שרשור היכרות

©big smile©

New member
שלום.

שם:ענבר. גיל:15 וחצי. תאריך לידה:5.11.89. מקום מגורים:ראשון לציון. msn:מסרים. icq:אין. אימייל:[email protected] כמה זמן אתם מאזינים לדניאל סלומון?חודשיים ומעלה, בערך. האם רכשתם כבר את רבות הדרכים?לא, עוד לא. שיר אהוב של דניאל?אני לא מאמין. איך התחלתם להאזין לדניאל (מה הוביל אתכם וכו')?חברה שלי הכירה לי אותו. דניאל סלומון בשבילי זה..?אמן מוכשר, ואני מעריכה אותו ואת המוזיקה שלו מאוד. תוסיפו תמונה אם מתחשק לכם

../images/Emo42.gif../images/Emo187.gifהיי.. אני חדשה../images/Emo9.gif

שם: זיו
תאריך לידה: 1.4
מקום מגורים: פרדסיה icq: כבר אין.. msn: תבקשו תקבלו..
אימייל:... כמה זמן אתם מאזינים לדניאל סלומון? אממ..לאדעת דיי הרבה..P-: האם רכשתם כבר את רבות הדרכים? עדיין לא
שיר אהוב של דניאל? עדיף
ואהבה
איך התחלתם להאזין לדניאל (מה הוביל אתכם וכו')? חברות
דניאל סלומון בשבילי זה..? אמן מדהים

hodayoyo

New member
שלווום :)

שם: הודיה תאריך לידה: 7 לפברואר (יום שני הקרוב:)) מקום מגורים: מודיעין MSN (לא נכנסת אליו כמעט, אבל...) [email protected] ICQ 251265363 אימייל [email protected] מאזינה לדניאל דיי הבה זמן... תמיד אהבתי את עדיף, בא מכאב, לבן ואוהב אותך ומתישהו פשוט לקחתי לגיסי את הדיסק של דניאל והתאהבתי לגמרי בכל שאר השירים (בעיקר באני לא מאמין) קניתי את רבות הדרכים ביום שלישי :)) שיר אהוב של דניאל: וואו... כולם! חחח אמממ בעיקר מהחדש ספרי לי ואחרת ו... אין כמו האהבה שלך... הכל חחח את אין כמו האהבה שלך פשוט התאהבתי בהופעה של דניאל בתאטרון תמונע :) מהדיסק הקודם- בא מכאב כי הוא פשוט עלי ולבן כי הוא מעודד אותי ואני לא מאמין בעיקר בגלל השורות של "אני לא מאמין בסוף של מוות כי יש עוד כל כך הרבה לחיות אז גם אם זה נדמה שרע לי אני לא מאמין באשליות" התחלתי להאזין לדניאל מהסינגלים לרדיו והמשכתי כי אהבתי ת'סגנון וכמו שאמרתי- לקחתי לגיסי ת'דיסק דניאל זה בשבילי... אמ... הרבה דברים... לא יודעת להגדיר את זה. משהו מרגש. לא מתחשק לי להוסיף תמונה חחחח

hodayoyo

New member
פספסתי ת'גיל...

אז ביום שני אני אהיה בת 17
(לעצמי חחח)

y a ® d e n

New member
MOI

שם: ירדן
תאריך לידה: 16.10.89 מקום מגורים: תל אביב icq: 269430355 msn: [email protected] אימייל: כמה זמן אתם מאזינים לדניאל סלומון? כמה חודשים
האם רכשתם כבר את רבות הדרכים? השבוע אני קונה.. אהה אני מתרגשת
שיר אהוב של דניאל? בא מכאב
אני לא מאמין
איך התחלתם להאזין לדניאל (מה הוביל אתכם וכו')? לא יודעת האמת... גיליתי שהוא חבר של בת דודה שלי ואז החלטתי לשמוע שירים שלו והתאהבתי
אהה וגם את 'עדיף' תמיד אהבתי אבל לא ידעתי של מי זה דניאל סלומון בשבילי זה..? זמר כותב ומלחין מדהים
כל השירים שלו מרגשים אותי, ופשוט זמר שאני נרדמת עם השירים שלו בלילה
תוסיפו תמונה אם מתחשק לכם- מתחשק לי
[אני עם הסווטשירט הצהוב
]

y a ® d e n

New member
אוף רציתי לשים תמונה

אחרת... פיכס יצאתי מזעזע בזאתי ששמתי
טוב "הרווחתם" 2 תמונות שלי

y a ® d e n

New member
../images/Emo83.gif../images/Emo41.gifטוב גם בזאתי לא יצאתי

טוב חפיף חליק...

keren007

New member
נעים מאד ../images/Emo9.gif

שם: קרן גיל: 17 תאריך לידה: 11.12.87 מקום מגורים: ראשל"צ icq: 102507385 msn: [email protected] אימייל: [email protected] כמה זמן אתם מאזינים לדניאל סלומון? ממש לאחרונה.. חודשיים ככה האם רכשתם כבר את רבות הדרכים?
שיר אהוב של דניאל? "בא מכאב" איך התחלתם להאזין לדניאל (מה הוביל אתכם וכו')? ובכן. זה התחיל כשראיתי אותו באיזה הופעה ואמרתי "הא הוא נחמד" ואז שמעתי את "אהבה" ברדיו והורדתי את כל השירים. דניאל סלומון בשבילי זה..? זמר שמאד כיף לי לשמוע

למעלה