שרשור היכרות

walk on

New member
תמונה

תודה לנעמן שהקטין לי אותה לפני המון זמן אני הימינית.

yellow cheese

New member
חחחחחחחח

"אני רואה אתכם בהיר, אתם רואים אותי כהה" חחחחחחחחחח

walk on

New member
חחחחחחח ההפך

"אני רואה אותכם כהה, אתם רואים אותי בהיר"

שם: חוסה גיל: 17 תאריך לידה: 5.8.88 מקום מגורים: זכרון יעקב icq: 268631789 msn: [email protected] אימייל: [email protected] כמה זמן אתם מאזינים לדניאל סלומון? וואלה עש לפני יציאת הדיסק החדש... שמעתי בריפרוף...עכשיו אני כבר די מכורה האם רכשתם כבר את רבות הדרכים? עוד מעט אני ארכוש בדרכים חוקיות שיר אהוב של דניאל?
איך התחלתם להאזין לדניאל (מה הוביל אתכם וכו')? חברה שלי מטורפת עליו דניאל סלומון בשבילי זה..? הקלידן של אביב עם קול של מלאך.

here they come

New member

שם:רמ גיל:20 תאריך לידה:24.9.1984 מקום מגורים:רמת השרון icq:305192406 msn: אימייל:[email protected] כמה זמן אתם מאזינים לדניאל סלומון?אף פעם לא ממש האזנתי לו. האם רכשתם כבר את רבות הדרכים?קנו לי מתנה. שיר אהוב של דניאל?לב זהב. איך התחלתם להאזין לדניאל (מה הוביל אתכם וכו')?אביב. דניאל סלומון בשבילי זה..?לא יותר מידי. . .

מסטולית

New member
הו שלום שלום

שם: גילי גיל: 17 ומשהו תאריך לידה: 29.10 מקום מגורים: רמת צ'אי icq: תבקשו נראה msn:- אימייל:- כמה זמן אתם מאזינים לדניאל סלומון? שנה וחצי.. אולי יותר האם רכשתם כבר את רבות הדרכים? לא, בקרוב בע"ה שיר אהוב של דניאל? כשתחזרי, בא מכאב איך התחלתם להאזין לדניאל (מה הוביל אתכם וכו')? שמעתי את בא מכאב ברדיו לפני שנה וחצי בערך... ואז גיליתי שזה אותו דניאל הקלידן של התעויט
זהו. דניאל סלומון בשבילי זה..? אדם מוכשר מאוש\ד תוסיפו תמונה אם מתחשק לכם אולי... מתישהו...

PorcupineMan

New member
שלום פורום דניאל סלומון..

יוני 18 ראשל"צ לפני שנה וחצי קניתי את הראשון של דניאל - אלבום טוב מאוד.. 'רבות הדרכים' בדרך. דניאל - אחד האמנים המוכשרים באמת.

l o l a Lola

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo23.gif

שם:יעל תאריך לידה:5.9.90 מקום מגורים:ראשל"צ icqאין msn:[email protected] אימייל:[email protected] כמה זמן אתם מאזינים:בערך שנה.. האם רכשתם כבר...:לא,בדרך (אני מקווה שבנכונה) איך התחלתם להאזין?חברה (רוז-תודה) דניאל סלומון בשבילי...:אמן מדהים מכל הבחינות

l o l a Lola

New member
ואני אוסיף תמונה

פעם ראשונה שאני שמה תומנה שלי באיזשהו מקום (התקדמות,אני גאה..) ואני יודעת שהיא גרועה אבל האמת שהיא הכי טובה שמצאתי ונמצאת לי על המחשב.

S h A b i T

New member
../images/Emo109.gif

שם: אלמוג גיל: 16 תאריך לידה: 6.4.89 מקום מגורים: ראש העין icq:166762078 msn: אימייל: [email protected] כמה זמן אתם מאזינים לדניאל סלומון? מממ.. מאז שעדיף יצא לרדיו... שנתיים - שנתיים וחצי ככה? האם רכשתם כבר את רבות הדרכים? כמובן שיר אהוב של דניאל? אין כמו האהבה שלך (!!!) איך התחלתם להאזין לדניאל (מה הוביל אתכם וכו')? פשוט אהבתי את עדיף. דניאל סלומון בשבילי זה..? אחד הדברים הכי טובים שקרו לי בחיים
ההופעות, האושר שממלא אותי אחרי ההופעות, העומר שיש בהופעות, הדיסק, הרגשות שדניאל מצליח לעורר עם הלחנים והקול המדהים שלו .. רק טוב בקיצור

One Echoe

New member
אני אני ../images/Emo13.gif

שם:גיל גיל:16 וחצי תאריך לידה:10.7.88 כמה זמן אתם מאזינים לדניאל סלומון? בערך חצי שנה. האם רכשתם כבר את רבות הדרכים?לא.. אבל שמעתי אותו :)(בעתיד) שיר אהוב של דניאל?ספרי לי איך התחלתם להאזין לדניאל (מה הוביל אתכם וכו')?הלהיט שלו עדיף שראיתי ב24. דניאל סלומון בשבילי זה..? אמן מאוד מוכשר, שאני לומד להכיר. ואוהב להאזין. ובעתיד אני אקנה גם את הדיסק הראשון שלו. תוסיפו תמונה אם מתחשק לכם

תשובתיי =]

שם: עומרי גיל: במרץ הקרוב 16 תאריך לידה: 11.3.1989 מקום מגורים: בית יצחק icq: 246568393 msn: מה זה?! חח... אימייל: [email protected] כמה זמן אתם מאזינים לדניאל סלומון? מאז יציאת השיר "אהבה" האם רכשתם כבר את רבות הדרכים? עוד לא .. שיר אהוב של דניאל? "עדיף","אהבה". איך התחלתם להאזין לדניאל (מה הוביל אתכם וכו')? השיר "אהבה" וכמובן שאביב גפן =]] דניאל סלומון בשבילי זה..? זמר מוכשר...

dandiel

New member
היייייייי ../images/Emo151.gif

שם: דניאל גיל: 18.5 תאריך לידה: 12.7.86 מקום מגורים: מרכז icq: 165499273 כמה זמן אתם מאזינים לדניאל סלומון? מאז "עדיף". האם רכשתם כבר את רבות הדרכים? האמת שלא, אבל אני בהחלט שוקל. שיר אהוב של דניאל? "כשתחזרי", "אהבה" ועוד ועוד. איך התחלתם להאזין לדניאל (מה הוביל אתכם וכו')? אמממ.... אני מאמין בעקבות ההתאהבות ב"עדיף". דניאל סלומון בשבילי זה..? סמל מין!! (או שלא). זמר מוכשר, יוצר מוכשר, מלחין מוכשר. הוא פשוט התגלמות הכישרון המוזיקלי.

יוסדוס

New member
../images/Emo26.gifאהלן חברים../images/Emo27.gif

שם:יוסף גיל:15 תאריך לידה:15.190 מקום מגורים:ירושלים icq:205717921 msn:[email protected] אימייל:[email protected] כמה זמן אתם מאזינים לדניאל סלומון?הדגש|מאז שעדיף נכנס לרדיו האם רכשתם כבר את רבות הדרכים?הדגש|בטטחח! שיר אהוב של דניאל?הדגש|רבות דרכים ספרי לי ובא מכאב(שזה הכי טוב!) איך התחלתם להאזין לדניאל (מה הוביל אתכם וכו')?הדגש|השיר עדיף.. דניאל סלומון בשבילי זה..?הדגש|אומן עם כבוד

גם אני עונה ....

שם:שני גיל:לא רחוקה מ16 תאריך לידה:18.4.89 מקום מגורים: מודיעין icq: האמ ... 265881050 msn:אין אימייל: מת כמה זמן אתם מאזינים לדניאל סלומון? האמ .... שנה ... בערך. האם רכשתם כבר את רבות הדרכים? ברגע שיגיע קצת כסף לידי אני ארוץ לי בריצה קלה לרכוש את "רבות הדרכים". שיר אהוב של דניאל? "לבן" איך התחלתם להאזין לדניאל (מה הוביל אתכם וכו')? המלצה של מוכר דיסקים. דניאל סלומון בשבילי זה..? תנו לי לחשוב על זה ... תמונה עדיין אין ... אני אוסיף מתישהו בקרוב... יומטוב

כל מיני תיקונים../images/Emo163.gif

תאריך לידה : 28.4.89 כמה זמן אתם מאזינים לדניאל סלומון : מתברר שקרוב לשנתיים ולא שנה כמו שחשבתי האם רכשתם כבר את רבות הדרכים : אבא'לה הודיע שמחר יגיע ה-דיסק לידי. דניאל סלומון בשבילי זה ...? אמן מוכשר, יוצר מדהים... בנאדם עם יכולות בלתי נתפסות ... שעושה מוזיקה כל כך טובה ... מרגיעה ... דניאל סלומון הוא מלאך. ושוב ... יומטוב.

גם אני רוצה ../images/Emo9.gif

שם: יסמין גיל: 16 תאריך לידה: 25.6 מקום מגורים: ירושלים icq: אין msn: אני צריכה לעדכן אותו אימייל: לא מפרסמת כמה זמן אתם מאזינים לדניאל סלומון? קצת פחות מחצי שנה האם רכשתם כבר את רבות הדרכים? לא שיר אהוב של דניאל? אני אוהבת את כל השירים שלו!! איך התחלתם להאזין לדניאל (מה הוביל אתכם וכו')? שמעתי את "עדיף" וישר התאהבתי בקול שלו אז חיפשתי עוד שירים שיש לו..
דניאל סלומון בשבילי זה..? זמר מעולה!!

למעלה