החוליה החלשה- תוצאות הגמר

אורישקי

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למה זה דווקא נחמד להתווכח ככה
אתה הקטגור ואני הסנגור

mmeny

New member
אני התליין ואתה איש החסד

אני יוצא כאן לא טוב

mmeny

New member
הפכתן את כרמית לשוורצנגר. זה הלחץ הרגיל של בר

אפשר בכל משימה לראות שבר נכנסת ללחץ מכל שטות. מעניין מה היה קורה אם הן היו צריכות להיאבק באלון וחן או פיראס ושירה........ זה סופר חוסר ספורטיביות מה שהן עשו,ומזלן שהן עשו את זה לתימניות

רוקסין

New member
לעומת בר היא באמת שוורצנגר

אם זאת היתה אינה עוד הייתי מבינה, אבל מול בר, לבר לא היה סיכוי שהיא תפסיק לחנוק אותה, אם היא לא היתה אומרת לה שהיא מוותרת.

mmeny

New member
אם בר חסרת כל ספורטיביות,ולא מסוגלת להתמודד

שלא תצטרף למירוץ למיליון. במשימת התאבקות הזאת,כולם חנקו את כולם. אני משוכנע ב99.999% שבר לא הייתה קרובה למוות

רוקסין

New member
למה שבר הבריאה תוותר אם אוסי עם גבס ממשיכה?

מה את היית עושה אם היו חונקים אותך ככה ולא היה לך אוויר?

mmeny

New member
נכנע ונותן לזוג המנצח להמשיך הלאה

לא הייתי אומר פוס ואז מאחורי הגב מרמה. ועוד לקרוא לזה "מניפולציה גאונית" חחחחחחחח

פרינז

New member
וכשמוטי ופונדק

עמדו בצד וראו במבוך בסין את החפצים שעקיבא וענהאל הביאו זה לדעתך היה בסדר? אני שואל מתוך עניין... אני חושב שבר היתה דווקא בסדר, זו שהחזיקה אותה היתה צריכה אולי לשחרר קצת אבל לא לעזוב לגמרי היא בחרה להאמין שבר החליטה להפסיק למרות שלא היתה לה סיבה אמיתית להאמין לזה מאחר והמשימה עוד לא נגמרה...

mmeny

New member
מממ...

היה להן דיבור לא יפה על פיפי,אחרי שעזר להן להזיז את האוטו עם ההילוכים. התימניות ממש לא מספטות אותן. ובאופן כללי הדיבור שלהן גבוהה ולא יפה. אינה חושבת שבר היא הפלא השמיני של העולם. גם בר חושבת ככה. ואין להן בעיות לעכב מתמודדים אחרים במניפולציות שוקולד או סתם בעיניים לנהג שהן יכולות להזמין מונית חדשה בקלות, מצטער,זוגות אחרים לא התחברו אליהן

רוקסין

New member
את מדברת שטויות, היחידות שמעוכבות זה אינה ובר

עקיבא וענהאל מעולם לא קיבלו עצור או פרסה, תמיד שהם פתחו את התיבה הם המשיכו הלאה. תארי לעצמך מה היה קורה אם עקיבא וענהאל היו מעוכבים או מפורססים כבר 3 פעמים? איזה צעקות שבר היו שם.... ראינו שגם כשביקשו מהם סליחה האחים הם לא הסכימו לסלוח. אבל תגידי לי משהו: איך זה שהם לא שמו פרסה או עצור לאחים אחרי מה שהם עשו להם במשימת המדיטציה?

mmeny

New member
קודם כל זה אתה לא את

חוץ מזה עקיבא וענהאל היו לא רחוקים מפרסה,גם האחים קיבלו,וגם יש זוגות אחרים לא קיבלו,ככה זה. תביני משהו,להשים למישהו פרסה זה לא משחק מלוכלך. אני חוזר שוב,להשים למישהו פרסה,זה לא נקרא משחק מלכלך. מה שהאחים עשו היה משחק נמוך מאוד ומאוד אישי,וגם האחים הבינו את זה. עקיבא לא יכל להגיד שהוא סולח בלי אישור של ענהאל, שמאוד נפגעה,ואם תראי האחים תפסו אותם בדרך למשימה אחרי לילה קשה,סליחה כזאת צריכה להיאמר במחשבה ובכוונה,אחרי התיעצות,לא משהו על דרך. ככה זה במשפחה,עם ילדים. אחרי יום הייתה סולחה

always be me mc

New member
זו לא הפרסה עצמה.. זו ההתארגנות הזאת

נגד זוג אחד והעיקר לדפוק אותו שוב ושוב ושוב כשבתאכל'ס לטום ואדל ועקיבא וענהאל הן לא עשו כלום! בקיצור הגיע לדתיים. גם הגיע להם פרסה הרבה יותר מהבנות כי הם באמת חזקים.

רוקסין

New member
מצטערת, הייתי בטוחה שאתה בת

לשים לאותו זוג פרסה ועצור 3 פעמים מתוך אמבוש מתוכנן היטב ע"י 3 הזוגות האחרים המגובשים ביניהם זה ועוד איך מכוער. זה כאילו הוציאו עליך חוזה חיסול. שלא לדבר על כך שבגללם נאלצה לאכול בר הצמחונית את מרק הכבש. מעניין מה היתה אומרת ענהאל אם היו מאלצים אותה ואת עקיבא בעלה לאכול חזיר או טרפה אחרת.... תהיה בטוח שהם לא היו עוברים על כך בשתיקה...

אורישקי

New member
אני דווקא מבין אותן

בקטע עם המונית. באמת שאני מבין את זה שכשאתה במירוץ ואתה יכול לקחת מונית ולהקשות על זוג שדי דופק אותך ואין לך איתו ממש משהו, אז הגיוני שאתה תיקח את המונית.

mmeny

New member
אורישקי,אני מחבב אותך

כי אני גם רואה אותך בפורום הישרדות,ושם יש ממש סכינים בגב,לא כמו כאן. בר ואינה היו פעם אחת לא בסדר,ואח"כ יכלו לתקן את זה ולהזמין נהג חדש,גם תום ואדל הצטרפו ואח"כ הזמינו נהג חדש. הן העדיפו להמשיך להשתמש במיניות שלהן,ולהגיד לנהג להסתתר. גם עקיבא היה צריך להבין שהנהג נדלק על התחת שלהן,לסגת ולוותר ולהזמין נהג אחר במקום לנסות להמשיך להתווכח על מוסריות ("זה הנהג שלנו")

אורישקי

New member
זה הדדי!

אני מבין את מה שאתה אומר. בוא נסכם את הדיון שלנו בזה שכל אחד מאיתנו חושב אחרת ואנחנו סתם טוחנים פה מים. אני חושב שגם במירוץ למיליון הגיוני לבגוד או לעשות דברים פחות מוסריים (לא ברמה של הישרדות - זה נכון). אני גם מאשים את ההפקה שמתחילת העונה די דוחפת לזה עם הרבה עצורים או פרסות שדי נועדו לסכסכך בין המתמודדים ולדעתי זה מה שהוביל בין היתר למקרה עם המונית ולעוד מקרים אחרים. שתהיה שבת שלום, ושהעונה הבאה של הישרדות תהיה מעולה לשם שינוי

mmeny

New member
אחרי ריק וסופי,הדמויות האנמיות האלה.......

רק לקואץ' אני מתגעגע,וגם קצת לטמטום של משפחת היינץ

אורישקי

New member
חחח דווקא סופי הייתה נסבלת

וגם אלברט את האמת. כל שאר השבט שלה זוועה
אבל זה כבר דיון במקום אחר

למעלה