לוח

Grim Sister

New member
לוח

כאן בלוח אנחנו מפרסמים דברים שאני מחפשים, שואלים שאלות ובודקים ביקוש לפאנפיקים. יש גם אפשרות לשאול שאלות (טיפשיות ככל שהן נשמעות) לחפש פאנפיקים ולערוך סחר חליפין (פאנפיק בתמורה לפאנפיק, פאנארט בתמורה לפאנארט, פאנארט בתמורה לפאנפיק וכן הלאה).
קורה ולפעמים גם יש לכם רעיונות טובים לפאנפיקים (שפנפן) אבל אין לכם זמן/ מוזה לדברים כאלה. אז אתם מפרסמים אותו כאן לאימוץ.
עכשיו אחרי שהבהרנו את הכל (פלוס מינוס), בואו נתחיל!

Grim Sister

New member
חיפושיה

כאן מחפשים דברים. שאלו ובקשו שיעזרו לכם למצוא את אשר איבדתם. כן, זה כולל מוזה

מחפשת פורץ (גם בילבו זה בסדר)

מחסום כתיבה בלתי חדיר מחפש פורץ - מבטיחה קאפקייקס וירטואליות למי שתמצא פיתרון

Grim Sister

New member
מחפשת סוף לפאנפיק שכתבתי

לשניים, למעשה:
אחד הוא פאנפיק DN, שבו מלו ומאט נפגשים לאחר השריפה ומלו מספר למאט את סיפור חייו. OKdesign כבר קראה ואמרה לי שהוא די טוב. הוא רק צריך סוף
השני הוא סטוני שבו טוני עובד קשה על מתנת חג מולד לסטיב ועל להוציא לעצמו את הרסיסים מהלב.
יש מתנדבים?

OKDeSign

New member
מי אמר סטוני? :)

מקווה שאני אהיה גם מועילה, את יודעת איפה למצוא אותי ^_^

Grim Sister

New member
בטא

תרגום: בטא= עורך אישי. הבטא קורא את הפאנפיק שהרגעכתבתם ומעיר לכם הערות.
בין אם אלו הערות הגהה פשוטות ("צריך להיות עור ולא אור") או בעיות רציניות בעלילת הפאנפיק ("הדמות שלך לא מתנהגת באופן שמתאים לה." "העלילה לא נראית הגיונית." "איך זה הגיע לשם?") או הערות מעודדות ("תמשיכי! זה יפה!" "למה את שוברת לי את הלב?!" "איזה חמודים!!!")
מומלץ לא לפרסם פאנפיק לפני שאתם לפחות נותנים לבטא לעבור עליו פעם אחת.
וגם אז מומלץ לקחת את ההערות לתשומת לבכם, לערוך ולשלוח שוב, עד ששניכם מרוצים (או עד שאתם בטוחים שהפאנפיק פחות או יותר מושלם).

BEL121

New member
מחפשת בטא

שלא אכפת לה לעבוד עם מישי שכל העסק עוד קצת חדש בשבילה

BEL121

New member
מממ..אז ככה

יש לי קטע קצר שיכול להתאים לדרבליית סליחות,והוא מהארי פוטר ומכיל את הארי הרמיוני וההורים שלה (סוג של).
ןיש לי קטע ארוך כאורך הגלות,שלא מעוניין להסתיים,גם הוא מהארי פוטר,והוא סוג של סיום חלופי לספר השביעי וקורה בערך שלושה חודשים אחרי ה"קרב הגדול".
וכשכתבתי שאני חדשה בעסק לא התכוונתי לכתיבה,אלא לרישמיות ולכללים שבכתיבת פאנפיקים,שלא היה לי ממש שקיימים.אני פשוט כתבתי.
אה,ויש לי קטע קצר על 'נשים קטנות' שבו ג'ו ואיימי הן נשים כבודות וחסודות בעוד שמג פרקה כל עול והיא-שומו שמיים! לובשת מכנסיים.
לתשובתכן אצפה

Grim Sister

New member
המלצה קטנה

כשאת מפרסמת שאת צריכה בטא, תכתבי איזה פאנדום את כותבת ותקציר של פחות או יותר מה שאת רוצה לכתוב.
כמו שאת רוצה לדעת פחות או יותר על מה הסרט או הסדרה שאת רוצה לראות לפני שאת הולכת לראות אותם, כך גם הבטא רוצה לדעת פרטים על הפאנפיק שהיא הולכת לבטא לפני שהיא מבטאת אותו. יש לנו קוד לא כתוב שאם בטא מסוימת חטפה אותך לאחרת (במילים אחרות, פרסמת שאת צריכה בטא ואחת קפצה ואמרה: "אני יכולה לעשות את זה.") הבטא האחרות לא ינסו לגעת בך. לפחות לא כשזה מגיע לפאנפיק המסוים הזה.
זה מונע מריבות.
את גם תמיד יכולה על גבי הפורום, כשהבטא שלך לא זמינה או עסוקה מדי. או כשפשוט את רוצה חוות דעת נוספת.
חוץ מזה, אחד התפקידים של הבטא, מלבד לערוך את הסיפור ולשבת לך על הראש כדי שתגמרי אותו, הוא להיות אוזן קשבת כשאין לך מה לכתוב ולעזור לפרוץ מחסומי כתיבה.
חוץ מזה, אני אישית אשמח לראות עוד פאנפיקים בפורום. ותמשיכי לשאול שאלות. את יודעת מה אמרו חז"ל: אין הביישן למד ^^

Grim Sister

New member
תחפשי בגוגל

מילון אלבוס.
לרוב בטא מעדיפה לדעת למה היא פחות או יותר נכנסת. היא רוצה לדעת מאיזה מקור את לוקחת את הדמויות ומי בדיוק את משפפת.
אחרי שתקראי את המילון, תביני כמה הדברים האלה חשובים, לא רק לך, אלא לכולנו

BEL121

New member
תודה

אני חושבת שעכשיו אני מבינה שבעצם הגעתי לקהילה של כותבות פאנפיקים בזמן שאני פשוט כותבת פאנפיקים.
אם תוכלי בבקשה למחוק את ההודעה הקודמת שלי לבטא,ואנ יאפרסם אחת חדשה בתקווה שהפעם היא תהיה מנוסחת נכון

Grim Sister

New member
את עדיין כותבת פאנפיקים

את פשוט צריכה ללמוד את מונחי הבסיס

Bell J

New member
אני לא מבינה את ההבדל

כולנו פה באנו לכתוב ולצייר פאנדומים אהובים עלינו, אין בך הבדל מכל בחורה אחרת פה.
כמו שגרים אמרה, זה פשוט מונחי בסיס שחסרים, זה הכל
, ובשביל זה אנחנו פה.
אם את צריכה עזרה במשהו, את תמיד מוזמנת לשלוח מסר!

BEL121

New member
אני חושבת שההבדל הוא

שאתן כןתבות מתוך אהבה לפאנדום המקורי (מונח בסיס!
) בזמן שאני כותבת כי כשאני רואה סרט/סדרה או קוראת ספר, דברים פשוט מתחילים להתפוצץ לי בתוך המוח ולא מפסיקים עד שאני כותבת אותם או רואה משהו אחר שמתחיל לכתוב את עצמו בראש שלי...

Bell J

New member
הסיבה לא באמת משנה

אנחנו כותבות כי השיפ מוצלח בעינינו (שרלוק/ג'ון), כי אף אחת לא חשבה עליו (ניקו/אנוביס), כי הפאנדום לא מספיק מפותח ואנחנו רוצות עוד בנות להתפנגירל איתן או סתם כי אנחנו אוהבות את הפאנדום :)

אפילו אם זה משהו של 200 מילים, זה פאנפיק (דאבל דראבל*, אבל עדיין פאנפיק)

(דראבל - פאנפיק עד 100 מילים
דאבל דראבל -פאנפיק עד 200 מילים)

Grim Sister

New member
שפנפנים

כאן מפרסמים רעיונות לפאנפיקים שאין לכם מושג מה לעשות איתם או שאין לכם זמן לטפל בהם. הפינה הזאת תמצא להם בית חם.
או לפחות ממש תשתדל

למעלה