שרשור לילה
היום ה 94 ב

מורבידי

New member
לא יודע מה שונה מכל שבוע שמפורסמים פה

שלושת הסקרים האלה, בבוקר של ההדחה, ובאופן מדוייק לחלוטין - שלושה סקרים תמיד טועים .שבוע אחר שבוע.

אין לי ספק שסטטיסטית , בפוקס, בגלל שנשארו כבר בלי מתמודדים, אחד מהסקרים הללו יצדק .

masino

New member
כנראה שזה ייקבע ממש בערב, תלוי כמה יצביעו ובאיזו שיטה ינקדו

המודחים.
איך יחלק יוסי את הנקודות בין שני הילדים שלו???

ואנדיזל

New member
יוסי כפוי הטובה כבר בחר ילד אחד ושכח את השניה

תקוה היתה זאת דנלחמה עבור יוסי, שסגדה לו והרימה אותו ושיתפה אותו בכל. כולם כיבדו אותו אבל היא בשתלטנות דרשה והשיגה עבורו כל מה שביקש. עבור גדי הוא היווה בעיקר זה שמחניף לו ומרים לו. לא אהבתי את ההתעלמות שלו מתקוה. מה גם שעבר יום והוא הבין שלגדי כנראה אין סיכוי לנצח אז לפחות שהיה מנסה לקדם את תקוה ולו למראית עין.רק מראה שהוא אגואיסט שרק שאב ולא נתן כלום בחזרה. גם הקידום לגדי זאת בעצם טפיחת שכם לעצמו בזה שבן טיפוחיו שהצביע עליו כביכול זוכה בגללו.

אשמח לקישור על מה שיוסי אמר אחרי שעזב. בכל מקרה, ממה שצפיתי

ביוסי באח הגדול, הוא מהגרועים שהיו בתוכנית. הרושם השלילי שהשאיר עלי, הוא גדול ביותר. שילוב של רוע, מרירות ואנוכיות. איך זה שתקווה לא רואה את זה, אני ממש מתפלאת. ויתר המשתתפים. היו בודדים שמחו כנגדו, אבל לרוב, רק בקול ענות חלושה.
השאיר שובל של רוע וחוצפה לכל אורך התוכנית (גם אם פה ושם גילה קצת אנושיות). בעיני, הוא היה יכול להיות בקלות נוגש מצרי בתקופת פרעה

yalian

New member
יש לך קישור לסקר של מעריב? כי כל מה שמצאתי זה של TMI

https://tmi.maariv.co.il/celebs-news/Article-758075
ושם זה
תקוה - 33%
ירדן - 29%
אסיף - 19%
&nbsp
וכן, אצל עמרי חיון ובאתר המעריצים אפשר להצביע שוב ושוב אינסוף פעמים עם סגירה-פתיחה של גלישה פרטית

Dindan8455

New member
באתר שמועה אם אינני טועה..תקוה 40+ וירדן על 30+

לא מאמינה לסקרים בשום מקרה

ואנדיזל

New member
זה מטורף הפור הזה לאסיף ולא הגיוני בעליל. להערכתי זה לא

משהו שיתכן בכלל שיתרחש. אני כמעט משוכנעת שתקוה וירדן האחרונות בספה. לתקוה זה יהיה שוק, היא מעריכה שזה בינה ובין אסיף והוא יזכה. אסיף כבר חודש טוען שתקוה זוכה. גדי באשליה שהוא הזוכה וירדן ואודליה לא חושבות שהן הזוכות אבל הן באמת מאמינות שבורא עולם הוא הקובע ולא המצביעים.

lol241

New member
הסקרים האלה שווים כקליפת השום..גם של מעריב ווואלה
לא כל מי שמצביע בסקר, מצביע בפועל. יש מעריצים של מתמודדים שהם באמוק ונכנסים בסקר שאי אפשר לזייף בו באמצעות לפטופים אחרים וכל מיני דפדפנים להצביע למועמד שלהם, כך גם היחצנים שלהם. לא כל מי שמצביע, מצביע בסקר. אודליה מאוד חזקה ברחוב ויכול להיות שמלא מסמסים לה, ככה גם גדי. תמונת הגמר בד״כ אומרת המון. שימו לב שירדן נמצאת במקום שבו היו ישראל ומנצחים קודמים של עונות קודמות. תקוה יושבת במקום של שי חי. בפרומו שמו ראשונה את תקוה עולה במדרגות ואחרונה את ירדן והשאר באמצע. בד״כ המקום השני נמצא בפרומו ראשון והמקום הראשון אחרון. עם זאת, אם יש קרב בין המקום הראשון לשני, הכול יכול להשתנות.

Goneril

New member
ואוו כמה משתנים לעבד

או שצפיתי יותר מדי פעמים השבוע בפרוזן 2 ונמחקו לי תאים

אתם באמת מאמינים לכל הנתונים האלו? מי ישב ואיפה ובמקומות של מי...

ואנדיזל

New member
אני לא חושבת שיש חשיבות לזה. זה ממש אקראי ובעיקר

בכדי למשוך את העין. כן חושבת שלראשון והאחרון יש דגש מבחינת שימת לב אבל לא זה מה שיקבע את הסדר. אני לא זוכרת איך זה היה בעונות קודמות. דווקא בפרומו הגמר כולם מדברים וזורקים רעיונות וירדן היחידה שרק נותנת קריאת התפעלות וזה קצת מטשטש אותה בין כולם. של אודליה וגדי הכי מרשים הדגש שלהם. תקוה סתמית. ואסיף שוב מתבכיין״האח אל תנחס אותי״.

laVaca

New member
אסיף? ירדן?

בשבילי זה יהיה לגמרי שוק. עד שלא קראתי כעת את הכתוב, האפשרות הזו לא עלתה על דעתי. לדעתי זה צריך להיות בין תיקוה וגדי (שכן, מה לעשות, דפק חמידות של עוללים בין כל מופעי האלימות והבטלנות שלו) .
אסיף וירדן ? וואו רדוד משהו
&nbsp
&nbsp

למעלה