שרשור בוקר היום ה-52 בעיר 2025

רינה 157

Active member
אם היה עושה משהו מאוד רע ההפקה הייתה מתערבת ... אז

כנראה שכדי לנצח הוא מתנהג בתחום המותר ולא עובר את הגבול .....

רינה 157

Active member
ברור שיש אנשים רעים בעולם כולו אבל בתוכנית הישרדותית

ותחרותית שכזו לא חייבים להיות תמיד נחמדים ... גם אנחנו בחיי היום יום הופכים ללא נחמדים לאלה שמאיימים עלינו....

אני2018

New member
מרי, בדיוק עם זה ניסיתי להתמודד כאן.

ניסיתי להבין אם יש סיבות (שניתן למנותן) לעובדה שמכנים את דודו 'נבל'.
&nbsp
יש לי תחושה ש-
אם דודו היה כל מה שהוא (שיפוצניק גיי שיצא מהארון וכו')
אבל
היתה לו החזות של דומיניק;
&nbsp
ודומיניק היה כל מה שהוא (מסומם שנגמל, עבריין מורשע וכו')
אבל
היתה לו החזות של דודו;
&nbsp
היינו מגלים היפוך תחושות אצל רבים מאיתנו.
&nbsp
חשבי כמה היו מכנים אז את דומיניק/דודו מסומם, עבריין, וכו', ואיך זה היה מתלבש יופי על הסטריאוטיפ,
ומה היו אומרים אז על דודו/דומיניק...
&nbsp
עם טיפה כנות, ניתן לדמיין תחושות אחרות לגמרי שלנו לגבי כל אחד מהם.
&nbsp
&nbsp

סטילהוק

New member
אין לזה ממש שום קשר, כי עובדה ששי חי ההיפך מדודו

ועדיין שי חי בעיניי הוא נבל, ואחד הנבלים הגדולים בתולדות הריאליטי שהוכיח גם בעונה השנייה שלו ומה שהוא עשה לאורלי ונטלי שמעולם לא פגעו בו עד כמה הוא נבל מרושע עם מנגנון הרס עצמי ועד כמה צדקתי לגביו כל השנים.

אני2018

New member
שי חי

אכן הנבל הגדול ביותר בתולדות הריאליטי בישראל.
&nbsp
ולכל כלל - יש יוצא מן הכלל. אז זהו שי חי.

סטילהוק

New member
מה שהוא עשה לרומי שלא מיסתה אותו בכלל הסימוכין הכי טובים

אבל ררוצה עוד? בבקשה:
מה שהוא לכלך על לימור מאחורי גבה שהיא זיקית שמשנה את עורה ומתאימה את עצמה לכל אחד שהיא מדברת איתו אחרת, ושהיא נטל כלכלי שלא מכניס לו כסף ורק עולה לו, והיה שמח להקריבה, לפני שבאותו שבוע קיבלה כסף מהקהל. שאחרת היה מקריב בלי למצמץ בכלל, בידיעה ברורה שהשופטה הזאת שלו היה משאירה לו את כל כספה.

איך שהוא הקריב את חברו הטוב סמי בכדי לרשת את כספו.

איך שהוא עבד על סייף ולמרות שנטע היחידה שניסתה להצילו הוא הורש לו את כספו, ולמרות שביקש ממנו לדאוג לנטע, זה נכנס לו מאוזן אחת ויצא מאוזן שנייה.

איך ששלח את לימור להיצמד לנטע בטענה שהם צריכים אותה ככספומט, בזמן שהוא ולימור שונאים ומתעבים אותה ומלכלכים עליה חופשי מאחורי גבה בכל הזדמנות וגם תכננו איך להדיחה, באמעות הורדתה לאדומים בכך שתצי את לימור ואז ידיחוה.

העליהום שהוא וסגניתו הנחשה עשו על דניאל אמש.

ועוד ועוד ועוד...

בקיצור יש די והותר סימוכין והוכחות לרשעותו ואכזריותו חסרות הגבולות של דודו קוף.

אני2018

New member
תשובות:

1. כיוון שרומי פעלה נגדו בצורה נחרצת מרגע שנכנסה לעיר, הוא הניח שהיא שוב פעלה נגדו. הוא טעה, כמובן, אבל אי אפשר לומר שלא היה בסיס לטעות הזו.
&nbsp
2. לגבי מה שכתבת על לימור:
א. איך אפשר לומר שהוא דיבר מאחורי גבה, כששנייה לאחר מכן הוא דיבר איתה על כך, ועל זה שהיא חייבת לתקן את דרכיה?
ב.על סיגל הוא אמר (להודיה) שהיא נטל כלכלי, לא על לימור.
ג. כשביקשתי לכתוב רק עובדות, ביקשתי שלא יניחו הנחות (מהסוג: מה היה עושה דודו אילו... אלה הם הנחות. לא עובדות).
ד. בהחלט ייתכן שהוא לא יעזור לה בעתיד (למשל אם הודיה ולימור יהיו בתחתית). אבל אז הוא ידבר איתה קודם וינמק את החלטתו, כפי שעשה כבר פעמיים (עם סמי ולימור, ועם דניאל ולימור).
ה. כמה פעמים הוא צריך להסביר מה הוא עשה עם סמי, כדי שאנשים יבינו?
בתחתית הטבלה היה סמי.
מעליו - היתה לימור.
מעליה - היה דודו.
הפערים היו קטנים מאוד ביניהם.
הוא יכול היה להסביר את אי העזרה שלו לסמי בכך שלו עצמו לא היה מספיק כסף. אבל הוא אמר את האמת שלו: הוא לא יציל את סמי וישלח את לימור הביתה, והוא לא יציל את לימור וישלח את סמי הביתה.
הוא לא רוצה להיות זה שבמו ידיו אחראי לשליחת אחד מחבריו הביתה.
מה לא ברור?
לדעתי, פתרון מאוד אינטליגנטי ואלגנטי לבעייה סבוכה.
&nbsp
3. את סייף הוא ממש אהב. הוא חיכה מאוד לכניסה של דייר חדש גבר (כי כמעט כל העיר כבר היתה נגדו), כי דיבורי גברים שונים מאלה של נשים. הוא אמר זאת אינסוף פעמים. אפילו היום נטע הסבירה זאת לדודו ו'.
והוא ניסה להתחבר לנטע. אבל היא בחרה להתחבר לדודו ו' ולהקשיב לכל הדברים המרושעים שהוא אומר על דודו ק', ומכאן המרחק ביניהם.
&nbsp
4. גם כשדודו לא התחבר לנטע, הוא לרגע לא אמר ללימור להתרחק ממנה. הוא ראה את החברות ביניהן (עוד לפני ההעברה הכספית הראשונה) וקיבל אותה. הוא בהחלט ביקש מלימור לטפח את החברות הזו, ושלא תתרחק ממנה, גם כיוון שהוא ידע שלא תמיד יוכל לעזור ללימור.
אני מאמינה שבהתחלה החברות של נטע ולימור היתה אמיתית. עכשיו זה השתנה, אבל אי אפשר לשפוט את המצב בהתחלה, בהתאם למה שאנחנו יודעים היום. דברים משתנים.

סטילהוק

New member
לא נכון. כי גם אחרי שהתבררה לו 'הטעות' אמר שלא מצטער על זה

ולא התנצל עליה אפילו פעם אחת על איך שדיבר איתה, שלא לדבר על איך שקילל אותה במרוקאית שתישרף בגיהנום לנצח נצחים עוד הרבה לפני זה. ואם כבר נהפוכו, במסיבת הפורים הנהל המרושע הזה עוד ציפה להתנצלות ממנה וגם אמר לה שהכסף שלה צריך לעבור אליו. קרי הרשע בשיאו.

אני2018

New member
כמה דברים:

1. אתה בא בטענות לדודו ק' על כך שלא התנצל בפני רומי. ומה עם רומי? היא התנצלה בפני דודו ק' על כך שהעניקה לו סכום קטן במשימה ואחר כך גם מיסתה אותו?
למה להיות עם שתי מערכות ערכים? אחת למי שאתה אוהב (לרומי) ואחת למי שאתה שונא (לקובי)?
&nbsp
2. הוא לא קילל אותה במרוקאית. הוא קרא לה מלאך המוות. ככה הוא הרגיש לאחר שגם מיסתה אותו. אגב, אותי זה הצחיק. המרוקאית, התוכן, הכל. (כי גם אני לא סבלתי את רומי מרגע כניסתה).
&nbsp
3. ואני שמעתי אותו אומר לה שמגיעה לו הירושה שלה. מנקודת מבטי: הוא מעולם לא ציפה שזה יקרה. אבל הוא בהחלט חשב שזה מגיע לו, לאחר שגרמה לו נזקים כספיים אדירים.
&nbsp
ואני לא מצפה לשכנע אותך.
אתה חושב שרומי נפלאה.
אני חושבת שהיא היתה מניפולטיבית, קרה ומחושבת (כלפי כולם שם!) מרגע שנכנסה לעיר. הדבר היחיד שעניין אותה - הוא היא עצמה.
אפילו כשמנואל החליטה לצאת הביתה, רומי שאלה אותה (בדמעות!): אולי תישארי עד יום חמישי? (והתכוונה: שתוכלי להוריש לי את כספך). מרושעת קטנה.
&nbsp
3.

בוףףברכה

Well-known member
לכל שערי תקווה שצופים.....אנחנו מודים לכם שאתם מכירים את

דומיניק....מלפני...
תודה על הצפיה ועימכם הסליחה...
צנזרו ת'שיחה...

lamalama4

New member
כיום במשחק הכי מזעזעות בעיני הן נטע ולימור

על לימור כבר אמרנו מספיק והסיבות ברורות.
ועל נטע- אין מילים שיתארו את רמת הטיפשות שיש בבחורה הזאת. אני נגעלת ממנה בכל יום מחדש. כבר היו טיפשים בתוכניות ראליטי, אבל היה להם איזה ערך מוסף אחר של צחוק או טוב לב או יכולת כלשהי חריגה. פה מדובר בטימטום של בחורה שאין בה כלום מעבר לזיוף מוחלט של דאחקות עם אלה שבזים לה וזוממים על כספה. היא מחפשת עדיין את קירבתם של הנבזיים אליה ומתנהגת בצורה נבזית כלפי אלה שבאים בטובתה. היחס המחפיר לדודו ו. בלתי נסלח בעיני. כולי תקווה שאם חלילה יודח- שלא ייתן לה את "הירושה" כי אם חלילה יעשה זאת, הירושה תגיע ללימור בשלמותה ולאחר מכן לדודו קובי. גם בלי קשר לכך שהכסף ייזרק על לימור, נטע צריכה להבין שלמעשים והתנהגויות יש השלכות. היא רואה את דודו ו. כמובן מאליו, שפוט שלה שתמיד יחזר אחריה וידאג לה, בו זמנית שהיא יורקת לו בפרצוף, וגם הפעם אם לא יקבל כסף מהקהל היא זאת שתגזור את דינו לצאת מהתוכנית כשתממן את ההישארות של אודטה או דניאל- חיילי קובי ולימור. אז זה יהיה מאד צודק מבחינתו למנוע ממנה את הירושה שלו.

moiya1

New member
למה למה, נכון שהוא מאוד מובן מאליו עבורה, הוא (ונונו) לגמרי

שם בשבילה. אבל אני כמעט בטוחה שהיא לא תציל את אודטה הפעם, יש אפילו טיפת הגיון שהיא דווקא תנסה להציל אותו. את ונונו.
וכן, יש ספק גדול אם ישאיר לה ירושה, לטענתו הוא חושש שהיא תעביר דרך כספו להצלת לימור. וזה ירגיז גם אותי .

lamalama4

New member
יש הגיון בכך שתנסה להציל אותו, אבל היא לא בחורה הגיונית

מדובר בבחורה שרצה לכיוון השודדים שלה

moiya1

New member
אני מאוד מקווה שעד מחר יחדור לתוך מוחה מעט שכל הישר והיא

תפעל בהיגיון ולא בטיפשות ובשום אופן לא תנסה לעזור ללימור.

סטילהוק

New member
הקטע הבא מוכיח עד כמה דניאל חלאה מרושעת לא פחות מלימור

שימו לב לעדכון הבא ממאקו:

22:00- דניאל על דודו קובי: "אנחנו לא נותנים לו יותר במה"
בזמן שדודו קובי ולימור מתענגים על המנות במסעדת השף, נטע ודניאל תוהים מה יהיה המשך היחסים שלהם עם הזוג השני. דניאל משתף את נטע בבית הפרטי בהתרחקות שלו ושל דודו קובי: "זו ממש צביעות מהצד שלי לשמוע ביום שישי את ההסברים שלו על המיסוי שלך. את החברה הכי טובה שלי. במציאות שלי זה 'לא' גדול אם חבר ממסה אותך. אם זה לבגוד, אז אולי אני צריך לרדת מהתדר". נטע ממשיכה את דבריו ואומרת שהצעד של דודו לא עשה טוב ללימור: "בתת מודע שלה היא יודעת שהוא משחק, והיא לא מעריכה את המשחק. אני רואה שהיא לא על מאה איתו. מצד שני זה המקום הטבעי שלה, והוא המקלט שלה". אנחנו לא נותנים לו יותר במה", דניאל מצהיר, "לא אומרים יותר את השם. מה שיהיה יהיה. אצלי זה לא עובר".

הבנתם עד כמה צבוע הדניאל הזה שהפיל הכל על נטע בעוד שהוא זה שלמעשה לכלך על דודו ולימור מאחורי גבם? לדניאל איכפת רק מדניאל והוא אחד הצבועים הדו-פרצופיים הכי גדולים העונה. לא סבלתי אותו כבר מהרושם הראשוני, ובמהלך הזמן התברר לי עד כמה צדקתי לגביו. אמן שיודח השבוע ביחד עם אודטה המיותרת.

moiya1

New member
לא בכדי טענתי ועדיין שקשה לי באמת לקרוא אותו ולנחש מה

מתחולל בראשו. דניאל באמת הכי פחות ברור לי והוא מצליח לבלבל אותי בהלך מחשבותיו.
כל שאמר בשיחה שהעתקת, נאמר ביום שישי. מאז ירד הרבה גשם על העיר ושטף את דבריו כלא היו מעולם. כיום לאחר שטיפת מוח משמעותית מפי המנטור הנערץ עליו ומפי סגנית המנטור הנוראית שלו דניאל שינה את גישתו וטיפה נטש את נטע ועבר לצד השני של הכביש.
כן, כנראה שמדובר פה באי נעימות, אבל דניאל חלש אופי וניתן בקלות לשנות דעתו, לא חושבת שזו צביעות, אולי יותר נגררות אחר מושא הערצתו.
למרות שעל פניו הוא נראה כקל דעת, הוא בעצם מבולבל ולא סגור על עצמו.
או שאני סתומה ולא מצליחה לקרוא את המפה (של דניאל)

אבל צבוע??? באמת???

כמוני כמוך בנוגע לדניאל

אצלי זה יותר קשה עכשיו, כי אני כבר לא מסוגלת להסתכל עליו.
לאחר הקטע שראיתי איך הוא מזדחל אל מושא הערצתו ונמרח עליו ומסתכל עליו בעיניים של כלבלב מחמד, מלטף את רגלו ואת ידיו ועוד רגע היה מנשק את כפות
רגליו... לא יכולתי להסתכל בזה. זה הביך אותי נורא.
בהתחלה חשבתי שהוא משחק משחק כפול, אבל עכשיו ברור לי שהוא מאוהב בדודו והוא ימכור את האימא שלו בשביל לזכות בליטוף או חיבוק ממנו. אני לא רוצה לחשוב על מה הוא יעשה בשביל יותר מזה. אני לא יכולה לראות את זה

סטילהוק

New member
מה שאת מגדירה כחלש אופי שניתן בקלות לשנות דעתו

אני מגדיר כצביעות ודו-פרצופיות. שהרי עוד לפני כל העליהום שלהם עליו אמש, דניאל לא אמר מילה לנטע על זה שדודו לכלך עליה איתו מאחורי גבה ועל מה שסיפר לו על מה שלימור אמרה לו לגביה, כשבא לבקרו על המרפסת שהיא הלכה לדבר בבר עם רד, וזה רק מוכיח עד כמה צבוע ודו-פרצופי מרושע הדניאל הזה. ובעיקר שנטע מעולם לא פגעה בו ועשתה לו רק טוב.

שלא לדבר על כך שהוא כל הזמן מתרץ את זה שהוא נתפס על חם שהוא בכלל לא זוכר שזה היה ומה היה.

למעלה