שדח"ם

TheWingedPig

New member
הא, זה לא שאני לא

בקטע של אבזור, סתם לא היה לי כוח.. מתנצלת על שני הפיקסלים האפורים D: זו דולי קטנה מדי כדי להשתמש ביותר גוונים, אני בונה את הפלטות לפי גודל הבייס.. מה שלומך, איך החיים? למה שלא תעלי איזו דולי :)

../images/Emo110.gifאיכס אני לא מאמינה שאני שמה את זה

אבל אני חייבת את עזרתכן!! (לא יודעת אם מישהי זוכרת אותי פה.. אבל לפניי שנתיים שלוש הייתי מכורה לפורום הזהP: ) ניסיתי להכין דולי אחרי...ואוו כל כך הרבה זמן שלא עשיתי.. יצא זוועה, גם לא סיימתי אותה כי אני מזועזעת מהתוצאה הזמנית. (חזרתי לעשות דוליז כי אני רוצה להשתפר ולעשות משהו כמו מחווה לדוליז כתור עבודה לתיק עבודות שאני צריכה לעשות ללימודי תקשורת חזותית, למרות שבקצב הזה אני לא יודעת אם לא לוותר על הרעיון) דרך אגב.. זה ממש מצחיק שאחרי כל כך הרבה זמן כלום כמעט לא משתנה בפורום הזה- שדח"ם, דולי בהמשכים וכו'... (חוץ מהשמות שאין לי מושג אם זה אנשים שהחליפו את הניק או אנשים חדשים)

tamaguchi girl

New member
ברוכה השבה P:

הדולי סה"כ ממש מתוקה ועוד אחרי כמה שנים לחזור, זה לא רע בכלל D: אני חושבת ששילוב הצבעים של הרקע הצהוב עם הפרחים הכתומים והשיער האדום קצת לא מסתדר בעין P: בכל מקרה בגלל שהשמלה לבנה אז אני קצת לא רואה בבירור את ההצללה (פלטות לבנות זה מעיקXD), אבל ממה שכן רואים השמלה חמודה ממשD: אגב- אהבתי את רעיון המחווה לדוליז בתיק עבודות, שיהיה בהצלחה איתו!

tamaguchi girl

New member
הדולי ממש חמודה!

חסרים לי קפלים בג'ינס, גם אם הוא סקיני- הקפלים לא אמורים להעלם לחלוטין P: ובנעליים חסרה לי סוליה :ם

tamaguchi girl

New member
קצת בדיליי, אבל ברוכה הבאה!../images/Emo9.gif

לפני הכל, כשמפרסמים דולי חייב חייב לתת קרדיט ליוצר הבייס, בהנחה שלא את ציירת אותו. הפעם אני אגיב על הדולי למרות שאין אזכור בייס, אבל לפעם הבאה תוסיפי את שם היוצר של הבייס :) בתור דולי שניה, הדולי ממש מקסימה, ויש לך התחלה של הצללות וזה מצב ממש טוב, יחסית לדולי השניה שלי לפחות
דוליז מפרסמים בעיקרון בשדח"ם (
)- שרשור דוליז חדשות מסודר. בגלל שהפורום לא כזה שוקק חיים כרגע, את יכולה לפרסם יותר מדולי אחת, למרות שבעיקרון מותר דולי אחת לשרשור :) וכמה הערות על הדולי: חסרים קפלים בשרוולי החולצה, ואת הקצה של החולצה ומהכנסיים תעגלי יותר, הבד מטבעו מעוגל ולא שפיצי כמו שציירת. בנעליים הייתי מבהירה את קו המתאר, ובמכנסיים הייתי מוסיפה עוד קפלים. בנוסף בחולצה, הייתי מפרידה את הברק בקפלים שעשית, ומציירת את החזה 'בחבילה אחת'. מבחינת שיער חסר לדולי מצח והיא מעט קירחת בצדדי הראש. בנוסף, אני ממליצה לך להסתכל על מדריכים לציור שיער, כי ההצללה שלך מעט גושית בשביל שיער. וגם להוסיף שוונצים
מדריכים (=טיוטוריאלים), בשרשורים הבאים תוכלי למצוא הרבה מהם: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=338&MessageId=107644573 http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=338&MessageId=66150793 http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=338&MessageId=81815942 ובסוף להצליל מתחת לכל הבגדים והשיער על העור- זה נקרא הצללת על. את לוקחת את הצבע ה2 הכי כהה בפלטת הצבעים של הבייס ומציירת מתחת לפריטים שציירת פס על העור. הוספתי קובץ להמחשה: ירוק- תיקונים של קווי מתאר ורוד- הצללות על (בהצללות) כתום- צל, צהוב- אור בריבועים בתכלת בחולצה- הדגמתי איך להפריד ברק ואיך לעשות חזה 'בחבילה אחת'. שחור- שוונצים בשיער קחי הכל כביקורת בונה ובהצלחה בדוליז הבאות, ואשמח אם תפרסמי גם אותן בפורום
נ.ב שרשרתי את הדולי שלך לשדח"ם

תודה מאוד עזרת לי../images/Emo24.gif

אני אחפש באתרים אךי עושים צל ואור... והשוונצים לא מסתדרים לי משום מה.... וסורי על איכור הבייס אני אשים פעם הבאה

למעלה