מי רצה ארטיק ולא קיבל....

• פותח הנושא bapi
  • פורסם בתאריך

bapi

New member
../images/Emo12.gif מי רצה ארטיק ולא קיבל....../images/Emo35.gif

א-נ-י
וכך נסתם הגולל על טיפול נוסף. קצת בשקט מבלי לשתף
עברנו מחזור של מוקפאים. שרדו 3 מתוך 5 וכולם הוחזרו.
היום היתה הבטא
ולמרבה ההפתעה - לאור האבקה המדבקת באויר
- התשובה היתה שלילית.
הנפילה היא אמנם לא קשה כמו בפעם הראשונה
אך בכל זאת בפנים מורגשת הצביטה
אז קצת בוכה
וקצת לא
ולפחות אני יכולה לספר שהיתה לי חופשה מדהימה
עם הבעל המקסים
. כנראה שלוקחים הפסקה קטנה לרענון
לפחות עד אחרי החגים אבל אני בכל זאת נשארת פה
כי לגמילה אני עדיין לא מוכנה
ולכל אלה מכן שהמשיכו כבר הלאה
מבטיחה להצטרף ברגע שאוכל אתן יודעות, זה לא ממש תלוי בי

TWEETY =^.^=

New member
אופפפפ בפי, זה לא פייר../images/Emo4.gif

עצוב לי לשמוע
ורק שתדעי שאני מחממת לך ת'מקום לידי ומרככת אותו עם נוצות צהובות לנוחיות מירבית. אני שמחה שנהנת בחופשה ומבינה את צביטת הלב עליה את מדברת, ובטוחה במליון אחוזים שאם לא הפעם, אז בפעם הבאה יש לך סיכוי מעולה ואני מחזיקה לך אצבעות וגם כנפיים להצלחה ענקית
של פיל

נתנאלה2

New member
את כנראה מאוד מיוחדת

ולך תינתן הזכות לפתוח את השרשרת הבאה את ראויה לתשומת לב מיוחדת ולא להבלע סתם בן כולן ולכן זה לא עכשיו נשיקות חמות לך ולאיש לפחות נהנתם לכם באילת ומי יודע, אולי יעלה בגורלכם איזה ספונטני כזה?

חגית6

New member
צר לי ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

לך מגיע טילון ! וזה יגיע ! ובינתיים מחזקת אותך ב-

sigal78

New member
bapi../images/Emo24.gif

את באמת מיוחדת
למרות הכל אספת את השברים ומכינה עצמך ל
הבאה... אני מריעה לך על האופטימיות שלך, ובטוחה שהפעם הבאה תהיה הפעם האחרונה!!!!!!!!!
באהבה
סיגל

shiran28

New member
באפי יקרונת ../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif

כל כך, אבל כל כך קיוויתי. תנוחי בתקופה זו, תצברי כוחות ו ... כולנו כאן נחזיק לך אצבעות עד שנעשה
על הטיפול המנצח. חיבוקים ונשיקות,
שירן

לבנה123

New member
../images/Emo24.gif באפי חמודה

אוף חמודה, אני כל כך מצטערת לשמוע. כנראה שמחכה לכם איפושהו ילד ממש ממש מיוחד אם את צריכה לחכות ככה. כנראה שבינתיים פשוט עובדים על המתכון שלו, כדי שהוא יהיה הכי מדהים בעולם. אני שולחת לך חיבוק גדול גדול.

sab sab

New member
bapi,../images/Emo10.gif למרות האכזבה

והתסכול הגישה החיובית שלך פשוט מדהימה! אל תדאגי: אין בי ספק שכל הבנות במפגש שאת אירגנת קיבלו מנה טובה של "אבקת הריון" ...תראי איזה חודש קיבלנו! בקרוב מאוד כולנו נהיה בפורום השכן
קבלי
ממני.

danielap

New member
SORRY, מקווה שבהפסקה שאת-

מתכוונת לעשות, זה יפתיע בטבעי ובגדול!!!

נועם@בת

New member
../images/Emo24.gif אויש באפי ../images/Emo10.gif

קיוויתי שאבקת התינוקות נשארה ספוגה לך בבית ועבדה שעות נוספות. עצוב לי שלא עברת מועד ב' ולא עשינו איזה
על חופשה, אבל לפחות היתה חופשה יפה וזה הרבה. קחי לך יום למצות את הכאב והאבל ותני לשבת להכניס אור לחלל הכואב שבך. על הפסקות אני ממליצה תמיד (אמרה נועם שגילתה שהיא כבר 3 חודשים בהפסקה
). מי יודע, אולי האבקה שאת קיבלת היא מהסוג הספונטני. אגב, עשית כבר צילום רחם?
שבת שלום נועם

bapi

New member
תודה על עידוד ../images/Emo23.gif

ולגבי צילום רחם
בוודאי שעשיתי - בערך לפני קצת יותר משנה
ולצערי זה גם הרבה לפני שמצאתי את ה
החם הזה כי בטח הייתי מגיעה לבדיקה מוכנה מראש, פיזית ונפשית, ולא הייתי חוטפת שוק טוטאלי
אה, וכמובן הצילום היה תקין
הרי הנתונים שלנו מושלמים (ציטוט מהרופאים)
אני סתם לא בהריון

dev

New member
רק חזר המחשב מתיקון

והתבשרתי בו זמנית גם על הסיכוי למוקפאים וגם על העלמות הסיכוי. אני מצטערת כל כך. האכזבות האלו קשות וזה לא משנה איזו אסטרטגיה בחרנו: לשתף/להדחיק/להסתיר/להתרגש/לצפות/ לא לצפות. אלוהים יודע שכבר ניסינו את כולם. אל תחזרי לגנון. אני הרי אוטוטו מצטרפת אליך לכיתה א'... מבטיחה לך, עוד נדע ימים טובים מאלה.

מיכל25אב

New member
באפי../images/Emo24.gif

זו לא את שלא התכוננה טוב,אלא העוברים.... מיטלש(שלדעתי כבר צריכה להיות בפורום הורים ..)היתה אומרת על העוברים שלא נקלטו-שזה הפסד שלהם.... ממש קיוויתי שתוסיפי לנו חוליה לשרשרת ההריוניות הפעם...אבל,כמו שאת אמרת-בסוף מגיע תורה של כל אחת פה. תורך יגיע בקרוב. תהני מההפסקה ותצברי כוחות,עד שתחזרי..או שלא.... בהצלחה מיכל

לי מ ו ר

New member
אוי באפי ממש כואבת איתך

שולחת לך חיבוק חזק, ומקווה שתוציאי את הבכי החוצה. תהני לך מהחופשה, מי יודע אולי כל האבקה שפוזרה בסלון ביתך תביא איתה סוף סוף את הבטא הפראית.

אוי, אני מצטערת ...

בכולופן, שתדעי שאנחנו עושות את כל ההכנות ומבררות את כל השאלות כדי שכשתעברי לפורום השכן - הכל יהיה הרבה יותר קל... טוויטי תורמת נוצות לריפוד ומוראל (כמובן), נתנאלה אחראית על הסלט (כמובן), מיכל 25אב על השתיה..., ואני - בינתיים רק שואלת שאלות..., וגם לבנה 123, זקיקית, שירן וכל היתר - מחכות לך בזרועות פתוחות ובסבלנות. קחי את הזמן (עד אחרי החגים), קחי הרבה אויר לנשימה, ו... בואי - לא צריך להיגמל - רק להחליף התמכרות בהתמכרות.....

יעליק27

New member
באפי ../images/Emo14.gif

זה כל כך מאכזב, אני יודעת כי גם אני עשיתי מחזור מוקפאים שלא צלח, ואני מאוד מאוד בעד הפסקה, אין דרך אחרת כדי למלא מצברים לחיות קצת נורמלי בלי כל הלחצים הסביב, (הזרקות בדיקות דם בדיקות us וכל השאר). אני שמחה לשמוע שאת לא נשברת לגמרי
, אני ממש מצדיעה לך על הכח שלך, קחי לך את כל הזמן שאת צריכה, ואני בטוחה שעם הנחישות שלך והחריצות שלך
את תהיי בהריון in no time
המון
ים מחזקים ומעודדים מירושלים הרחוקה וגם
ות

חס33

New member
../images/Emo24.gifחמודה לא להתייאש

זה יקרה רק צריך סבלנות המון חיזוקים וחיבוקים.

GALAULI

New member
אחרי כל ירידה ישנה עליה...../images/Emo42.gif

אז אני בטוחה שזה בדרך אלייך אם לא החודש אז חודש הבא...רק לא להתייאש!! "תבכי בשבילי, תבכי אני אומר...זה כואב זה יכאב אבל בסוף זה יסתדר!!!" אז מחזיקה לך אצבעות ומושיטה לך כתף שאת יכולה להרטיב...וגם להתעודד איתה. נשיקות גלי.

למעלה