שרשור מאכלים הולנדים

Alleycat74

New member
כן אה? תראה הוא פשוט רזה...תמיד היה

ותמיד יהיה אבל בשנים שהוא חי אצלה הוא אשכרה נראה כמו שלד עצמות מהלך. אמא שלי נבהלה בפעם הראשונה שראתה אותו. עכשיו הוא התמלא בפנים וגם הבטן כבר לא "חור"...

ronnl

New member
לא חושב

אבל לא יודע בדרך כלל תת תזונה מחשבים לפי הגובה אם אינני טועה אבל לא זוכר את הפרטים של כמה צריך להשקל באופן בריא עם גובה שכזה

Alleycat74

New member
בגובה שלו אפילו 80 זה בריא

הוא צריך לשקול 80 ואפילו 85 ועדיין ייראה טוב ויהיה בריא. כמובן שזה בהנחה שהמשקל עולה מתזונה נכונה ולא משטויות....

מלפפiן

New member
1.96 על 60 קילו???

אלוהים אדירים, חבר שלי 1.97, אבל לא נראה לי שהוא זוכר מתי פעם אחרונה הוא שקל 60 קילו (אולי בלידה
), טוב שאת מאכילה אותו! אבל האמת, בלי לפגוע בך או בבישול שלך, נראה לי שכל עולה חדש בארץ משמין מהר מאד עם האוכל שם בכל פינה ברחוב

Alleycat74

New member
ברור!! במיוחד עם השווארמה

בעלי לא אוהב פלאפל אבל חולה חומוס ושווארמה.... הוא גם לא אוכל ירקות (זה עוד משהו שאני לא מבינה אצל הולנדים - תפוחי אדמה ושעועית ירוקה והאפונה מהמרק אפונה נחשבים לאספקת ירקות תקינה לגוף....) אז זה בעיה כי רוב האוכל שלו זה ג'אנק... לחם (רק לבן, לא נוגע בדגנים מלאים), תפוחי אדמה וכו'... אצלי לפחות הוא התחיל לאכול קצת ירקות אחרים. אני תמיד שמה לו בצלחת מעט מאוד (נניח כף לא גדושה) והוא אוכל את זה. מעבר לזה לא - אפילו אם הוא מודה שזה היה טעים- אבל לפחות הוא אוכל מסודר. אוכל ביצים, בשר, קינואה הוא מאוד מאוד אוהב ואני שמחה כי זה בריא מאוד....

ronnl

New member
זה מצחיק

כי אני עכשיו חושב על זה ודווקא פה עליתי במשקל ובארץ הייתי רזה כמו מקל! אני אמנם לא שמן היום אבל לא רזה כמו שהייתי בארץ

Alleycat74

New member
אני כל פעם שהייתי בהולנד רזיתי!

ואצלי המשקל זו בעיה! חמותי כל הזמן צוחקת עלי שאני צריכה פשוט להחליף עם בעלי - אני אחיה שם והוא יחיה פה

ronnl

New member
../images/Emo6.gif

או בקיצור היא אומרת לך לכי תחפשי לך מישהו אחר בהולנד

made in holland

New member
../images/Emo78.gifהוא צודק לגמרה../images/Emo21.gif

יש לך מושג כמה ויטמינים יש בירקות??? אפשר לקבל מזה הגעלת ויטמינים ,הא חשבת אל זה פעם?, הוא צודק הדיף לאכול ברי הרבה בשר חומוס לחם גבינה הולנדית של 70% וכו, בתור תוספת ירקות את יכולה לתת לא מדי פעם איזה מלפפון חמוץ או כדומה. למה את חושבת שההולנדים יותר בדיאים??? אגב גם אני די השמנתי פה בארץ באיקר מאז שאני עם בת זוגתי שמבשלת שחבל על הזמן

Alleycat74

New member
הולנדים בריאים... אוקיי

if you say so
סתם סתם... תודה שאין על הבישול של הישראליות!

ronnl

New member
נחשו מה J הביא הבייתה

והכין בעצמו וגם אכל ואהב? אני השתגעתי מתדהמה אבל היום אכלנו קוסקוס ביולוגי מ AH ועם ירקות באמי ושווארמה WAS HET ERG LEKKER!

ayala26

New member
א-הא

הוא מילא את השקית הביולוגית של AH שחילקו בדואר השבוע וקיבל הנחה על כל המוצרים הביולוגים... אתה יודע אולי עד מתי המבצע? כי לא הספקתי

ronnl

New member
את השקית לא מילאנו

אבל אכן יש מבצעים עכשיו על המוצרים ביולוגים אז הוא קנה כמה ובין השאר גם את הקוסקוס המבצע אם אינני טועה הוא עד יום שני או שלישי

shno

New member
לא מתכון, וגם לא ממש מאכל, אבל...

Wilhelmina Pepermunt אין עליהן!

למעלה