מי רצה ארטיק ולא קיבל....

• פותח הנושא bapi
  • פורסם בתאריך

petit choux

New member
אויייייש כל כך מבינה אותך../images/Emo24.gif

מאחלת לך שזאת הפעם האחרונה שאת מתאכזבת ושפעם הבא תהיה הפעם

babywishing

New member
עצוב לי מאוד ../images/Emo10.gif

שלילי הוא שלילי - מעצבן
וכואב
, לפעמים קצת פחות, לפעמים קצת יותר. אני שמחה לקרוא את השורות האופטימיות שלך לקראת הסוף. תעשו הפסקה תתרעננו, אני בטוחה שזה יעשה לכם רק טוב
. כנראה שהאבקה שלך מחכה לספונטני
. מקווה מאוד בשבילכם שאכן תהיה הפתעה נעימה עם איזה ספונטני בכל זאת גם חופשה וגם אבקה הריונית זה ממש מתכון מנצח. אוהבתותך מאוד ושולחת לך מלאן

רועיבת

New member
מאחלת לך שזו תהיה

האכזבה האחרונה. ושהארטיק האחרון שמישהו לא יקבל אצלכם במשפחה יהיה הילד שלכם, בים (וגם, רק כי הוא אכל כבר שניים קודם...
). בנתיים, אגירת כוחות נעימה, ומחזיקה אצבעות להריון ספונטני... (אני עוד לא איבדתי תקווה באבקה...).

גוליגל

New member
אוףףףףף!

מאכזב ועצוב. קבלי
וממחטה לניגוב הדמעות. ובעוד שבועות מספר, אני מאחלת לכולנו שייפתחו כאן שרשורים יפים שבהם נועם תשים |וי| על "אחרי החגים".

יעל301

New member
אוףףףףףףףףף ../images/Emo7.gif

אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף ושוב אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףף כל כך מצטערת לשמוע ששלילי נוסף הגיע . קחי לך זמן תרגעי תנוחי והלוואייייי ואחרי החגים כבר יהיה לנו
על כולנו... אז שולחת לך
ים ויהיה בסדר מתישהוא

Habari

New member
באפי

מצטערת, אין לי מילים, באמת שאין... מחבקת אותך ומקווה מאוד שזו הפעם האחרונה.

באפי, שולחת לך../images/Emo24.gifמעודד מה

מקווה כי בהפסקה שלך תצברי כוחות לסבב נוסף ומוצלח!

Blue velvet

New member
מצטערת.

את באמת צריכה הפסקה מטירוף המערכות הזה. טוב שיצאתם לחופשה ונהניתם. החליפי בינתיים כוחות.

Gali1973

New member
באפי'לה../images/Emo24.gif

קראתי את ההודעה שלך עוד בשבוע שעבר וקצת קשה היה לי למצוא את המילים. אני ידעתי על הטיפול ואת יודעת כמה קיויתי יחד איתך. שמחה שהפעם פחות מרסקת מהפעם הקודמת ונושאת יחד איתך את העיניים לעבר נצחון הפעם הבאה. נשיקות וחיבוקים

אנישו

New member
באפי, אני מאמינה שאת תצליחי בקרוב.

מצטערת לשמוע על השלילי אבל אני בטוחה שבקרוב כולנו נשמח בשבילך פשוט בטוחה בכך, כי מגיע לך ולא יכול להיות אחרת. ואולי הילד/ה שלכם מחכה לבוא באופן טבעי בצורה הכי חגיגית - בחג... אז בהצלחה ותשמרי על האופטימיות שלך!!!
גדול גדול

אמאלולי

New member
אויש! ../images/Emo7.gif

כנראה שאין לי ברירה אלא לשחרר אותך מהמחיובות לחכות לי...
חמודתי - בזאת אני מודיעה
על החלטתה החיובית של ועדת השחרורים והנך משוחררת לאלתר
אז יאללה, כל שנותר הוא לשנס מותניים (לעבור את החגים קודם, אני יודעת...) ו - לעבודה!!! וזהו - עכשיו זה חייב להצליח!

למעלה