.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
איזו שאלה מוזרה

הרי התכנית בנויה על כך שכל אחד רואה מהעיניים שלו
כל אחד מוצא משהו אחר בתושב אחר

"עובדה" יכולה להיות שהוא מיסה מישהי/ו - זה פקטור מספיק בכדי שאותו אחד שאוהב את התושב אותו הוא מיסה כבר יקרא לו נבל או מרושע.
וזו סתם דוגמה אחת..יכולתי להביא עוד כ"כ הרבה...אבל אין לי ממש כוח להקליד

בתכנית מהסוג הזה (גם באח הגדול) - זה נטו פרשנויות,נטו מה שהעיניים שלך רואות (וכל אחד רואה משהו אחר)
מישהו יכול להגיד משהו שישמע נוראי לאחד ולגיטימי לאחר.
בגלל זה השאלה מוזרה לי

כמובן ששונאי דודו מוזמנים להגיב לך אם הם חפצים בכך.

(וסתם גילוי נאות - לטוב או לרע - לדעתי דודו עושה את התכנית :)

רינה 157

Active member
מרי, אני מסכימה. אם כולם היו מתנהלים כמו דומיניק , הודייה,

סיגל , גו... אז איזה טעם היה לתוכנית.... מי היה בכלל צופה בתוכנית ... אין ספק שכל העלילה נעה סביב דודו ק ואפילו דודו ו שנכנס כדי לכסח כביכול את דודו ק. מצטייר כיתוש
שבא לעקוץ ולברוח.... צריך להבין שזו תוכנית ריאליטי ולא תוכנית של משרד הרווחה שמי שהכי מיסכן או עבר חיים קשים זוכה....

moiya1

New member
ברור ואין ספק שהוא עושה את התוכנית. אבל הוא מניב תוך כדי

הרבה רוע.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
תשמעי..."רוע" הוא משהו מאוד יחסי

בטח בתכנית שמבוססת על תחרות

אני לא חושבת שהוא בנאדם רע,פשוט לא
אני חושבת שהוא אסטרטג שבא לשחק ת'משחק..ותקשיבי לי...הולך לו בצורה מטורפת.
בכל המדיות האפשריות - כל השיחות/דיונים (לטוב ולרע) הם נטו עליו

אז מצליח לו
מבחינתי זו אסטרטגיה לנצח...
:)

Vertigo555

New member
בדיוק, ובשביל זה גם עשו את התוכנית

דומיניק הוא כמו אלה שמשחקים GTA ושומרים על חוקי התנועה ועוצרים ברמזורים. את מי זה מעניין. תנו לראות את זה שדורס את כולם ומסתבך עם השוטרים.

בדיוק

לא לחינם סדרה כמו 'בית הנייר' זכתה לפופולאריות כל כך עצומה, למרות שחברי הכנופיה לא היו ל"ו צדיקים אלא פושעים לפי הגדרת החוק, אבל כל העולם ואשתו התאהבו בהם. ככה זה.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
בית הנייר
מי מחכה ליולי מי ?! (רמז - היא אולי מרי)

moiya1

New member
אכן, רוע הוא משהו יחסי. והאסטרטגיה שלו לדעתי אפשר לעשות

עליה קורסים בלימודי תקשורת ומדיה. אבל עדיין האסטרטגיה שלו מלופפת ברוע.
הוא רחוק מלשחק נחמד. הוא משחק כ..הנבל של העונה והוא לא אדם קל לעיכול.

בטח שמצליח לו. הוא היחיד שמבין את המשחק, בתכלס.

יקירתי, הוא בן אדם רע. תאמיני לי

בן אדם שמסוגל לאחל מוות על כל צורותיו בשפה המרוקאית שאף אחד לא מבין, כי הוא לא העלה בדעתו שבשידור יתרגמו את הקללות שלו, אז מבחינתי הוא אדם רע.
אדם שמסוגל לזרוק מישהי מהמרפסת שלו ולזרוק אותה לכל הרוחות ולהגיד לה שלא תתקרב יותר וכל זאת בתוך משחק סגור שזה יותר גרוע מאשר לגרש את השכנה הנודניקית, אז בשבילי זה בן אדם רע. בן אדם שמסוגל ללגלג על גמילה של בן אדם אחר שהיה מכור ולא חשוב על מה, אז הוא בן אדם רע. וכן, יכולתי להביא לך דוגמאות מעוד עשרות שיחות בהן הוא הראה לי כמה הוא בן אדם רע. אבל, זכותו של כל אחד לאהוד גם אנשים שהם רעים בעיניי. יש פוליטיקאים מאוד רעים שאלפי אנשים מעריצים אותם, אז מה? ככה זה בחיים. אבל זה לא הופך אותם לפחות רעים בעיניי.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני לא מסכימה איתך :)

כבר אמרתי את דעתי על דודו
אותי הוא בעיקר משעשע
את הולכת על הקיצון...
והקיצון הזה נתון להרבה פרשנויות...

בכל מקרה...
אי אחזור על מה שאמרתי
דודו עושה את המשחק
יש כאלו שיגידו לטוב
יש כאלו שיגידו לרע

אני לא רוע או מזהה בו רוע.

אבל אותך
אוהבת מלא

נשמה, בוודאי שהוא עושה את המשחק... זה לא עושה אותו פחות רע

אני לא מוחקת את הרוע שלו בגלל שהוא זה שעושה את המשחק.
תמיד האנשים הרעים עושים את המשחק. זה גם לא רוע כזה שהוא בניגוד לחוק,
זה רוע במסגרת הלגיטימית.
אבל נשמה, העיקר שאת כאן ואת מגיבה,
זה מה שחשוב
ודודו קובי יכול ללכת את יודעת לאן
העיקר שאת כאן

למעלה