התחרות ממשיכה

רוונה

New member
מעודד לקרוא איזה הרגלים יש לאנשים אחרים

אני אוכלת עוגיות רק במספרים אי זוגיים. לא יודעת למה.
אני לא אוכלת את החלק הפנימי של המלפפון, אלא רק את החלק שיש עליו קליפה (לא האמצע).
כשאני יוצאת למסעדה/ בית קפה אני מסדרת את הכלי של הסוכר כך שהכיתוב על כל שקיות הסוכר יפנה לאותו כיוון.

memee2

New member
לא רוצה לזכות

רק לספר את ההרגל המוזר שלי.
אני מנקה את המבחוץ של האוזן (לא החור, מה שמסביבו) עם מקל אוזניים טבול במי פנים על בסיס אלכוהול. כול יום! וכמובן שאני מנקה גם בתוך האוזן כמעט כול יום אבל בלי אלכוהול

אני מרגישה הרבה יותר טוב אחרי הפעולה הזו.

אם יגמרו לך הקיסמים לאזנים

את תמיד תוכלי לבקש מ zubumafu את התחתונים המשומשים שלו.

memee2

New member
נראה לך?!

אני מאוד הגיינית! אם הם נגמרים אני ישר רצה לקנות את החבילה הכי ענקית!

הרגלים מוזרים

דבר ראשון- השיר "עניין של הרגל" הוא שיר ממש טוב ומעניין וחזק. עם קליפ גרפי עשוי בצורה מדהימה.

ההרגל המגונה שלי...
כשאני ישנה, אני חייבת לישון על הבטן כשהרגל החיצונית מחוץ למיטה מהברך ומטה.

shifrutm

New member
בטן זה על ההרגל

ההרגל המוזר והמעצבן שלי שאני כל הזמן מותחת את החולצה כלפי מטה, ובודקת מה שלום הבטו שלי. כאילו שהיא תעלם חחח, אבל זהו הרגל קיים שהייתי רוצה להיפרד ממנו אך ללא הצלחה. וכן גם במרבית התמונות אני מצולמת עם יד על הבטן. מוזר או לא זו כבר שאלה אך זו עובדה.

03:00 הרגל מוזר

הרגל מוזר שלי:
אני חייב לשים שעון מעורר ב03:00 בלילה, להתעורר ולהירדם שוב.
אחרת, פשוט אני לא ארדם.
אז בזמן הצבא, פשוט היו לוקחים לפעמים את הטלפון והשעון, רק כדי שלא אעיר אותם בגלל ההרגל המוזר הזה (ואז פשוט הייתי מרגיש, שאני עייף בבוקר שלמחרת).
וזה קורה רק בגלל דבר אחד:ב03:00 לפני עשור, התעוררתי לרעש הכלב החמוד שלי, וראינו 2 גנבים עם פנסים בפה, והם כמובן ברחו מאז.

D i m k a

New member
ההרגל המוזר שלי

לאכול גלידה רק עם מזלג.
זה לא טעים לי אם אני אוכל עם כפית...

yanek9

New member
לא נעים אבל

ההרגל שלי גורם לפה שלי להיות פצוע תמיד - אני לועס את השפתיים שלי מבפנים.
בגלל זה כשאני אוכל משהו חריף תמיד שורף לי, ולעתים אף מתנפח. העניין הוא שאני לא יודע מה לעשות, ובינתיים זה ממשיך

למעלה