"כל סופשבוע שני"

מסתדרים...

גם לילדים שלי יש אבא שגר רחוק וממילא אינו בקשר הדוק איתם. כשהיו קטנים, ניהלתי שיחות טלפון אחרי שהלכו לישון, ועם אלו שעברו את הסינון (כולל ההבנה שאני אם חד-הורית, עם כל המגבלות המשתמעות מכך) נפגשתי בשישי בבוקר או בלית ברירה אחד בבוקר שבת ואחר במוצ"ש. ואם צריך, מביאים בייבי סיטר או מציעים לסבא ולסבתא ביקור של הנכד. מי שלא מבין את מגבלות המצב שלך, ממילא אין סיכוי שתיבני איתו זוגיות טובה.

darling33

New member
עפרונית יקרה...

לפני הכל, נראה לי שאת כל קודם צריכה להחליט מה את באמת רוצה. האם את מעוניינת באמת ובתמים בזוגיות או שמא נוח ונעים לך במקום שבו את נמצאת. במידה ואת אכן מעוניינת בזוגיות חדשה (ואני בכוונה נמנעת מניסוח של "פרק א" לעומת "פרק ב") אז - הכל אפשרי. אפשר, אפשר ואפשר. רק תחליטי מה את רוצה. משם - השמיים הם הגבול. כשבאמת תרצי, את תצאי מהנוחות של "אני אוהבת להיות בבית". כשבאמת תרצי, את תמצאי לך 2-3 שמרטפיות שאת תעבדי איתן באופן קבוע. אני פרודה מעל 4.5 שנים. שנתיים בקירוב אין הסדרי ראיה. רציתי, חיפשתי ומצאתי זוגיות. זה לא היה קל אבל זה היה אפשרי. את עוד רחוקה משם. את צריכה לבדוק עם עצמך היטב מה את רוצה. ואם תחליטי שלבד מתאים לך - לכי על זה !

ובכן, דארלינג

הרהרתי גם בזה. אני לא מסכימה עם הקביעה שלך ש"מי שאוהב להיות בבית לא רוצה זוגיות אמיתית". למיטב הבנתי, רוב הקשרים הזוגיים (ובעיקר הנישואין) מתקיימים חלק גדול מהזמן בבית. עם זאת, יש משהו בשאלה שלך. אני כנראה לא בנויה ל"זוגיות במשרה מלאה" מהסוג שאת חושבת עליה. עד עכשיו היו לי קשרים זוגיים שכל אד מהם נמשך כמה שנים. עם אף אחד מהם לא גרתי! אף אחד מהם גם לא פרנס אותי (לא רציתי). והאיש שאיתו הבאתי לעולם את בני -- גר מלכתחילה במרחק 200+ ק"מ מאיתנו. אני די סוליסטית באופי שלי. זקוקה להמון space. ו... כן -- אוהבת את הבית. הקשרים שהיו לי עד עכשיו -- אפשר אולי לקרוא להם "זוגיות במשרה חלקית". אלו היו כמה קשרים שכל אחד מהם נמשך מספר שנים. כל אחד מהם ענה על צרכים מסויימים באותו שלב של חיי/ חייו, והתפרק כשהצרכים השתנו. אולי זה מה שקוראים היום "מונוגמיה סדרתית". אני מונוגמית לגמרי -- בתקופות שיש לי בן זוג, אז זה רק אחד. אבל אחרי כמה שנים, אני מקימה מונוגמיה חדשה עם בן זוג אחר. כולם, אגב -- אנשים שאוהבים לבלות בבית
.

darling33

New member
זה לא בדיוק מה שאמרתי

התכוונתי יותר לכיוון שמי שמעוניין בזוגיות יצטרך לצאת קצת מהנוחיות של הבית ולבלות על מנת למצוא אותה... הרי בתוך ביתך לא תמצאי את הזוגיות שמתאימה לך, נכון? היא שם "בחוץ"...

היתקליף

New member
האינטרנט משנה את זה, לא?

בין כה וכה סינון ראשוני עושים כיום מהבית, ואת אלה שעברו אותו אפשר להזמין הביתה. זה אומנם כרוך בסיכון מסויים, וצריך להבהיר כוונות, אבל זה לא בלתי אפשרי.

darling33

New member
נכון

שסינון ראשוני עושים מהבית (אתרי הכרויות, פייסבוק, שיחת טלפון), אבל מקובל גם שכמה דייטים יהיו בחוץ...להזמין מיד הביתה? סיכון גדול מאוד שמישהו לוקח על עצמו (גבר או אישה) וכמובן נתון לפרשנות בעייתית משהו...

אכן

זה מה שאני עושה. יוצאת לכמה דייטים מחוץ לבית. ואחר כך -- הביתה. מסתבר שיש גם לא מעט גברים שאוהבים את הבית -- ולא רק למטרה שאת חושבת. כמו שאמר בן הזוג הקודם שלי: "אני מרחם על אנשים שכל הזמן צריכים לצאת למסיבות ומסעדות בשביל ליהנות. כנראה שאין להם מספיק תוכן פנימי למלא את עצמם". אלו דברים קצת קיצוניים. אבל בגדול -- אנשים מופנמים בעיקר יכולים למצוא הרבה עניין בבית. לראות סרטים, לשמוע מוזיקה, לבשל, לאכול, לפתור תשבצים... ובשלב יותר מתקדם -- לשחק עם הילד... אני, אגב, גם עובדת מהבית. בעיסוק מאוד מאתגר.

darling33

New member
אם זה ככה

אז ברגע שתחליטי במה חשקה נפשך לא תהיה לך שום בעיה למצוא את אשר את מבקשת...

WinWin8

New member
לכל אחד "חבילה" משלו

תצטרכי למצוא משהו שהחבילה שלך מתאימה לו. כמו בכול מקרה אחר.

WinWin8

New member
טוב אני במקרה תפוס

אבל אני בטוח שתמצאי ומאחל לך כל טוב. ותזכרי , בעיני מי שבאמת ירצה אותך ויואהב אותך כל הבעיות יגמדו.

WinWin8

New member
כמו שאין דבר כזה יותר מדי סקס

ככה גם אין דבר כזה "יותר מדי צעיר". הבנת הדסה?

בהחלט יש דבר כזה "צעיר מדי"

שכחת את ידידינו הקבוע "צעיר חסון וסקסי" (אם אני זוכרת נכון)?

טוב, אם תרצו את דעתי...

אז תגידו לי. בינתיים אני אפילו לא יודעת בן כמה WINWIN. למען האמת, עד אתמול, בכלל חשבתי שמאחורי הכינוי הזה עומדת אישה.

למעלה