סדנה וירטואלית ראשונה

wildspirit

New member
אנחנו לא נעשה אותם דברים

בכל אופן נשתדל לא לעשות את אותם הדברים כדי לגוון כמה שיותר אבל אם זה היה לא נורא יהיו עוד דברים זה לא סוף העולם וכאן יש גם בנות מתחילות שרוצות ללמוד ואנחנו כאן ללמד כל מה שרק אפשר וכל מה שרוצים

הוצאת לי את המילים מהפה.

אין לי מושג איזה תכשיטים מלמדים בקומונה כי לעולם לא נכנסתי לשם. התכשיטים שאנחנו מעלות כאן הם לטובת הכלל והכל נעשה במטרה לעזור וללמד.

אולי את לא ניכנסת אבל השותפה שלך

כן בכל מיקרה גם שם זה בשביל שכולם ילמדו וזה רק המון עזרה-אישית אני לא חרזתי אף פעם התחלתי לאחרונה בכלל לחרוז

אני לא ביקרתי בקומונה ../images/Emo9.gif

ואני פו בשביל המנהלות ורוצה לילמוד אפילו מה שלימדו ומהתחלה

תאמת ההפסד כולו שלך

אני אומנם ניכנסת גם לפה וגם לשם אבל שם האוירה והלימוד ממש ממש כיפיית ממש בית חם הם בנו להם שם תנסי תיראי שלא תתחרטי

הסבר לגבי החומרים לסדנא הוירטואלית

אפשר להשתמש בכל חרוז עגול בגודל של 10 מ"מ ולא חובה חרוז אייס פנינה כמו שאנחנו השתמשנו. חרוז בגודל 0.3 או 0.4 יכול להיות כל סוג של חרוז אפילו אקרילי. הכמויות שנכתבו הם כמויות משוערות על סמך הצמיד שאנחנו הכנו חשוב שכל מי שמתכוונת להשתתף רצוי שיהיה לה קצת יותר שיספיק לה בהתאם לפרק כף היד שלה.

lisa s

New member
חרוזים חרוזים../images/Emo35.gif

בין החרוזים ברשימה הראשונית נכתב: "10 חרוזי מולטיקאט או סברובסקי גודל 3 או 4" כאן בהמשך רשמת: "חרוז בגודל 0.3 או 0.4 יכול להיות כל סוג של חרוז אפילו אקרילי." האם התכוונת לחרוזים 3 או 4 מהרשימה המקורית? ובמילים אחרות: האם חרוז 3 הוא חרוז בגודל (קוטר?) 0.3 מ"מ?

הסבר

חרוב סרבוסקי 3 או 4 הכוונה הם גם ל- גודל 0.3 או 0.4 מ"מ שבמקומם אפשר לשים גם חרוז אקרילי באותו הגודל ולא חובה סברוסקי.

hoch

New member
היה נחמד אם הייתה מצורפת תמונה של

המוצר המוגמר

wildspirit

New member
צירפתי בהודעה את התמונה

תסתכלי תחת השם שלי כמה שורות למעלה

hoch

New member
מצאתי. מקסים. אני אשתדל מאד להצטרף.

אני עובדת מאוחר באותו יום.

wildspirit

New member
לא נורא תוכלי לחזור

יותר מאוחר או למחרת ולעשות את זה גם ולהעלות לנו תוצרים ההודעה תהיה נעוצה

lisa s

New member
קודם כל ../images/Emo140.gif ברכות

על פתיחת הפורום החדש. אני בטוחה שתעשו חיל ושיצאו מכאן תוצרים יפיפיים. שאלה לגבי הפרוייקט ובכלל: בתור מתחילה בתחום החריזה, יצא לי לראות מספר פעמים סכמות לחריזה כמובן שלא הבנתי כלום, זה נראה לי לפחות כמו סינית/יפנית
בפרוייקט אני מניחה שתסבירו שלב שלב, כך שיהיה קל להבין מה עושים, אך אשמח אם תצרפו גם סכמה אניגמטית כזאת לכל פרוייקט. אני מניחה שלאחר מספר פרוייקטים בהם נראה שלבי הכנה + סכמה מוזרה יתאפשר למבולבלים ביותר
(כמוני למשל) להתחיל ולפענח סכמות לבד! וזה יהיה ממש
וואוו, שגעון, וואוו! תודה, ושוב המון

wildspirit

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

ותודה על המחמאות אכן לא קל להבין תמיד את הסכימות וגם אם נתקלת במשהו נשמח לעזור את צודקת אפשרי בהחלט להכין גם סכימות לסדנאות שנעלה ..לוקחת את זה איתי הלאה ואכן תהיה סכימה בסדנה בהחלא המטרה היא לדעת לקרוא סכימות והמטרה היותר גדולה היא לראות תכשיט ולדעת איך עושים אותה בלי סכימה שזה כמובן יבוא במשך הזמן אצל כל אחת

למעלה