שירשור הכרות קצר

MegaMan

New member
יצאנו דומים =\

רק שאתה בתור בן דוד יצאת קצת יותר הומו ,קישט ,אתה לא מתאים לפורום ,יא מנודה ! אמיר אפרופו פאבים ,אתה עדיין צריך להכיר לי כמה

אז ככה:

שם: יובל. גיל: כמעט 20. מצב משפחתי: יוצא עם מישהי. אזור מגורים: ירושלים. נוהג על: יונדאי אטוס מודל 99', אדומה. חולם לנהוג על: אופנוע כבד. מאכל אהוב: בשר, פירות ים. משקה אהוב: וויסקי, בירה. טלויזיה: נמלטים. סרטים: כלמיני. סרט מומלץ שראיתי לאחרונה: שורטבאס. מוזיקה: רוק, קצת פופ, מוזיקה סקוטית ואירית. ספרים: יש הרבה יותר מדי, אבל האחרון שקראתי היה המשחק של אנדר. אחלה ספר! תחביבים: קריאה, כתיבה, טיולים, דראג. סיגנון בילויים: פאבים, מסעדות. מסעדה מועדפת: זוני... פאב מועדף: כל פעם מקום אחר. ספורט שרואים בטלויזיה: לא רואה ספורט בטלויזיה. ספורט שאשכרה עושים: אם כבר אז כדורסל, אבל לעיתים ממש נדירות. מסר לאומה (או לפחות לפורום): זה לא מה שיש בין הרגליים, אלא מה שיש בין האזניים.

יאללה ../images/Emo26.gif

שם: טל גיל: 24 מצב משפחתי: רווק אזור מגורים: קריות נוהג על: יונדאי לנטרה 99 חולם לנהוג על: ביואיק (יצא לי כבר השנה פעם אחת) מאכל אהוב: כל מה שסיני משקה אהוב: קולה טלויזיה: מעדיף שלא סרטים: לא ממש זורם עם משהו סרט מומלץ שראיתי לאחרונה: נו זה עם טום הנקס. להתחיל מחדש ? מוזיקה: ישראלי על כל דורותיו ספרים: ישראלי - מתח בעיקר זה סבבה תחביבים: מוסיקה, ספורט, ספרים , טיולים !! סיגנון בילויים: פאב / מועדון מסעדה מועדפת: אוואזי פאב מועדף: משהו בקריות, לא תכירו בטח, יא מרכזניקים ספורט שרואים בטלויזיה: כדורגל ספורט שאשכרה עושים: טניס מסר לאומה (או לפחות לפורום): די להיות צברים. תלמדו מהאירופאים מה זה נימוס וסבלנות. גרררר !!

MegaMan

New member
יודעים משהו ?5 שנים לא נידלקתי על אף אחת

וזה למה ,אין לי בעיה עם השובניזים שרץ כאן ,אף אחת לא מוכיחה את עצמה ,לא כמונו הגברים ,שכל פעם מוכיחים את עצמנו ובאים במשהו רומנטי אחר בכל פעם מחדש ...יודעים מה ?אני מוכן להידלק על הראשונה שתשיר לי את השיר הבא : http://www.youtube.com/watch?v=UJPbvzFPZVY עם הריקודים וכל מה שכולל בתוכו :p ,אה וכמובן ,ברקו במידה ואתה הולך לנסות ולמכור את אחותך שוב -כשהיא תדע לעשות מה שההיא בקליפ עושה ,אני לוקח את המכרז!

למעלה