סדנה וירטואלית ראשונה

wildspirit

New member
../images/Emo124.gif סדנה וירטואלית ראשונה

יוצאת לדרך ביום שני הקרוב סדנה וירטואלית ראושנה יוצאת לדרך בשעה 21:00 בסדנה נלמד להכין צמיד לפי החומרים המצורפים:
חוט דיג גודל 0.25
31 חרוזי אייס פנינה גודל 10 (כמות בהתאם להיקף פרק כף היד)
70 חרוזי ונציה
10 חרוזי מולטיקאט או סברובסקי גודל 3 או 4
סוגר הברגה או כל סוגר אחר
המון מצב רוח טוב
מקוות לראות את כולכם ביום שני בשרשור זה ניתן לשאול כל שאלה העולה על דעתכם בנוגע לחומרים

kiti4

New member
יש לי 2 שאלות:

1)איפה הסדנא מתקיימת
2)האם אנחנו צריכות להביא את החומרים

kiti4

New member
אהה..

בשעה 21:00 לא נראה לי שאני יכולה. בנות כמה אתן

wildspirit

New member
תשובות לשאלות שלך ../images/Emo6.gif

אז ככה הסדנה מתקיימת כאן בפורום בשעה 21:00 אנחנו נעלה לכאן שרשור חדש שיפתח עם הסברים בכתב ותמונות אכן אתם צריכים להביא את החומרים כדי שתוכלו לעשות את התכשיט אצלכם בבית ואז תוכלו להעלות תמונה של מה שהכנתם בעקבות הסדנה. לגבי שעת הסדנה... אכן היא ב- 21:00 ואולי מאוחר בשבילך אבל היא נשארת על גבי הפורום כך שאין לך מה לדאוג כי את תוכלי לראות אותה למחרת גם כןולהכין ולהעלות את התוצרים שלך גם
בנוסף, אנחנו נצרף גם בסוף קובץ וורד שיהי לכם גם קל לשמור לעצמכם את השרשור והשרשור יישמר גם בקישורים שלנו כך שתמיד אפשר יהיה לחזור אליו ולעשות אותו כמה שרוצים ונשמח לראות אותך שם

kiti4

New member
כנסי../images/Emo27.gif

תודה רבה לך
חשבתי לרגע שזה לא בפורום
למרות שכתבת סדנא וירטואלית. אני מקווה שיהיו לי את החומרים המתאימים,ומקווה להשתתף בסדנא. מיכל

wildspirit

New member
צודקת ../images/Emo24.gif

אבל סדנה וירטואלית היא גם על גבי הפורום בעזרת תמונות שיצורפו לשרשור החומרים הם בגדר המלצה לדוגמה מסוימת של תכשיט אבל כל תכשיט אפשרי לעשות גם בחרוזים שונים כלומר - לא חייבים דווקא חרוזי אייס פנינה אפשרי כל חרוז עגול אחר, או במקום סברובסקי להשתמש במולטיקאט מקווה שתוכלי למצוא חומרים מתאימים

kiti4

New member
למנהלת..

טליה אם אני לא טועה...
אני שולטת בשמות החרוזים. יש לי חרוזים בינונים (חרוזים שאיתם מכינים חיות) האם הם טובים לעשיית התכשיט
תוכלי להוסיף תמונה של התכשיט.. סקרנית

שאלות../images/Emo2.gif

הסדנה היא בצאט או מצולמת ואפשר לעשות אותה אחר כך לי בשעה 9 בערב אין מחשב סגוררררררררר
אולי אלך לשכנים
מה הדרגת קושי???????? אולי גם אני יחרוז בסוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

wildspirit

New member
היי מתוקה ../images/Emo20.gif

הסדנה הפעם לא תהיה בצאט היא תהיה על גבי הפורום ובהחלט אפשרי לעשות אותה אחר כך היא תישאר נעוצה בסוף גם כמו שאמרתי אנחנו נצרף קובץ וורד כך שתוכלו גם לשמור אותו על המחשב התכשיט הראשון שנכין הוא בדרגת קושי קלה ממש פשוט וקל להבנה.. חוץ מזה שאפשר יהיה כמובן לשאול כל דבר תוך כדי ואני אשמח אם תתחילי לחרוז גם -
זה יהיה הישג מדהים שלנו לא???

המתח. המתח הורג אותי... אין תמונה|?

תמונה של הצמיד העומד לעלות לאויר העולם הוירטואלי, כמובן.

הסדנא היא כאן על גבי הפורום

מצולמת שלב אחרי שלב. ומה זאת אומרת אולי? את תחרזי כמו כולנו ואפילו תדבקי בחיידק.

ניראה לי שבזכותכן../images/Emo24.gifאפילו אני

יתחיל לחרוזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזההההההה יופיייייייייייייי

wildspirit ,ראשית-ברכותי על התפקיד

בפרט ועל הפורום החדש בכלל
ובקשר לסדנה... האם יש אפשרות להראות לנו "דוגמא", כלומר,תמונה של הצמיד... זה ממש יעזור ....הסקרנות....
תודה

wildspirit

New member
וואו מתוקה תודה רבה ../images/Emo24.gif

על כל המחמאות
יש אפשרות לראות דוגמה...בהחלט חשבתי אולי בכל זאת לעורר את סקרנותכן אבל אני לא רוצה שהסקרנות תהרוג את החתול אז אני בכל זאת יעלה תמונה

kiti4

New member
../images/Emo10.gif

אני לא יודעת אם אני יוכל להשתתף בסדנא. כי אין לי סוג אחד של חרוזים (החרוזים הגדולים שציינת בתמונה). מקווה להשיג. איך קוראים לחרוזים הללו

wildspirit

New member
לחרוזים קוראים אייס פנינה אבל

אין מה להיות עצובה את יכולה כל חרוז אחר עגול מכל סוג זה ממש לא משנה העיקר להבין את הרעיון של החריזה ולהתנסות בה

למעלה