פיטר רוט מתארח ביום חמישי!

naama59

New member
שאלות :)

- לאיזה גיטריסט או להקה יש את הסאונד הכי טוב כיום בעיינייך? - איזה סאונד השפיע עליכם בעבודה על האלבום האחרון של מוניקה? - יש מצב לאלבום סולו נוסף בקרוב? :) תודה רבה! תמשיך לעשות מוזיקה טובה. כיף תמיד לראות ולשמוע אותך מופיע :)

אהלן

אולי ישמע קצת מצחיק אבל לאנגוס יאנג הגיטריסט של ac dc, יש סאונד אדיר. מה שאני מאוד אוהב זה סאונד גיטרה אותנטי וחף מיותר מידי תוספות. מגבר טוב והרבה גיין. זו אחת הלהקות האהובות עלי ולפני איזה שנתיים הוציאו אלבום פצצה לפנים. בגיל 50 הם נשמעים הכי עדכניים בעיני. האלבום של מוניקה האחרון היה זה בעיקר עופר מאירי שבא עם נידע ונטעם שלו וערבב את זה יחד איתנו. השיר "גשר" משקף את זה מאוד, את המפגש האלקטרוני עם הרוק האלטרנטיבי. אלבום סולו שלי ייקח קצת עוד זמן, אני משקיע במוניקה ומאור כרגע.

RoieL

New member
עוד קצת בעצם

איך העבודה עם עופר מאירי ? איך מוניקה הגיעה למה שהיא היום ? ז"א איך קיבלתם את ההצלחה הראשונית ?

RoieL

New member
עוד אחת בעצם

וואו כמה יש לי לשאול אותך ! נזכרתי בתוכנית עם יגאל בשן על "רק רוצה להתחתן" - איך זה לעבוד באולפן הביתי ?

השיר הזה..

הוקלט דווקא באולפן של יזהר אשדות. היו רק לצורך הצילומים כמה שוטים אצלי בבית:)

RoieL

New member
בכל מקרה פרק מעורר השראה

יש שיר שלי שהכנסתי בו ארמז לפתיחה של "הילדה הכי יפה בגן" בעקבות הבקשה שלך ממשה לוי לעשות את מארש החתונה בסיום. עברו משהו כמו 7 שנים מאז שהתוכנית הזו שודרה (ומאז שראיתי אותה) ומדהים כמה החצי שעה הזו השפיעה עליי. אז תודה על זה

היי פיטר
כמה שאלות

קודם כל אני אפתח בהרבה תודה על המוזיקה שלך. היא ליוותה ומלווה אותי כל החיים בערך
כמה שאלות, ברשותך: 1. אתה עבדת פחות או יותר עם כל אמן אפשרי בביצה הקטנה שלנו. יש איזה אמן שלא יצא לך לעבוד איתו, שהיית רוצה לשתף איתו פעולה? 2. מכל האנשים שעבדת איתם, יש אנשים שנהנית במיוחד, או שהרגשת שהיצירה איתם הייתה מיוחדת? 3. איזה עוד פסגות אתה מתכנן לכבוש, שעוד לא כבשת בתחום המוזיקה בארץ (אם יש)? 4. אתה מלמד? 5. מתוכנן עוד אלבום סולו שלך בקרוב? סליחה על החפירה, ותודה מראש על התשובות.

הי נעם

על שאלה 1 כבר עניתי כאן, תן חיפוש:). 2. הרבה אנשים מוכשרים יש לנו בארץ והיה לי הכבוד לעבוד עם חלק גדול מהם. מאור הוא אחד כזה שממש כיף ליצור איתו, אף פעם לא משעמם. אני לא מלמד, אני לא ממש מורה.... לא רוצה לכבוש כלום:), רק להמשיך ליצור.

Purple Mushroom

New member
מקווה שיענה . הי פיטר.

זוכר הופעה הקיץ בחינם בגבעתיים עם מאור כהן? אז אני הייתי בשורה הראשונה, וזיהית אותי כותב (כתבתי על ההופעה שלכם, יש לי בלוג בתפוז כבר כמעט 8 שנים). אחד החלומות של חיי זה להיות כוכב רוק, לעסוק בתחום המוסיקה. בתור אחד מהרכב הרוק הישראלי האגדי, מוניקה סקס. איך אפשר להשתלב בתחום תעשיית המוסיקה בישראל? טיפ? בכבוד רב, אלון ארד
=] ...

זוכר גם זוכר

שמע, כמה כוכבי רוק אתה כבר מכיר בארץ?? תשאיר את זה בגדר חלום או שתתחיל לעבוד כמו שאומר ברלד בבובה של לילה..... צריך להשקיע את החיים במוזיקה כדי להצליח בה כמו בכל מקצוע אחר.

Purple Mushroom

New member
אוקי. תודה.

זה לא שלא עשיתי כלום ב-17+ השנים האחרונות, מאז שקוביין נפטר. אנסה להמשיך לעבוד שנה3 עם אריאל הורוביץ בפרוייקט האני האחר 3. ואנסה לדבר עם אור שרעבי. תודה רבה על התגובה :) (ואמשיך לכתוב). תודה על הקטע
.

שוב!מרוב התלהבות

איזה סוג גיטרה חשמלית יותר מועדפת מבחינך? ואיפה אפשר למצוא את הסולו שלך ב"רמקולים" מתי תבוא לצפון עם מאור?(הופעה מתל לגיל 18) ♥תודה♥

Ladbrokes

New member
היה לך שם פרטי נוסף לא? מהו השם?

אחרי הצבא התחילה קריירת המוזיקה שלך?

בברית מילה

המוהל לא הסכים לחתוך לתינוק עם שם כמו פיטר אז הוסיפו יצחק....

למעלה