הגמר הגדול של הימורים!

randu

New member
הגן חיות מצחיק כל פעם מחדש.../images/Emo6.gif

איך שהאלופה משפיעה על הנוער של היום.

liaush

New member
2 הפיינליסטיים שלחו ../images/Emo11.gif והתשובות אצלי!

מאי ורן איך אתם מרגישים כשעברתם את השלב הכי קשה ?:) שתפו אותנו

../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo66.gif

הויאודי החליט להיתקע דווקא בשאלה האחרונה שהייתי צריכה לענותת!!מצא לו יום! אבל בסדר איך אני יחזיק מעמד על תשע אין סיכוי חח

randu

New member
אימאלה, זה היה כ"כ מלחיץ.

אני כזה יושב בקוצר רוח... פתאום יש ת'שאלות אני ישר התחלתי לפתוח את כל האתרים האפשריים. וניסחתי את עצמי טוב, אבל חופר מדיי. יכולתי לחסוך מלא זמן אם הייתי עונה תשובה פשוטה וישרה אני פירטתי יותר מדיי.
אבל לא משנה, בפעם המיליון, לא משנה מה יהיו התוצאות, זאת הייתה חוייה ענקית. D: אני צריך לזוז, אז אחרי פרסום התוצאות אני אגיב בהרחבה. לחץ ובלאגן זה מה שהולך לי בראש.
מאיוש בהצלחה. ליוש תודה נשמוזה.

liaush

New member
המון בהצלחה לשניכם!!! ../images/Emo13.gif והטוב ביותר ינצח../images/Emo11.gif

liaush

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo2.gif../images/Emo41.gifוהתוצאות של גמר ההימורים!!!../images/Emo41.gif../images/Emo11.gif../images/Emo41.gif

לפני שאחריז על המנצח/ת הגדול/ה של המשחק אני חייבת לומר שבכזה מתח מעולם לא הייתי!. מה שהיה פה היה מטורף! הלחץ היה עצום
והמתח פשוט לא נורמאלי. וככה בעצם עברו להם שלושה חודשים.. שלושה חודשים של כיף!
של התרגשות
, של לחץ
, של חברות!
בעקבות המשחק הכרתי אנשים מדהימים. משחק ההימורים היה בשבילי מעבר מסתם הפעלה במסגרת הפורום. המשחק הזה נכנס לי ללב ואיתו כל המהמרים המקסימים שהשתתפו. התרגשנו ביחד!, צחקנו ביחד!, בכינו ביחד חח מה עוד לא עשינו?? והכל במסגרת המשחק. אני חושבת שהוא תרם רבות לפורום שלנו ועכשיו כשהוא נגמר אין ספק שתהיה בליבי סוג של ריקנות שתתמלא בשמחה ברגע שאני אזכר בכל הרגעים המקסימים שלנו יחד. השקעתם כאן את הנשמה שלכם אחד אחד! אני רוצה להודות לכל מי שלקח חלק במשחק הזה,
לנבחרת
הנפלאה שהייתה איתנו כאן! אריאל
יפעת
איתי
לינוי
וכמובן רן ומאי
ותודה רבה לאושרת אשר תמכה בי לכל אורך הדרך ובעצם אפשרה את הדבר המדהים הזה שנקרא משחק ההימורים! או בשמו השני "גן חיות" חחח.
ועכשיו אני חושבת שחפרתי כבר מספיק והגיע הזמן להחריז על המנצח.
אני לא אתחיל להגיד שהייתם צמודים.. כי הקרב לא היה צמוד בכלל. בין 2 הפיינליסטים היה הפרש של 20 דקות בזמן השליחה. ואם יד על הלב הבן אדם שניצח הוא בן אדם שהשקיע מעל או מעבר בן אדם פשוט מדהים ואני שמחה שיצא לי להכיר אותו. עם יד על הלב אני גאה להחריז על המנצח הגדול!!!!!!!!!!!!!
של משחק ההימורים. והזוכה הוא/היא........... .................................... .................................................... ....................................................................... ................................................................................................ ...................................................................................................................... ............................................................................................................................. ....................................................................................................................................... ......................................................................................................................................................... mai angel המקורית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מאי!!!!!! את הזוכה והמנצחת הגדולהההה של משחק ההימורים!!! ואת יוצאת מפה עם הכבוד הראוי למנצחים!
בנוסף לכך את זוכה בסינגל מתוך הסרט ה"סודות" מתנת תפוז אנשים -אושרת כבר תדבר איתך במסר
וכעת הנאום למנצחת הגדולה שלנו!!!
מאי נכנסה למשחק בתור מישהי שבכלל לא הבינה במה מדובר , תוך כמה חודשים מאי הפכה לחביבת הקהל! לילדה הכי נעצרת בפורום ובנוסף לכך לכוכבת גדולה! לכוכבת שלנו!
ילדה מדהימה עם לב זהב השקיעה את נשמתה במשחק ולרגע לא האמינה שהיא באמת יכולה לנצח כשהיום לפני פרסום השאלות דברנו הבחנתי בהתרגשות העצומה שעטפה אותה בפחד האין סופי הזה בלחץ שהשתלט עליה ואפילו בלי לראות אותה ידעתי שהילדה הזו תנצח!
הנצחון הזה הוא מגיע לך! את הוחכת לנו מי זו מאי! ולמרות שהיית לחוצה כמו שבחיים לא היית הוחכת לכולנו מה זה גן חיות אמיתי
! ואני גאה בך נשמה שלי!.
לרן היקר
רן הגעת למקום השני והמאודדדדדדדדדד מכובד!
וגם אתה הוחכת שאת רן לא עשו באצבע
מאי שלחה את התשובות בהפרש של 20 דקות לפנייך בנוסף לכך טעית בשאלה מס' 9. אפרט לך עליה באייסיקיו
אבל אל תיתן לזה לדכא אותך! אתה במקום השני והמכובד מאוד!!!!! ומגיע לך הרבה הרבה מזל טוב על זה!
אבל מנצח יש רק 1!
וזו מאי!!! בשעה 22:00 המסיבה הענקית תתחיל עם ברכות, איחולים, והמון המון כיף D: מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לצ'אט של הפורום ולהצטרף לחגיגה עם המנצחת הגדולה! האלופהה הבלתי מהורהרת של משחק ההימורים!
ובינתיים יש לשרשר כאן ברכות למנצחת הגדולה!!!!=] ונתראה עוד שעה בצ'אט:]

randu

New member
מאיוש המון המון מזל טוב כפרות.../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

יווו אני ממש שמח בשבילך!! השקעת המון, היית בלחץ, חרשת על התשובות, ובסופו של דבר- ניצחת.
אז מאיוש, המון מזל טוב... באמת שמגיע לך... תשמרי על קשר, תותחית שלי
. את הנאום שלי אכתוב אחרי שאחזור מהיציאה.. מקום שני זה בסדר גמור מבחינתי. תודה לכווולם.

randu

New member
ומאיוש,

אמרתי לליה שיש מצב שלא אוכל להיות בצט', ולצערי אני באמת לא יכול. אבל כמובן שאני עוד אדבר איתך במסנ'. וליוש..תודה מותק. על הכל.

מזלטוב ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo106.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

ישר ירדתי למטה
מאיייי המון מזל טוב
|בלון!!! ממה השקעת במשחק הזה ומגיע לך מאוד, המוןהמוןהמון מזלטוב!
רןןן לא נורא! היית מתמודד מעולה ומגיע לך הרבה כבוד
!!! כל הכבודדדדדד
יאאלה עוד 45 דקות צ'אט
מאי תהני עם הסינגל

liaush

New member
אתם ממש חוצפנים! ../images/Emo10.gif

אני משקיעה בנאומים ואתם ישר יורדים למטה?? תתביישו לכם!

לאלא.

קראתי את ההתחלה ורק אז. פשוט חסכתי לי את כל הנקודות וכמה מילים
ואז כמובן קראתי הכל

yifati XD

New member
ו....

רן היית מתמודד מדהים.. אפילו שבארונים לא בידיוק יצא לי לעקוב אני מטוחה בזה!

Shir Barbi

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif וגם לרן ../images/Emo9.gif וכל הכבוד ליה ../images/Emo140.gif

למעלה