שדח"ם

חדשה פה | הדולי השנייה שלי

היי!@ קוראים לי שלי@ הנה הדולי השנייה שלי : ----------------------------------------------------------------------> עדיין לא הבנתי את הקפלים בבגדים ואת הקבוצות בשער... בנעלים סתם קישקשתי. תגובות?

sha chan XD

New member
הכובען המטורף../images/Emo203.gif

בייס מדולקאט ממש ממש מהירה, לא מאוד מושקעת.. אבל יצא ממש חמוד, לדעתי~ עושה לי חשק לעשות דוליז גדולות ומושקעות יותר על הדמויות מאליס בארץ הפלאות, בהזדמנות~ אני רוצה לעשות רקע, חשבתי להכניס אותה לקלף או משהו, יש הצעות? ;;

DaRk ShinES

New member
שתהיי בריאה זה יפה../images/Emo99.gif

כיף שהכישרון לא ברח לך, לא עשיתי דוליז אולי שנתיים. ממש יפה רק תוסיפי אגודל בצד ימין של הספל שיראו שמשהו מחזיק אותו כי זה נראה תלוי באוויר. לא יודעת אם בתוך קלף אבל רקע מגניב יהיה יפה דשא,פטריה וכ'ו.

sha chan XD

New member
תודה ^_^

נתנו לי כבר רעיון לרקע, שגם ממש מתאים לדמות P: תודה בכל מקרה~ ותחזרי לעשות דוליז! את מוכשרת ממש;;

DaRk ShinES

New member
חחח

מבאס שהפורום ככה,למרות שלהתלונן ולא לעשות עם זה כלום לא כל כך יועיל.. נחמד לראות שאנשים זוכרים אותי

TheWingedPig

New member
הרעיון מאוד מקורי

והצבעים ממש מעולים :) לא נראה לי שלהכניס אותה לקלף יעשה לה טוב, היא רק תלך לאיבוד ברקע כזה.. אבל אני חושבת שאפשר להוסיף איזה קלף קטן עם רגליים, למטה.

sha chan XD

New member
תודה~

וויתרתי על להכניס אותה לקלף, יש לי רעיון שבטח יהיה יותר טוב. קלף קטן עם רגליים יכול להיות מגניב P: אני אנסה

tamaguchi girl

New member
וואו../images/Emo99.gif

מקסים ברמות (:) בא לי את הכובע והמעיל לעצמי
באמת שאין לי מה להעיר..ואני מסכימה עם חנה בקשר לקלף קטן P: ומה הרעיון שלך?^^

sha chan XD

New member
אה, הרקע שהציעו לי היה~

לעשות כזה שעון מעוות-פסיכודלי משהו מאחוריה, כי זה ממש מתאים לדמות. עכשיו נראה לי שהיא תלך לאיבוד בתוכו, אבל אני בכל-זאת רוצה לשלב את זה איכשהו ^_^

TheWingedPig

New member
בייס מ-MARIIIIIS

ההשראה באה בתקופה הכי לא נוחה :S מרוב כל הלימודים כ"כ בא לי פשוט להתיישב ולצייר משהו...

sha chan XD

New member
השמלה שלה מגניבה ../images/Emo6.gif

אהבתי ממש את השיער~ משהו בצבע הקהה בקפלים של החלק התחתון של השמלה קצת מוזר, אבל ממש אהבתי (כרגיל?P:)

TheWingedPig

New member
באמת?

נו, תודה :) כן, יכול להיות שהקפלים יצאו מעפנים, אני חושבת שאני בהדרדרות קלה...

tamaguchi girl

New member
איך אני אוהבת את הדוליז שלך!

מקסימה, כרגיל
ממש אהבתי את העיצוב של השמלה, היא מיוחדת מאוד :) הידיים שלה מעט ריקות לדעתי, אבל אני חושבת שזה הקו שניסית ליצור- חלק, אז אני אסתום
ולפחות אצלך חזרה ההשראה, אצלי היא פשוט דעכה לגמרי

TheWingedPig

New member
כן, זה בדיוק מה ש"ניסיתי" ליצור..

היות והדולי חסרת תכנון מקדים, פשוט לא היה לי כוח לצייר לה אבזור P: את קוראת לזה החזרת השראה?! זה סתמי ביותר (ולא מוצלח).... אני עובדת על כמה דוליז בהשראת טקס האוסקר, זה כבר משהו שאפשר להיות מרוצים ממנו :) אני אעלה בקרוב..

DaRk ShinES

New member
ממש יפה../images/Emo99.gif

מאוד אהבתי אותה השיער יצא מעולה. הפיקסל האפור של האבזם בסנדל(כן אני נטפלת בקטנות) בצד עושה את הפס העליון של הסנדל ישר מדי(הבנת אותי?
) אבל זה סתם משהו שהציק לי בעין ואז הסתכלתי לעומק.. מאוד יוסיף לה תיק או משו אבל כבר הבנתי שאת לא בקטע של אבזור, אבל גם ככה היא ממש יפה. בניגוד לשאר הדוליז שלך השתמשת פה בפחות גוונים(הכל יחסי כן..) וזה רק משפר.

למעלה