שרשור מנצחת העונה - תקווה

Shellpearl

New member
נכון. אהבתי את זה שרוב הדיירים אמרו שהמנצחת שלהם היא תיקווה.

ואת מה שאסיף אמר שהיא תנצח בזכות "האינטליגנציה והוורבליות שלה". זה נתן משנה תוקף לכך שהיא המנצחת של העונה.

לתקווש מאיסי

תקווש מיי לאב
מאחל לעצמי להיות כמוך, עם כל כך הרבה ביטחון עצמי ואומץ לבוא לעולם בדיוק כפי שאת, עם החרא ועם המדהים.

זה כל כך כובש לראות אדם שלא פועל ממקום של "מה יגידו ומה יחשבו" אלה ממקום של "מי שלא טוב לו - יום טוב לו".

את יפייפיה, חזקה, שנונה, פיקחית, אהובה ובעיני - פשוט בלתי נשכחת.

הרבה אהבה וחיבוקים ממני

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
איסי אהוב...מזל טוב! כל כך שמחה גם בשבילך....

מרי שחולקת כתר עם תקווש ברוטציה

תודה ממוש שלי
ראית איך ניר היה חתיך בשטיח האדום? מזה זה הדבר הזה!!!

נטה אונה

Well-known member
איסוש

איזה כיף לראות מנצחת שלא עונה על השטנץ
&nbsp
כמאמר הפתגם -
&nbsp
One day a smart woman said "I don't give a fuck and she lived happily ever after"

אלזה4

Well-known member
ניר שיבש אותו..

זוכרת שהענקתי לה בימים הראשונים כתר

ואז בה "העוכר" החמוד ושיבש את מחשבותי

העיקר שהטוב ניצח

Goneril

New member
נחת ראויה בימים טרופים אלו

כל כך שמחה בשביל תקוה
אניהתאהבתי בה בימים הראשונים אבל עם הזמן ניר כבש את ליבי ולתקוה נשארה מרבית הימים פינה חמה
ברכות לאוהדים הנאמנים שלה כאן בפורום שמחה מאוד מאוד בשמחתכם
ואמן תימשך ותירקם חברות טובה ואמיצה בין ניר לתקוה ואולי גם ליאור וגדי
אני חושבת שניר יכול למנף את הזכייה של תקוה עבורה למקומות מלאי משמעות מעבר לתהילה החולפת (אם כי מוקפאת משהו בימים אלו).
חיבוק של נחמה למפסידים ולאוהדים שלהם כאן בפורום .. בליל ההדחה של ניר הרגשתי הרגשה דומה

יותר מהכל זכיתי גם אני בימים לא פשוטים אלו להיות חלק ממרקם הכותבים הנהדרים

לילה עם תקוה

בוייאקה מאן

Well-known member
סיכום עונה: כי נגמרה העונה וזה.... בוייאקההההההההה

גילוי נאות סיכום זה נכתב אתמול בבוקר... סתם כי זה מתי שכתבתי אותו

אז הגענו לגמר...
וצריך סיכום של הגמר
אבל בגמר אין מה לסכם כי יש 5 והם יוצאים אחד אחד ואז יש זוכה... למה צריך סיכום לזה
אז החלטתי לסכם את העונה...
זו הולכת להיות חפירה מבולגנת... בהצלחה לי לכתוב אותה ובהצלחה לכם (כל ה3) לקרוא אותה!
וכמובן שאי אפשר להתמקד בהכל אז יהיו הרבה דברים שאני לא התייחס אליהם
אז יאללה נתחיל
כל מה שקרה בבית האח לא היה משמעותי להמשך העונה חוץ מהמשימה הסודית הראשונה
המשימה הזאת דיי חשפה מולנו את ניר תקווה ואסיף וגרמה לנו תוך יומיים לדעת מי הם יהיו במהלך כל העונה
ניר המתנחל שמיחצן את ההתנחלות בלי לחשבן אם דעתו מקובלת או לא נשאר אותו ניר גם אחרי שהתחפושת של המתנחל ירדה
והוא המשיך להתעלם מהביקורת וליחצן את דעתו בלי בושה ובלי דאגה ממה שיגידו ו/או יחשבו
תקווה ההריונית שמבקשת מכולם לעשות לה ולהביא לה ובעיקר שוכבת ולא זזה וככה זה נמשך גם אחרי המשימה
ואסיף... איך להגיד את זה בעדינות? הסטייק שאומר משהו אחד ועושה משהו אחר... שמוכר סיפור אחד ואז פועל בדיוק ההפך
אותו אחד ששיחק אותה חבר של ניר במשימה ואז בסוף המשימה התעלם ממנו לגמרי עד שאורן חזן נכנס
ואז שוב הפך להיות חבר של ניר עד שאורן חזן יצא ואז כן חבר של ניר לא חבר של ניר חיילי צהל וזה
(אבל לזכותו יאמר שבאותו הזמן הוא הצליח להסתיר את החולצה האפורה שלו... שזה הישג)
ובסוף המשימה נחשף גדי וההצגה שלו על ה"שקרן בוגד נכנסת לי ללב" וכל הבולשיט הזה דלגגגגגגגגגגגג
המשימה השניה כבר דאגה לחשוף את שאר הדיירים כדי שהכל יהיה צפוי ומובן לכולם מראש
אם זו ירדן מלכת האגוזים שבאשליה שליאור יהיה הבו זוג שלה וצריך לזרוק את תקווה לכלא בשביל להרחיק בינהם
או תקווה שלא מבינה מה רוצים ממנה ולמה שונאים אותה בזמן שהיא עושה פרצופים לדיירים ובוכה שהם בעצם עושים לה פרצופים
או חגית שבוכה על כל מילה שניה כי מישהי צריכה להתמסכן מהרגע הראשון (בהמשך תפקיד המתמסכנת עבר בין דיירים ועוד נגיע לזה)
או רות שרוב הדיירים לא ידעו איך קוראים לה אבל שמעו את הסיפור על אבא שלה בפעם הראשונה (ולא האחרונה)
והכי חשוב המשימה הזאת חשפה את הקבוצה שהיא בעצם "משפוחה" שמחליטה כל מה שקורה בבית
מרונן ואמלי שמחליטים מה לקנות בתקציב וכמה כסף ילך לסיגריות לירדן שמחליטה מי יכול להיות חבר של מי ולמי אסור לדבר עם תקווה
המשימה השלישית חשפה כבר שתקווה וירדן הן הכוכבות של העונה כי שוב הן במרכז המשימה
תקווה קיבלה 2 משימות סודיות 1 בהריון 2 האוכל בזמן הקמת המדינה
ירדן קיבלה את התפקיד איזה דייר יהיה איזה מוצר ואת המשימה הסודית של האוכל בהקמת המדינה
וכמובן שדחפו גם את יוסי כי צריך לפמפם אותו שלא יעלם ברקע...
ופה כבר התחיל הכן לא שחור לבן של ליאור וירדן פעם היא רודפת פעם הוא רודף (זה מופיע בפרקים שהיא אומרת לו
"אני מפסיקה לרדוף אחריך אם אתה רוצה אתה צריך לרדוף" ושהוא ישר נשכב עליה ומחבק אותה... לא מה שהיה באמצע הלילה
מה שהיה ישר אחרי שהיא אמרה)
באותו זמן גם לא קרה כלום כי התחיל השעמום... כולם שיחקו אותה חברים אבל ירדן צעקה כל פעם שהיא עמדה להדחה "בוגדים"
תקווה לא עשתה כלום... ניר דיבר על סובלנות... ואסיף שיחק אותה חבר אבל העמיד להדחה כי "חיילי צהל"
משימת השעון כבר חשפה את הדיירים יותר לעומק של השעמום שלהם
ליאור במשך שבוע תיכנן לריב עם רונן כי "צריך" ריבים התחיל להתרחק מירדן כי "הבניה של זוגיות יותר מעניינת מהזוג עצמו"
אסיף העמיד בפומבי את ניר כי "חיילי צהל" תקווה קוראת לו פחדן בפעם הראשונה ולא האחרונה...
וניר מציל את המצב כי המשימה נכשלה אבל אם הוא יבחר שיעמידו בפומבי יזכו בתקציב מותרות והוא לא מפחד
אה כן אדם הודח אבל אורן ביטל את ההדחה מישל הודחה יעל הודחה אבל למי אכפת (ממשיל אכפת לי אבל רק לי...)
כמובן שאני מתעלם מהרבה מהזבל של יוסי וגדי כי הם משחקים בזבל לא אני
וככה העונה המשיכה באותו קו של הדיירים לא עושים כלום אז האח גורם לדברים לקרות
ואז יוסי וניר רבו... והנה מתחילה ההסתה
והגענו למשימת חתולי הרחוב הבית מחולק ל2 הכתומים שבזבל והכחולים שבבית
למדנו למחזר כי "פרסומת" למדנו שניר נשאר שם בזכות גדי לדעתם של תקווה אסיף ואמילי...
ולמדנו שגזענות זה בסדר כל עוד זה לא נגד מי שעושה אותה... (אההם תקווה... פלטה עד הרבה הזה בערך 5 אמירות גזעניות
אבל לה מותר לאורן חזן ולירדן אסור)
ואז גם גילנו שאסיף אמלי ותקווה רוצים שניר יודח כי הוא "זבל" של בן אדם
באותה משימה גם ראינו את הלקלק הגדול כשהכחולים לא היו מוכנים להפסיד בכוונה אבל אחרי שניצחו
החליטו לקבל תקציב בסיסי כמו של הפסד רק בשביל לצאת בסדר מול הכתומים...
בדרך היו עוד הדחות אבל למי אכפת?
העונה המשיכה להתגלגל עם אותן הצגות אותן שטויות והשינוי הגדול היחידי היה שליאור עבר מירדן לתקווה
ודקה אחרי שהוא אמר שהוא אוהב אותה הוא אמר שהוא לא נמשך אליה כי... הגיוני...
ירדן שראתה את החברים שלה עפים למרות שהיא הייתה בטוחה שהם בגמר החליטה לעשות שינוי מסלול (בלי לחשב מחדש)
והתחילה להיות סוג של רות... קוראת בתנך ודיי שותקת... שזה גרם לתקווה לחשוב שירדן כל היום מרכלת עליה
ואז תקווה הרגישה בנוח לשבת כל היום ולרכל על ירדן...
ואז נכנסו הדיירים החדשים שעשו הרבה רעש לשניה ואלון נזרק מהבית
ניר הודח בהדחה המדומה הכי מזוייפת בהיסטוריה שאפילו הדיירים אמרו לו "נתראה עוד מעט"
משימת ההצגה התחילה ונגמרה כאילו לא הייתה ניר הרובוט נכנס לבית
ניר מעמיד את חגית ירדן יוסי אסיף ואדם להדחה והאח נכנס לסרטים אז הוא דואג שהקהל יבחר בהדחה של הדיירים כי שם יש גם חדש ברשימה
ניר חוזר לבית כן משהו עם נעם לא משהו עם נעם זה בערך הפך לשיחת הבית שכולם התעסקו בזה
ניר עושה סכסכת נעם עושה שיחת גועל נעם מודחת כי יוסי
בין לבין כל זה היה גם את ריקוד המתחשמלת של חגית אבל דלגגגגגגגגגגגגגגגגגג
הכלום נמשך והדברים לדבר עליהם הולכים ונעלמים
האח עושה עוד מסיבה ועוד מסיבה עם הגבלות אלכוהול והשגחה חזקה מאוד על כל מילה של הדיירים
עוד דיירים עפים כי לא מעניין עוד כלום ושום דבר קורא בבית עוד מריבה על כלום עוד הסתה על כלום...
ואחרי כל הדברים האלה שלא מעניינים אף אחד אנחנו מגיעים למצב שאודליה הופכת להיות מרכז העריכה עם יוסי
ותקווה וירדן מחליפות מקום בעריכה במקום שירדן הרעה פתאום תקווה הרעה
ובמקום שתקווה תקבל עריכה מלקקת שמסתירה את כל הרע שלה ירדן מקבלת את העריכה החיובית הזאת
וככה הדרך לגמר מתקרבת ודיירים שאח פחות מעוניין בהם מודחים כמו ניר כמו ליאור כמו אדם... לפחות את יוסי הוא לא הצליח להשאיר לגמר
וזהו הגענו לערב הגמר עם 4 דיירים שלא ממש מגיע להם לזכות ואחד שבכלל לא מגיע לו לזכות (גדי בעעעעע)
ועכשיו רק נשאר לראות באיזה סדר האח יזרוק את הזבל מהבית...
והסדר הוא: 5: אודליה 4: גדי 3: אסיף 2:ירדן והזוכה הגדולה תקווה

סיכום זה משעמם כמו בערך כל העונה הזאת... רציתי להתמקד בדברים חשובים אבל לא היו הרבה כאלה
וכל מה שנשאר זה לבקש ממכם סליחה על החפירה הזאת שלא תרמה כלום ושום דבר... היי עשיתי לכם האח הגדול סיכמתי עונה מיותרת

אני הייתי בוייאקה
ד"ש

למעלה