הגמר הגדול של הימורים!

liaush

New member
אתם לא מבינים בכלל אני בטראנס מטורף! ../images/Emo10.gif

וזה לא נרגעעעעע
הרגעים המלחיצים של חיי:((

cmpo

New member
../images/Emo109.gif ואיי ואיי בהצלחה מאי ורן ../images/Emo9.gif

שהטוב מבינכם ינצח! יאללה גן חיות!!!!!!!!!!!!!!!

Shir Barbi

New member
רבע שעה!!!

אני לצערי לא אהיה כאן כדי לראות את זה אבל אני כנראה אגיע באמצע!!! המון בהצלחה אחים שלי

liaush

New member
עכשיוווווווווווווווווווווווווווווווו../images/Emo11.gif

בעוד דקות אחדות יתפרסמו השאלות מוכניםםםםםםם???? חחחחחחחחחחחחחח בהצלחההההההההההההה מיד אפתח הודעה נוספת הודעת השאלות תנשמו עמוקקקקקקקקק

randu

New member
כמה דק' לפני הרגע המכריע-

חברים, תודה רבה על העידוד והתמיכה. מאיוש, בהצלחה כפרוזה.
ליוש, כבר אמרתי שהלוגו מדהים.. אז יאללה, עוד 3 דק'- גן חיוווווווווותתתתתתתתתתתתתתתתתתתת!!!!!

liaush

New member
../images/Emo178.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifוהשאלות של גמר ההימורים!../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo11.gif

1. כיצד הצליח נדב לשכנע את הילדים לפגוש את סימה? הצג את דרכי השכנוע. 2. מדוע גילה התעקשה על כך שיעצרו את קוקי המאהבת של בנה? 3. מה הוא הקשר בין רון הפרסי לבין איציק סאסא? 4. מה היא ההצעה שמציע יגאל הנאצי ליוסי? 5. הסבר את המושג "חפרפרת" ע"פ ניקולה. 6. לטענת ניקולה יש ביניהם חפרפרת זו שמעבירה מידע למשטרה מי היא החפרפרת האמיתית בין החבורה?. 7. במה הסתבכה עדנה פלדמן? 8. מה הייתה הדרך של וולדה לברוח מהכלא? 9. מי הוא שימי אנג'ל? מה העבודה הנוכחית שלו אצל משפחת אסולין? ולאיזו עבודה הוא שואף ומדוע? (חישבו טוב טוב). 10. כמה פרקים נותרו עד פרק הסיום של העונה הראשונה? מתרגשים? לחוצים? מקווים לטוב? שיהיה בהצלחה:] ועכשיוווווו גןןןןןןןןןןןןןן חיותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת הסתערווווווווווווווווו

liaush

New member
לשלוח את התשובות במסר ואין לסמן כאן וי ../images/Emo128.gif

כאשר אתם מסיימים לענות אתם עושים לעצמכם קפה או תה ונרגעים! זה ממש מסוכן המצב הזה
אין לסמן כאן מתי שאתם עונים! מי שיסמן ייפסל!

למעלה