שרשור ערב היום ה-49 בעיר 2025

בוףףברכה

Well-known member
נטע העבירה ללימור כסף??...

מה לימור עשתה לנטע??.....
גם בהעברה האחרונה נטע לא העבירה ללימור....

מה בדיוק מפריע לכולם שנטע..בקשר עם לימור?....

queenjane

New member
מעניי שרומי ביקשה מאנשים שגם לא קרובים אליהו אף אחד לא אמר ש

שהיא צבועה מנואל אמרה לרומי שתבקש מנטע כי הרי מנואל לא רצתה שג'ו ודומיניק יעבירו לה אז רומי הלכה לנטע לבקש כשברור כלשנטע היו 3 אנשים אחרים להעביר להם ואז אחרי שורמי לא קיבלה היא הלכה להתעצבן עם מנואל איך נטע המשעממת מקבלת כול שבוע ומה הקהל רואה בה וזה לא הפריע לאף אחד
מנואל כול פע טיפטפה צריך להתארגן על העברות העברות אליה כמובן אמרה לדומיניק שהיא והוא יצאו באותה מונית מהגמר הוא עם מפתחות והיא תבוא איתו אבל קודם הוא צריך לשמור עליה וגם אז אף אחד לא קפץ אז מבחינת צביעות לימור הרבה פחות צבועה

ויקי 171

New member
לא מאמינה. פרסומות בהישרדות. עוברת להציץ וההיא שוב בדרמה ובכ

מעייפת

רינה 157

Active member
ממש לא זזה מד׳ אמותיה.... כל שיחה סובבת רק

סביב נטע נטע ונטע.... מתישה....

בוףףברכה

Well-known member
מגעיל המכבש לחצים..שכל 1 בא לנטע..ו.."רוצה "..לפתוח לה את

העיניים....ובעצם לא נותן לה שום אינפורמציה....
נטע לא כזאת עיוורת כלפי לימור....
את הכסף..גם ככה היא לא מתכוונת להעביר לה...
מה אוכל אותם?..

ויקי 171

New member
מה שקורה זה עליהום על לימור שיגרום

לאהדה ללימור ויותר שנאה לנטע. שמחפשת איך לצאת מהחברות

Vertigo555

New member
איכס ונונו הזה דוחה

במקום לעלות בכוחות עצמו הוא רק מלכלך על אחרים כל היום וכל הלילה. לא משנה אם זה מוצדק או לא, תהיה בשקט ותוכיח שאתה גבר בדרכים אחרות. רואים שהוא פשוט מאוהב בנטע נואשות ויעשה הכל כדי לצאת איתה מהתוכנית.

ויקי 171

New member
תמשיכו. והצופים יתחילו לרחם על לימור

אחת הטעויות הגדולות ביותר בריאלטי. עליהום.

אודטה מדברת שטויות מול ונונו

תגידו עליו מה שתגידו, אבל הוא צודק לגמרי לגבי דודו ולימור.
ואודטה חושבת שהיא מבינה הכל. אז אולי היא מבינה בחביתות אבל לא מבינה כלום במשחק הזה.

רינה 157

Active member
אני דווקא במחשבה שנייה חושבת שנטע צודקת. לא לימור

היא הבעיה אלא דודו. לימור שבוייה של דודו. הוא מתכנן את המהלכים ומסביר אותם ללימור. לימור לא בחורה חכמה ולא קולטת את ההסברים המתוחכמים של דודו
אבל היא שבויה שלו ונמצאת בין הפטיש לסדן.... היא חסרת ביטחון עצמי ומרגישה נחותה ממנה וברגע של חולשה ניסתה למצוא בנטע איזשהו פגם (שהיא שתלטנית)....
לימור עם הפרעות קשב וריכוז ויש לה חוכמת הישרדות אבל לא חכמה במיוחד...נטע אומנם בלתי נסבלת ובכיינית אבל יש לה חושים טובים...

אבל ברור לכולנו שדודו הוא הבעיה ולא לימור כי היא השליחה שלו

אבל נטע עושה מלימור איזו אישה מסכנה שלא מבינה כלום מהחיים שלה וחסרת בטחון וחסרת עמוד שדרה וזה ממש לא נכון.
תראי, אני לא פסיכולוגית, אבל אני קצת מבינה בשפת גוף, ולימור רחוקה מלהיות
חסרת בטחון או חסרת עמוד שדרה. נכון שהיא מתנהלת כמו תולעת או חפרפרת, אבל היא בהחלט בהחלט יודעת מה היא עושה והיא עושה זאת בראש צלול כשהיא
יחידה אחת בברית עם דודו.

אני2018

New member
אני לא יודעת מי זה "כולנו". אני ממש חושבת אחרת.

חבל לי שדודו ק. המבריק, החריף, האינטליגנט, בעל חוש הומור וביטחון עצמי, שנאמן לעצמו וישיר וכן עם אחרים - חבל לי שהוא חבר של לימור.
לימור גדלה ללא אהבה. היא חתולת רחוב אמיתית. היא נאלצה לספק סמים למשפחה של מסוממים. אילמלא תפקיד זה - הם, מן הסתם, לא היו חשים בנוכחותה. שלא לדבר על אהבה.
זו המציאות שבה היא שרדה. ובמציאות כזו היא נאלצה להתאים עצמה לכל אדם שמולו היא עמדה. היא הפכה לתואמת אודטה ליד אודטה, לתואמת דניאל/ה ליד דניאל/ה, לתואמת נטע ליד נטע, לתואמת דודו ליד דודו וכו'. אני מבינה את זה אבל לא אוהבת את זה.
חבל שהיא בת הזוג של דודו במשחק. היא מורידה לו נקודות. חבל לי.

בוףףברכה

Well-known member
דודו ו'..קצת משקר....דודו מיסה את נטע ללא קשר ללימור...

לימור לא ידעה על המהלך גם כעסה על דודו..
והתרחקה ממנו באותו היום.....
אודטה עכשיו אמרה..שללימור מציקים דברים קטעים
עם נטע...כמו הקניות...ולפעמים זה יכול להתפרש אחרת...

נטע בונה עדיין על זה שלימור ת'עביר לה ת'כסף?...
"יכול להיות שלימור לא ת'עביר לי ת'כסף"...
אבל גם נטע לא מתכוונת להעביר ללימור את הכסף שלה בסוף...

דודו ו...לא נח.....אובססיה ...

למעלה