שרשור ערב
היום ה-95 ב-

יונתנסקי

Well-known member
תראי תמונה ששמתי למעלה. עשיתי חדשים. קונוסים.

וכיון שאני לבדי, אני יכולה להגיד שבשביל הסועדים זה להיט !!!

ואנדיזל

New member
יפה מאוד. מילה טובה לכולם. העונה נגמרה וכל אחד לוקח

את התובנות שלו. הם עברו דרך ותהליך ומכולם הם החמישה שרוב המצביעים בחרו כל אחד מטעמיו. בהצלחה לכולם. לאורך העונות היו מתמודדים שלא אהבתי שזכו. מה שכן, כמעט אף עונה לא קלעתי למנצח. בעונה הראשונה חשבתי בובליל. חשבתי שתמיר ורדי ינצח. אביבת במקום ישראל. וכמעט שמתי כסף על זה ששני מנצחת, מזל שאני לא מהמרת. כנראה שרוב המצביעים אף פעם לא בדעתי.

yalian

New member
לאט לאט הבית מתחיל להראות לי כמו בתחילת העונה -

רק תפאורה וכבר לא בית

ואולי קצת אחרי. המהדורה מסתיימת ב21:35

בכל מקרה מ 20:45 אני אראה
שידור הגמר לא מתחיל בתשע ורבע. הלייב יסגר ב 21:00 אולי 5 דק אחרי

biglittlesister

New member
ממש מפתיע אותי כל העניין עם ירדן שהפכה לאופציה ריאלית לזכיה

את הלייב הפסקתי לראות לגמרי מאז שניר הלך מחוסר עניין ואת התכניות עוד קודם כי זה היה משעמם בצורה מחרידה בעיניי אז יכול להיות שאני לא מעודכנת (אפילו שעברו בסה"כ שבוע-שבועיים). לפני שהפסקתי לראות כן שמתי לב לעלייה משמעותית בזמן המסך של ירדן (הניסיון למחזר שוב ושוב ושוב את ה"משולש" שלה עם תקווה וליאור הייתה אחת הסיבות שהתכנית הפכה לבלתי נסבלת מבחינתי). בכל זאת, לרגע אחד כל העונה הזאת לא חשבתי עליה כאפשרות לזכייה ועדיין מאוד יפתיע אותי אם זה יקרה או אם היא אפילו תשב בשלישייה האחרונה.
ההימור שלי לצערי הרב נשאר אותו הימור מהיום הראשון לתכנית והוא אסיף. הלוואי שאני טועה. אף זכייה כאן לא מאוד תשמח אותי אבל מבין מי ששם אני מעדיפה את תקווה, אודליה, ירדן או גדי (בסדר הזה). את הקולות שלי נתתי לתקווה כי אני חושבת שיש לה הכי הרבה סיכוי מול אסיף וכי ניר רוצה שהיא תזכה.

אזרחית שקופה

Well-known member
גדי מסתובב כמו אריה בכלוב. כנראה נורא מתרגש. חבל שפימפמו לו

כל השלשה חודשים שהוא הזוכה (במיוחד יוסי). אם הוא היה יודע שאין
לו סיכוי לזכות, הוא היה יותר רגוע.

ariel1612

New member
מטומטמים מה שהם עשו לו כל העונה הכתירו אותו כמנצח, בוא נגיד

שכדי שידאגו לגדי לכפר סבא גם בחוץ, כי לצערי נראה לי הוא יקבל בום של החיים שלו

&nbsp

ואנדיזל

New member
אם הוא ייצא במקום החמישי הוא יהיה בשוק טוטאלי. כל העונה

הרוב אמרו לו שהוא הזוכה. חבל שהוא לא קלט שמעולם אף אחד לא צעק לו חות מהצעקות המזוייפות של תקוה. לכולם צעקו, גם לשירלי ופול שהיו שבוע ולא איש לא טרח. הוא גם מאוד כבה מאז שניר יצא כי אין לו עם מי לשבת. הוא בעיקר סבב במעגלים מאז.

למעלה