שירשור הכרות קצר

soul on fire

New member
לא התייחסתי שונה

הפוך חולקת לך כבוד שהוא כזה קצר.. אצלי זה מינמום 3 שעות

MegaMan

New member
עכשיו אני גאה

בעצמי כמובן :) ,מצטער,זה שלא נידלקתי על אף אחת 5 שנים רצופות לא אומר שהמשיכה שלי לווג'אינה וחזה נעלמה,להפך -מתחזקת מיום ליום

זונע

New member
אני רשמית הכי צעיר פה

שם: אורי גיל: 16 וחצי מצב משפחתי: לא רע אזור מגורים: ת''א נוהג על: אופניים חולם לנהוג על: מכונית... מאכל אהוב: בשר משקה אהוב: קולה, בירה טלויזיה: קצת ספורט, קצת ביפ סרטים: אימה סרט מומלץ שראיתי לאחרונה: הוסטל 2...לפנים מוזיקה: מטאל ספרים: נהה תחביבים: אופניים, גיטרה סיגנון בילויים: עם חברים...בירה, וודקה ונרגילה מסעדה מועדפת: כל מקום שמגיש בשר טוב זה בסדר פאב מועדף: ספורט שרואים בטלויזיה: כדורגל, כדורסל וקצת טניס ספורט שאשכרה עושים: אופניים...מספיק ספורט מסר לאומה (או לפחות לפורום):

The Guardian17

New member
אני לא נגד

אני בקרוב משתחרר... זה שזיו מציף ת'מוח שלך בשטויות זה לא אומר שאתה צריך להאמין לו. קפיש צעירוס ?

MegaMan

New member
18 זה בידיוק הגיל לגבריות

מסכים איתי לגביי זה ?זה שנשארתי שנה בגן לצערי ואני לא בצבא עכשיו זה משהו אחר ,אגב,תגדיר גבר ...מבחינתי ,זה כל אחד עם זין ,ביצים לעמוד על שלו ,וכוח מנטאלי בתחת ופיזי בשמיים :p ,בערך תואם את התיאור של רובנו לא ? בעצם ... we are the kings of the world biatch!

MegaMan

New member
הזכרתי כבר שגיל לא קובע גבריות ?

במיחד בימים הנוכחיים שכל ילד בכיתה ב' מזיין את חברתו לשולחן הלימודים או את המורה.

soul on fire

New member
ואחרי זה אתה אומר שאני קטינה?

תיראה את עצמך... P= *נרשם כבדיחה, נא לא לקחת רציני*

זונע

New member
אבל אני לא רושם "7 תנוחות סקס אהובות עלי"

בעצם...יצאת סוסה, תכלס.

soul on fire

New member
שמע,

עשיתי תכלס באלגן בשרשור הזה ובאתי לתקן טעויות אז זרמתי ויצא שאני היחידה שרשמה 7 תנוחות.. תודה רבה על המחמאה

soul on fire

New member
לילה טוב לכולם!

אני פה כל יום
אני זזה לישון יש לי 5 שעות לישון (כולל להזיז את השעון אחורה!!!)

Purple Mushroom

New member
שירשור התפקדות,חודש ספטמבר../images/Emo195.gif:0)

שם:אלון גיל:31 מצב משפחתי:פרוד אזור מגורים:איזור תל אביב נוהג על:לא נוהג חולם לנהוג על:חיפושית
מאכל אהוב:פטריות ברוטב , או כל דבר עם פטריות , כמו פיצה
משקה אהוב:מים קרים ככה מהמקרר.וקפה
נס על הבוקר
טלויזיה:לא מחוברת עכשיו . סרטים:בשיער , אבל לבנות , לא לי . סרט מומלץ שראיתי לאחרונה:רטטוי , והסוד. מוזיקה:רוק\פופ , אבל עם ווליום שקט . רוב האלבומים דיסקים שיש לי של להקה אחת זה הפינק פלויד , אבל אוהב גם את הביטלס . ספרים:ספרים אחרונים שקראתי בשנות האלפיים : זן והמחשב . המקלדת (קניתי) משהו על קבלה , מדע החיים והקבלה והפיסיקה הקוונטית , משהו כזה . ובשנות ה90 קראתי הרבה ספרות של מדע בידיוני ופנטיזה , לפני עשר שנים קראתי כנראה את הספרים הכי משפיעים עלי , כולל זן ואמנות אחזקת האופנוע , וההוביט , וכל טרילוגיית שר הטבעות . תחביבים:לישון , לשתות , לאכול , לחשוב , לקרוא ולכתוב. סיגנון בילויים:ללכת ברגל , ברחובות תל אביב . ללכת למפגשי פורום , קומונות , ובלוגים , ויש גם איזה מועדון חברים 3 פעמים בשבוע רגיל . מסעדה מועדפת:אין. פאב מועדף:אין(אבל קראתי שאולי נלך לנורמה ג'ין , מכיר את הסביבה קצת . ליד זמן אמיתי) ספורט שרואים בטלויזיה:כדורגל
בעיקר תקצירים ומשחקים מליגת העל. ספורט שאשכרה עושים:הליכה. מסר לאומה (או לפחות לפורום): אני חולה , לא מרגיש כל כך טוב היום.

Popoff

New member
עלק קצר הדבר הזה...

ארוך מדי בשביל עצלן כמוני. שם :רוני גיל: 20 גר אי שם במרכז נוהג על יונדאי ספורט שאני רואה זה כדורגל וספורט שאני אשכרה עושה זה שחייה . מוזיקה ספרים תחביבים סגנונות בילווי ואי כמה שאלות.. יותר מדי בירה עם יותר מדי שאלות לא טוב. מסר לאומה: The longest sentence known to men: I Do

pure_as_fire

New member
הנה..

שם: אמיר גיל: 21 מצב משפחתי: רווק אזור מגורים: באר שבע, גם אני שונא ת'מקום הזה. נוהג על: פיז'ו שנת 96 205..עד מתי.. חולם לנהוג על: לא משנה לי, אבל רכב יוקרה. מאכל אהוב: מאכלים עם בקר טחון. משקה אהוב: כול דבר טבעי ואם אלכוהול אז בירות אירופאיות. טלויזיה: סדרות ריאלטי סרטים: שר הטבעות, וכול פנטזיה בסגנון. סרט מומלץ שראיתי לאחרונה: ראיתי הרבה אבל לא ממליץ :\ מוזיקה: רוק קל, שאנטי. ספרים: the gaurdians by eddings תחביבים: כול מה שקשור לטבע ו outdoors, תזונה ואורח חיים בריא. סיגנון בילויים: פאבים, ביליארד, מסיבות וסתם עם החברים. מסעדה מועדפת: מטה מדבר פאב מועדף: מנצ'ילה ספורט שרואים בטלויזיה: לא סובל לצפות בספורט ספורט שאשכרה עושים: מכור לחדר כושר, מגוון עם ספורט אקסטרים כול קיץ. מסר לאומה (או לפחות לפורום): מפני שיבה תקום.

למעלה