החוליה החלשה- תוצאות הגמר

mmeny

New member
לדעתי הם צריכים להאריך את הפרק ל50 דקות

עוד 10 דקות להראות מה הולך בתוך המחנה,ממש היו מרימות את העונה. היינו יכולים לראות יותר דמויות מבחינה אסטרטגית כמו אלברט סופי או ריק. עם כל הרדמפשן,משימות,ומועצה לא נשאר זמן לראות מה הולך אסטרטגית ומי מושך בחוטים. איך בישראל זה כמו מסטיק ארוך ובארה"ב זה קצר מידי,צריך משהו באמצע (טוב לא ממש אמצע,יותר לכיוון ארה"ב) בכל אופן,את צודק,זה דיון למקום אחר ופורום אחר. שבת שלום

always be me mc

New member
אתה חייב להפסיק עם המונית

הן עשו את זה אחרי שדפקו אותן כמה פעמים ואותם הזוגות
ממש עשו מהן חן ואלון #2

רוקסין

New member
מני אם לא שמת לב דווקא טום ואדל לקחו ת'מונית

לעקיבא וענהאל. אינה ובר לקחו בכלל את המונית שהזמינו לטום ואדל. אבל מי שלקח את המונית המקורית שבה נסעו עקיבא וענהאל וטום ואדל, זה טום ואדל, ולא אינה ובר. בגלל זה גם הנהג מונית התחבר יותר לאינה ובר, כי הן היו הזוג הראשון שהוא הכיר כשהגיע לחוף. תצפה שוב בפרק ותראה בעצמך.

always be me mc

New member
הם שמו פרסה ועצור לבנות שוב ושוב ושוב

וגררו את כולם לזה במקום להוציא את זה על הזוג באמת מאיים במירוץ וזה שיש להם הכי הרבה יציאות איתם = אלון ואורן. ממש מקסים. ממש פחדני!! מילא לא להתחבר אבל לעשות יד נגד זוג אחד ולדפוק שוב ושוב ושוב
ופעמיים באותו *** מסלול? לא מעניין אותי. מילא לא מתחברים אבל להיות כאלה קרים? אפשר לחשוב מה הבנות עשו להם (דתיים) לפני זה? הו, כן, הן עשו להם כלום! בקיצור זה מגעיל. הדתיים יוצאים פה כנקמנים כשבתאכל'ס רק לתימניות באמת יש עילה להתנהגות הזאת. הו באשר לפיפי וניצן שאתה העלאת? אז לא זוכרת מה היה ביניהם לבנות (חוץ מזה שכל הזמן היו צמודים) אבל בתאכל'ס ממה שאני זוכרת פיפי וניצן היו מגעילים. כל הזמן צוחקים וזה על אחרים אז אכפת לי אם קיבלו ביץ' בחזרה? נופ ועם התימניות הן עשו את זה מילא, כדאי להתקדם/לשרוד בתחרות. זה לא היה משהו באמת אישי. בקיצור בשרי או לא החמולה הזאת יצאה משהו מגעיל. ממה שאני ראיתי במירוץ לטום ואדל ועקיבא וענהאל (שלמעשה הזהירו אותן אחרי מה שהלך עם האחים!) הן לא עשו כלום ובהחלט לא מגיע הלינץ' הזה.

mmeny

New member
זו אסטרטגיה חכמה ונכונה

צריך להבין שכל הזוגות נפגשים בלילה במלון,ויודעים מי מצביע למי. התימניות מחבבות את האחים (הברקה של האחים שעזרו להן בתחילת הדרך) ,ולכן לא ישימו פרסה לאחים. עקיבא וענהאל יודעים שהם על הכוונת של האחים והבנות דיי מההתחלה,ולכן הם מצטרפים להצבעה של התימניות ותום ואדל. אין להם הרבה ברירה אם הם לא רוצים לחטוף את הפרסה בעצמם. קפיש?,זו אסטרטגיה

always be me mc

New member
מתחמנים יחד במלון אה?

ובסדר, יש הגיון במה שאתה אומר למרות שהבנות אמרו שהן מצביעות לעקיבא וענהאל בעיקרון בגלל שהם מצביעים להן. אבל כן, בסדר. שני מחנות, הדתיים החליטו להדיח את המחנה השני ואולי זה חכם לעשות ככה... אולי, מה שבטוח זה יוצא ונראה מגעיל ואותי הם איבדו עם ההתנהגות הזאת (והעיקר אחר כך מיתממים שלא עשו כלום! מדברים על כבוד, אהבה וכו' וכו' ואין להם חמלה מינימלית כדי לא לדפוק זוג פעמיים במסלול ארוך לאללה, זה פשוט קר.) בקיצור נעלבתי בשביל בר ואינה
בתאכל'ס הלב שלי נפל כל כך הרבה פעמים מהכמעט הדחות שלהן ועכשיו כשהן סופסוף אוספות את עצמן בידיים מנסים להעיף אותן בכוונה (כמעט) כולם? לא יפה, לא יפה. אתם יכולים להיות הזוג החכם, אבל אל תצפו שאני אוהב אתכם עם ההתנהגות הזאת ואל תצפו מהבנות להתנהג יפה כשאתם ממש לא מלאכים.

always be me mc

New member
שמע

אם הן לא היו עושות לי כלום אז כן, רוצה לחשוב שלא הייתי דופקת אותן פעמיים או לפחות לא פעמיים באותו מסלול / ברצף. נראה לי לא אנושי זה
אז הייתי בטח מגיעה אחרונה... למיליון גם ככה לא הייתי מגיעה

always be me mc

New member
תיקון: בעצם... למה לדפוק אותן בכלל?

אם הן לא עשו לי משהו אז לא הייתי עושה להן משהו מלכתחילה
הייתי מצביעה למישהו שבאמת מציק ואז אני משערת שהייתי מקבלת פרסה, נתקעת במשימה של הבשר, לא עושה אותה, חוטפת עונש ועפה. יאללה נו

mmeny

New member
שבת שלום לכולם

אני זז,אז תצטרכו למצוא קטגור אחר בינתיים. מה בטוח,אני יחזור בערב ללכלך על בר ואינה

פרינז

New member
גם בר ואינה אמרו...

שמה שהן עשו לא היה לגמרי בסדר. אני חושב שבר ואינה כן היו צריכות להזמין לעצמן אחרי שהן ירדו עם עקיבא וענהאל מהמונית, הן בחרו לא לעשות את זה. לגבי המרק בשר אין מה לבקש סליחה, הם לא יכלו לדעת מה יהיה בסיבוב פרסה ואיזה משימה הבנות יאלצו לעשות עקיבא גם אמר שאם הוא היה יודע אולי היה מצביע לזוג אחר. גם אי אפשר היה לדעת מה יקבלו בגלגל אם היו מקבלות אורז אז זה היה בסדר? איזה צביעות בדיוק? ועד כמה שאני חושב שזה לא יפה שהל הזמן שמים שוב ושוב לבנות אני משער שזה קורה כי הן נשארות כל הזמן במירוץ והזוגות האחרים מנסים להוציא אותן עוד מסין...

always be me mc

New member
אז כנראה שאני חלוקה גם עם הבנות חח

כי מבחינתי ובמקום מסויים עקיבא וענהאל הזמינו את זה לעצמם :X יענו זה לא היה בסדר אם הדתיים היו בסדר אבל מכיוון שהם לא היו בסדר מלכתחילה אז מה שהבנות עשו נראה לי בסדר. קאפיש? חח ככה לוותר להם? זה בתאכל'ס היה הדבר הטוב יותר לעשות, אבל למה לעשות חיים קלים למי שממרר לך אותם? אין נשברתי איתן ושידפקו את הדתיים כמה שבא להן. שהדתיים ידעו שהם לא חסינים. לגבי המרק בשר - נכון שלא יכלו לדעת מה עשו, מה יעשו אבל היו צריכים לקחת בחשבון שיכולים ליפול על זה. בכלל לא היה עדיף להם להצביע לאחים? הם חזקים ולכאן או לכאן זה לא באמת היה מפריע להם (או שמא היו להם רגשות אשמה אם לדפוק אותם שוב... מצחיק, על הבנות לא חשבו ככה) אז כן, זה מעצבן. אולי באמת בקטע של הבשר אני לא מדייקת ותאכל'ס זה גם לא עצבן אותי אז מבחינת הדתיים, התעצבנתי בכללי שהן קיבלו פרסה המ... אבל פרסה ועוד עצור ועוד פרסה כבר שיגעו אותי גם! וכן, יש צביעות. הם הצביעו להן/גרמו לעיכוב שלוש פעמים ואז יענו מתפלאים, נעלבים כשהבנות יוצאות נגדם? וואלה? מיתממים כאילו לא עשו כלום וסתם באים לפגוע בך אז יש בזה צביעות. יענו הם מתנהגים כאילו הם לא דפקו אותן. כאילו הם היו הכי בסדר. בקיצור אני לא אוהבת את כל מסיכת הטוב הזאת כשבתאכל'ס הם מנסים שוב ושוב להעיף את הבנות. שום מילים לא עושות את המעשה יפה יותר ויש גבול לכל זוג כמה אפשר לספוג
"ועד כמה שאני חושב שזה לא יפה שהל הזמן שמים שוב ושוב לבנות אני משער שזה קורה כי הן נשארות כל הזמן במירוץ והזוגות האחרים מנסים להוציא אותן עוד מסין... " - מקסים ממש. פחדנים. עזוב אין. כפי שאמרתי נורא מעצבן אותי שאחרי כל הלחצים שהבנות ישארו במירוץ ועד שהן התחילו לשחק יותר נורמלי אז דופקים אותן שוב ושוב. זה ממש, ממש מעצבן.
תנו לנשום!!!!!!! אגב יש בזה משהו אירוני שכשאהבתי את הדתיים ממש תיאבתי את האחים ועכשיו כשהדתיים לא פייבוריטים אז לא כזה אכפת לי מהאחים. הם לא מעצבנים אותי (כנראה כי אני עסוקה בלהתעצבן על זוגות אחרים
)

פרינז

New member
מה שמצחיק זה שאנחנו מסכימים ולא מסכימים

אני גם חושב שזה לא יפה שהם כל הזמן שמים פרסה לבנות. אבל בכלל כל הרעיון שבוחרים ככה מי יקבל פרסה אני לא אוהב כמו שלא אהבתי שעשו את זה לאלון וחן בהתחלה שוב ושוב... עקיבא וענהאל הביאו את זה על עצמם, ומהצד של הבנות שידעו שיש להם כנראה פרסה אז ברור שהיה עדיף לגרום לעקיבא וענהאל לעיקוב בגלל שהמונית נשארת איתם, ועדיין מה לעשות זה לא היה הכי יפה. בכלל אני לא מבין למה עקיבא וענהאל לא מיד חיפשו מונית אחרת כשהם ראו שהם לא מוצאים את הנהג שלהם וגם ככה ידעו שהנהג הזה הולך יותר עם הבנות. מה הם היו אמורים לקחת בחשבון עם המרק בשר? לפי הצורה מחשבה הזו הם תמיד צריכים לחשוב שהסיבוב פרסה שהם ישימו לזוג אחר יגרום למשהו כזה...אי אפשר לחשוב בצורה כזו... אני לא חושב שזה מגיע ממקום של צביעות יותר תמימות של הדתיים כי הפרסה נעשה במסגרת החוקים של התוכנית כי חייבים לבחור זוג מסויים, לגנוב מונית של זוג אחר זה כבר לחשוב מחוץ לקופסא של החוקים כי בעצם זה מקדם אותך וגורם לעיקוב של הזוג שאתה לוקח לו את המונית וכו... למה פחדנים? אנחנו לא באמת יודעים למה החבורה הזו החליטה להדיח דווקא את בר ואינה אבל הם שמו אותן כמטרה לא נראה לי בגלל פחד דווקא יותר משהו אישי... אותי זה מעצבן כי אני לא מוצא את ההגיון בבחירה של הבנות לפרסה. עכשיו לנשום ולנשוף אוויר לאט לאט... ואני גם במצב אירוני כזה שבהתחלה אהבתי את הדתיים אבל אחרי הקטעים עם המונית אני אוהב את הבנות הרבה יותר. האחים לא מעצבנים כי מראים אותם הרבה פחות והם לא מקבלים זמן מסך...במשימה שהראו אותם עם הפיל כן הצליחו לעצבן אותי...איך שהאח הגדול צחק על הקטן שם...

always be me mc

New member
הו

גם אני לא אהבתי שעשו את זה לאלון וחן! כאילו זה לא שאי אפשר לעשות את זה, זה פשוט לא יפה לדפוק אף אחד בצורה עקבית ככה ולהתיש ולהתיש ולהתיש... בסדר, לדעתך זה לא היה הכי יפה ולדעתי זה היה מוצדק. הפרק נסגר?
אבל כל אחד מהם בעיקרון היה יכול לעצור את זה ולחפש מונית אחרת. כנראה הדתיים התעצבנו בגלל העקרון, שיענו הוא אמור להיות שלהם אז התעקשו והתעקשו למרות שכן, באמת שהוא התחבר יותר לבנות
יש בזה משהו, באמת שיש. נראה שאני לא יכולה לעזוב את הקטע הזה עכשיו. החמולה הזאת. גם בפרסה הראשונה, במבט לאחרונית זה לא היה נחמד. בין אם ידעו מה יעשו או לא זו התנפלות של הרוב על המיעוט ועד שהן הצליחו קצת במירוץ! (וכן, גם מעצבן אותי החלק של הבשר עכשיו, בכוונה או לא. מזדהה איתך בר) את האמת לא נדע אבל לי זה נראה יותר מ"אסטרטגיה" כפי שציינו קודם, זה נודף פחדנות החמולה הזאת ואיזה משהו אישי עקיבא וענהאל?! הן לא עשו לכם כלום! העיקר נטפלים לקטנים ונמנעים מהגדולים (האחים) אמרו פה מקודם שאסטרטגית זה טוב. בגלל שהבנות והאחים מצביעים לדתיים וזה אז עם האחרים לדתיים יש רוב בלה, בלה אבל... טוב, הפואנטה שאני מנסה להעביר כבר יצאה מכל החורים. שכל אחד יבחן בעצמו על מה ולמה. אבל בקיצור עצבנית על: פרסה-עצור-פרסה (כשבין הפרסה הראשונה לעצור נראה לי עצרו את האחים?) חמולה נגד הבנות היתממות מבחינת פייבוריטים: בהתחלה, בהתחלה אהבתי את הדתיים עם הזמן הצטרפו טום ואדל ובר ואינה בפרקים האחרונים אדל כבר נורא עיצבנה אותי אז דיי ירד לי מהם ועד הפרקים האחרונים עוד אהבתי את עקיבא וענהאל עד שבפעם 2 ו-3 הם החליטו לעכב את הבנות וככה נשארו לי רק בר ואינה
טוב, זה כנראה מסביר את זה...
אבל לא רק, באמת שאני שמחה שיש זוג אחד שלא מצביע לבנות
והאח הגדול - נכון שיש לו צחוק מעצבן? מגעיל כזה? (איזה מוזר אגב לכתוב האח הגדול חח מי זה באמת שצוחק ככה? אורן?) אניוואי... בר ואינה בהצלחה עם הפרסה הבאה

פרינז

New member
אבל זה הבעיה עם הרעיון של פרסה

אם אתה בוחר זוג מסויים אז ממשיכים לשים אותו עד שהוא יוצא כי זה הרעיון של הפרסה לא? אמורים כל פעם לבחור זוג אחר גם אם הזוג שבחרת קודם נשאר? לא נראה לי הגיוני כי זה לפתוח חזית עם מישהו חדש. סבבה נסגר הקטע הזה...עד סרי לנקה :) עכשיו שראיתי את הטבלה והויקיפדיה מי שם למי פרסה בעבר אז דווקא נראה יותר הגיוני שהתימניות וגם תום ואדל יבחרו בבר ואינה, ולתום ואדל לא היה קשה אני משער לשכנע את עקיבא וענהאל גם לבחור בהן. בקיצור אני בדיעות חלוקות עם עצמי עכשיו לגבי הפרסה לבנות :) מה שהזוי עם האחים שאני עוד לא זוכר מי זה אלון ומי זה אורן...גם בתימניות אני לא מצליח לזכור מי זו מי לפעמים לגדול יש צחוק מעצבן, הקטן לא צוחק אבל הוא מעצבן בלי לצחוק...

always be me mc

New member
טום ואדל השפיעו על הדתיים?

אחרי שבר ניסתה לנחם את אדל? נבלות
http://www.youtube.com/watch?v=4MkYlx4ENsQ (טוב, לא יודעת כמה אמיתי וזה... אבל זה קורע אותי איך לאינה לא אכפת מאדל
) בכלל איך שהבנות מדברות על עקיבא זה נשמע... טוב, זה נשמע רע (מבחינת הדתיים): http://www.youtube.com/watch?v=aa6DdQY6xoQ (וזה היה לפני הפרקים של המונית) זה אשכרה גורם לי לחשוב שזה מהיוזמה של עקיבא וענהאל והאמת שאני לא אתפלא. הם הזוג המשפיע, לא טום ואדל. ופרסה אתה יודע, כן אפשר וחכם ככה להוציא זוג, אבל הן לא זוג כזה חזק וזה מעצבן אותי שכולם ביחד מוציאים עליהן חוזה... לא, בעצם גם כשחן ואלון קיבלו פרסה והם באמת היו זוג חזק אז התעצבנתי. לא על הפרסה הראשונה אלא על זה ששמו להם שוב ושוב... לא אוהבת כשקבוצה עושה את זה בוא נגיד (ועוד לפייבוריטיות שלי?! חוצפה
) בכל מקרה, ואטאבר. בשורה התחתונה יש מחנה זה, יש מחנה בנות ויש את האחים שגם במחנה של עצמם. הבנות יקבלו פרסה/עיכוב אלא אם כן יהיה כמו מה שהיה אז, שהדומני היה קיצור דרך במקום סיבוב פרסה. אוח, אם יהיה קיצור דרך זה יהיה מצויין! אמן יהיה וטום ואדל יקחו אותו אבל לא יוכלו להשלים את המשימה
טוב דיי עם הפנטזיות... נראה איך הבנות ישרדו את המסלול הבא. ונראה לי אלון זה הקטן, השוויצר והגדול זה אורן עם הצחוק המזוויע
המ וזהו בערך. נמאס לי כבר לחפור
ונמאס לי מהמריחות של רשת

גםצופה

Member
מנהל
צרפתי הודעה בנושא הזה...

בר ואינה בעצם 'סובבו' את עצמן - לפי הויקיפדיה האמרקיאית בר ואינה סובבו את טום ואדל, אוסי וכרמית וכמובן את עקיבא וענהאל - אז למה לעזאזל הן מצפות ? ששלושת הזוגות יחבקו אותם ???

always be me mc

New member
חח והדתיים כן?

סתם הייתי חייבת באיזה קאמבק
בכל מקרה זה נראה כאילו בהתחלה הבנות היו מאוימות (כמו השאר בעצם) ע"י חן ואלון, אז טום ואדל כנראה היו צמודים אליהן או משהו/או שנראו חזקים גם, אז בכלל התחמם עם אוסי וכרמית ועקיבא וענהאל עיצבנו אותן לבסוף. כאילו אני רואה את זה ולא חשה שהן מנסות לדפוק. הן יותר מנסות לשרוד במירוץ. גם הן לא עשו חמולה עם שאר הזוגות... לא נראה לי, כנראה חן ואלון הטרידו הרבה אנשים
(במיוחד מוטי ופונדק XD) בכל מקרה אולי אם משעמם בהזדמנות אבדוק ברשת על מה ולמה הבנות עיכבו. אבל בתאכל'ס אני זוכרת שהן מעכבות מי שצמוד, מי שמאחוריהן... הדתיים, ה"שלא נדע מטומאה" ואוסי וכרמית אלו באמת התחילו לתחמן ולדפוק בכוונה.

פרינז

New member
הממ אוקי יש בזה הגיון מסויים

הם שמו לפי זה לתום ואדל וכנראה תום ואדל דיברו עם הדתיים לשים יחד לבר ואינה. לגבי אוסי וכרמית אני לא זוכר למה הן שמו להן פרסה. לדתיים הן שמו רק אחרי שהדתיים שמו להן... נראה לי מה שמפריע בזה ששמים לבנות פרסה זה כי הפרסה אמור להיות בשביל לעקב זוג מוביל שנמצא לפנייך והוא יהיה מאיים בגמר, שזה בעצם האחים והעקיבא וענהאל. לכן זה מעצבן שבוחרים בהן ולא בבחירה שנראת יותר מתאימה...

למעלה