החוליה החלשה- תוצאות הגמר

גםצופה

Member
מנהל
אכן

היה יותר הגיוני שעקיבא וענהאל ישימו לאורן ואלון ביחוד אחרי הסיפור שקרה במדיטציה...אבל כנראה שהבנות התנהגו לא יפה בהפסקות/מלונות שהם המשיכו באופן עקבי לשים להן פרסה...

noami23

New member
העניין של החרטה

בר ואינה התנהגו בחזירות לדעתי,לא חברי בכלל ! האחים התנהגו נוראי אבל הם גם ידעו להעניש את עצמם על המעשה ובנוסףלזה הם גם ביקשו סליחה.יצאו תותחים וממש שיחקו אותה

always be me mc

New member
באסה!

אם בזמן ההצבעה נקרעתי אם לבחור בעקיבא וענהאל או בר ואינה, אז עכשיו כבר ממש ירד לי מעקיבא וענהאל!
כן, אני לא אוהבת את מה שעשו לבנות - כן, כן זה חלק מהמשחק אבל עדיין... ציפיתי מהם ליותר, גם לא אוהבת את ההיתממות והיענו נפגעים כשהבנות מחזירות. למה מה קרה? עקיבא וענהאל אכזבתם. עד ההצבעות האחרונות בתוכנית הייתם פייבוריטים (למעשה, הייתם פייבוריטים מהפרק הראשון
) אבל עכשיו אני לא באמת רוצה קשר אליכם. העיקר הם והמעריצים שלהם אומרים שבר ואינה לא היו בסדר. המ, שניכם לקחתם את המירוץ לצד הזה שבעקרון אפשר לעשות (נראה לי באמריקאי עושים הרבה ככה דפיקות וגניבות) אבל הפואנטה היא שאל תיתממו אם אתם התחלתם במלחמה. אל תיתממו ותפילו הכול על בר ואינה כשיודעים טוב מאוד שאתם התחלתם את כל זה... אגב, מי שכל כך כועס על גניבת מונית מסכנה בטוח שהוא רואה את התוכנית הנכונה? ולמה הוא חושב שזה מזיז לרשת? אניוואי... גם אם המנצחים כבר לא כאלו ראויים מבחינתי דווקא המשחק היה נורא נחמד
אז תודה רבה על הזמן וההשקעה!

למעלה