התחרות ממשיכה

ההרגלים המוזרים שלכם שווים פרס

יזהר אשדות, מהאמנים והיוצרים הבולטים במוסיקה הישראלית שלושה עשורים ברציפות, הקדיש את השנים האחרונות לחריש עמוק של הופעות ברחבי הארץ.
הופעות סולו במקומות קטנים בהם רצה להרגיש קרוב לקהל ,הופעות עם ההרכב הנאמן המלווה אותו שנים רבות ,הסיבוב האירי המצליח והופעות עם להקת האם המיתולוגית תיסלם.
וכעת הוא מוציא אלבום חדש ואתם יכולים לזכות בו

אז מה עליכם לעשות

לאלבום החדש של יזהר אשדות קוראים "עניין של הרגל", מעכשיו ועד ה-16.9 בשעה 12:00 העלו על גבי שרשור זה הודעה שמספרת על ההרגל הכי מוזר שלכם

האם אתה תמיד מתחיל ספר מהעמוד האחרון שלו?

האם את תמיד שמה לק ורוד כשאת הולכת לפגישה חשובה?

האם אתם מסתובבים עם משקפי שמש גם בלילה?

שתפו אותנו בהודעה - מה ההרגל הכי מוזר שלכם

מתוך כלל ההודעות שלכם אנחנו נבחר בחמשת הסיפורים הטובים והמרגשים ביותר והם יזכו כל אחד ב-אלבום החדש של יזהר אשדות "עניין של הרגל"

אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים ולכללי ההתחרות המלאים:

hhttp://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?EntryId=2380151

יזהר אשדות - עניין של הרגל

באלבום החדש חוזרים יזהר ואלונה קמחי לשיתוף הפעולה האמנותי שהניב בעבר אינספור שירים מופלאים כמו: "בכל פעם שאני מתאהב", "צילו של יום קיץ"', "איש השוקולד" ו"הירושימה שלי". לפני כשנתיים, בפרץ יצירתי מבריק, כתבה אלונה קמחי כעשרה טקסטים חדשים, חלקם מבוססים על טקסטים רוסיים ששמעה בילדותה ורובם חדשים ומקוריים. הטקסטים היוו את התמריץ המושלם להתחלת העבודה על האלבום החדש.
בונוס מיוחד: האלבום כולל את שני הדואטים של יזהר עם אמיר דדון ועם רונה קינן
שהפכו ללהיטים בשנתיים האחרונות ולא יצאו על דיסק עד עכשיו.
יזהר אשדות LIVE
הופעה מיוחדת ביום ששי 14.9 באמפי זאפה שוני
בפעם הראשונה בהופעה של יזהר יתארחו:
תיסלם
ניתן לרכוש כרטיסים בטלפון 9080* או באתר הבית של זאפה http://www.zappa-club.co.il/

יזהר בפייסבוק www.facebook.com/iashdot
האתר של יזהר אשדות www.ashdot.co.il

מנץ1

New member
יורדת לחדר זבל עם מגבון לח, אני כל-כך

נגעלת מהידיות ומפתיחת הפחים, שאני עושה הכל עם מגבון לח, במיוחד אם אני לא חוזרת הביתה אחרי זריקת הזבל.

D i m k a

New member
יש לי הרגל מוזר:

לאכול גלידה רק עם מזלג.
זה לא טעים לי אם אני אוכל עם כפית...

ady18

Well-known member
ההרגל שלי

אני נרדמת עם שירים\סדרה שאני אוהבת ומעולם לא עם חדשות זה עושה לי רע.

ההרגל המוזר שלי הוא שאני לא מסוגלת

לראות כיור עם כלים-ברמת הכפית אפילו,זה פשוט מחרפן אותי.
לא הולכת לישון בלי לשטוף את הכלים בכיור, אפילו כשחזרנו מהחתונה שלנו-עמדתי ושטפתי כלים ב-4 לפנות בוקר
.

zubumafu

New member
ההרגל המוזר שלי.. איך לזכור לנקות את האזניים

מאז ומתמיד הייתה לי בעיה לזכור לבצע את הפעולות הקטנות האלה, היומיומיות, שקל כל כך להמעיט בערכן: לגזור ציפורניים, לשים דאורדורנט לפני שיוצאים מהבית, לזכור לקחת איתך תחתונים ומגבת למקלחת, לצאת מהבית ולהזכר ששכחת את המפתח לאוטו בבית....

את אחת מהן פתרתי באמצעות הרגל מוזר למדי:
על מנת לזכור לנקות את האוזניים, לאחר שאני יוצא מהמקלחת אני מנקה אותן בעזרת התחתון המשומש.
אני יודע כמה שזה נשמע מוזר - אבל זאת האמת - ובאמצעות ההרגל הזה אני לא שוכח לעולם לעשות זאת!

Noam T

New member
ההרגל המוזר והמגונה שלי:

כיוון שבורא עולם לא חנן אותי ביכולת לעשות "גרעפסים", היה עלי לפתח טכניקה שתבלום את כל הגזים שעולים לי במעלה הגרון. לכן בכל פעם שאני אמור לעשות גיהוק, אני פשוט מטה את ראשי הצידה ומחכה שיעבור זעם. ככה הקנה מתעקם והגז נבלם. זה מראה - כנראה - די הזוי.
המשפחה תוהה עלי. החברים צוחקים עלי. ואני ממשיך "לעכל" בדרכי...

עוד הרגל שאני דווקא גאה בו: אני אוהב לשמוע את יזהר אשדות. הוא הזמר האהוב עלי. אז אנא מכם.

אדם 08

New member
10 הרגלים

1. לא לובש חולצה אדומה
2. תמיד רץ במסלול קבוע
3. יש תחתוני מזל
4. יש נעלי מזל
5.שותה כוס מים דבר ראשון על הבוקר- אחרת קם על רגל שמאל
6. שם שעון תמיד לשעה לא עגולה
7. יושב בקרון מסוים ברכבת
8. חייב חגורה על המכנס
9. גילוח בסכין רק בשבת בערב

10. מקפד להשתתף בתחריות תפוז :)

N o R i K o

New member
חייבים לבחור אחד...?

בחיי, אני מלכת ההרגלים המשונים. חברות שלי כבר הציעו לי מתישהו ללכת לבדוק אם יש לי OCD...
אבל נשתדל לקבץ עבורכם את המיטב:

אני חייבת לשבת בצד השמאלי של האוטובוס. חייבת! זה אומר שאם אני יושבת בכיוון הנסיעה, אני יושבת בצד של הנהג, ואם אני יושבת בצד הנגדי לכיוון הנסיעה, אז בצד השני. במידה ואני עולה על אוטובוס וכל המקומות בצד השמאלי תפוסים, אני אעדיף לעמוד, גם אם מדובר בנסיעה של שעה. במקרים חריגים ביותר, בנסיעות קצת יותר ארוכות, אני אשב בצד הימיני, אבל אבדוק באופן קבוע אם מתפנה מקום בצד השמאלי האהוב עליי...

אני לא נוגעת בידיות של שירותים. החריגות היחידה היא הבית שלי, פרט לכך, בכל מקום אחר - גם אצל קרובי משפחה, אני אפתח כשאני מחזיקה בנייר טואלט, או אעשה איזו תנועה אקרובטית עם המרפקים...
ג'רמופוביה קלה...

לפני השינה אני חייבת קודם כל ללכת לשירותים, אחר כך לשתות כוס מים, ואז לפתוח את החלון בחדר- בסדר המדויק הזה. אם משהו בסדר משתבש, אני אעשה את הכל מהתחלה, כי זה מפריע לי פסיכולוגית

אני קודם כל אשים את העדשה הימינית ואז את השמאלית, אבל אחר כך קודם כל מאפרת את עין שמאל ורק אז את עין ימין. לא יודעת למה, אבל גם כאן זה חייב להיות בסדר המדויק הזה!

אני לא מסוגלת להתמודד עם לק מתקלף\ציפורן שבורה, וברגע שאחד הדברים קורים אני מיידית מורידה את כל הלק\גוזרת את כל הציפורניים.

זה המיטב, והכל אמיתי
יש לי עוד כל מיני הרגלים משונים, אבל אמרתם לכתוב רק אחד, וחבל לי להציף...

בהצלחה לכולם

דנלה0101

New member
ההרגל שלי הוא:

ההרגל שלי שאני לא יכולה לראות ארונות פתוחים אז אני תמיד סוגרת אותם או מבקשת ממי שפתח שגם יסגור.

eliyho

New member
ההרגל המוזר שלי

הינו להתקלח בישיבה אם זה באמבטיה אז זה הגיוני אבל אם זה בדוש אז יש לי בצד שרפרף קטן ונחמד שאני נוהג לשבת אליו בזמן שהמים זורמים
מלמעלה, זה עוזר בעיקר כאשר צריך להגיע לנקות את הרגלים, הרבה יותר נח, תנסו את זה :)

ההרגל המוזר הוא

..אני הולכת לתאר הרגל מוזר לא שלי , אלא של אימי :שכשתמיד מרחפת סכנה של מתקפת אבק מעל ראשה למשל,שכשמנקים את הגן מול ביתנו במפוח עלים או שכשעוברת משאית לניקוי כבישים או שכשעוברת משאית שממנה יוצא שובל של אבק,או שכששכנה חובטת על השטיח שלה -אמא שלי "טסה" לסגור את כל החלונות כדי להילחם באבק...היא יכולה לסגור את החלונות גם בחודש אוגוסט בשיא החום ,והחלון חייב להיות עוד קצת סגור גם אם המפגע והמטרד כבר פסק.. מוזר אבל זה כבר טבע שני שלה..

karinapel

New member
ההרגל המוזר שלי....

יש לי הרגל מוזר, שלפני שאני הולכת לישון, כל לילה...
אני חייבת לוודא שכל ארונות המטבח וכל הדלתות בארון הבגדים, שבחדר השינה סגורים!

ואם לא, אני חייבת לסגור אותם, אחרת אני לא יכולה להירדם!!

חברה טובה שהיתה גרה איתי בדירה שכורה, הייתה עושה ניסויים, ומשאירה לי כל מיני דלתות פתוחות!!
ואני - מתוך הרגל - תמיד סוגרת הכל לפני השינה!!!

חחח

karinapel

New member
חחח

חשבתי על זה....

חשבתי שאני מפחדת שיצאו לי כל הסקלטונים מהארון....
))

שנה טובה, מתוקה!!

netapet2

New member
הרגל צננת

וואי גיליתי את זה היום שזה באמת משעשע אותי.

אבל במקום לקנח את האף ולהזיז רק את הידיים, אני משאירה את הידיים במקום ומנענעת את הראש מצד לצד.

אין לי מושג למה! אני לא מצליחה להפסיק \=

למעלה