There can be miracle

• פותח הנושא bapi
  • פורסם בתאריך

bapi

New member
../images/Emo124.gifThere can be miracle

if you believe. רובכן וודאי לא מכירות אותי, או אולי לא זוכרות, אבל היה לי חשוב לשוב אליכן ולו רק בכדי לתת מעט חיזוק ואולי גם תקווה. גם אני בעבר ה"קצת רחוק" הייתי חלק פעיל בפורום זה, ועברתי לא מעט יחד עם בעלי האהוב. הסיפור שלי מתחיל לפני כשש שנים, אז התחלנו (עדיין בתמימות) לנסות להיכנס להריון, לאחר כשנה של ניסיונות כושלים, הופנינו לביה"ח בלינסון שם התחלנו את מסענו בארץ הטיפולים, כאשר אנחנו מוגדרים כ "לא מוסברים". 4 הזרעות IVF ראשון – 9 ביציות נשאבו, 7 הופרו (עוברים "מעולים"), 2 הוחזרו, 5 הוקפאו. מחזור מוקפאים – 2 שרדו והוחזרו. הזרעה נוספת. לקחנו הפסקה למשך 7 חודשים (חשבתי שנצליח לבד – יחד עם טיפול "סיני" שכלל דיקור ושלל שיקויים והוראות תזונה פרטניות). IVF שני – 5 ביציות נשאבו, 2 הופרו והוחזרו. IVF שלישי – 6 ביציות נשאבו, 1 הופרתה והוחזרה. IVF רביעי – 12 ביציות נשאבו, אף ביצית לא הייתה בשלה וכמובן שלא היו הפריות. IVF חמישי – 6 ביציות נשאבו, ושוב אף ביצית לא הייתה בשלה וכמובן שלא היו הפריות. בשלב זה איש לא הצליח לפתור את התעלומה, "לא נתקלנו במקרה כזה של ביציות תקינות שהגיעו למצב של אי בשלות" – אמרו לנו הרופאים.
ראוי לציין כי הפרופילים ההורמונליים שלי נשארו תקינים לחלוטין כפי שהיו מההתחלה. כאן הגענו לכדי יאוש, ואני החלטתי שהטיפולים ממני והלאה.
לאחר לא מעט דיונים וויכוחים נרשמנו לאימוץ, שבשלב זה נראה כדרך היחידה בה אצליח להגשים את חלומי להיות אמא.
בעלי שראה את הדברים קצת אחרת התעקש ללכת ליעוץ נוסף, וכך לאחר מס' חודשים לא מועט מצאנו את עצמנו במשרדו של פרופ' דוד לב-רן. גם הוא אמר שלא נתקל בבעיה דומה לזו שלנו, וניסה להבין יחד איתנו מה יכול היה להשפיע על הביציות, ולגרום לאי בשלותן. לאחר בחינה מדוקדקת של כל המאורעות מאז התחלנו את הטיפולים ועד לשלב בו הפסיקו הביציות להבשיל, הגענו למסקנה אחת – החומרים שנטלתי בזמן היותי מטופלת בטיפול "הסיני", ככל הנראה גרמו נזק לביציות שלי ומנעו את הבשלתן. גם הפרופ' לא ידע להגיד לנו האם מדובר על נזק הפיך, ושהדרך היחידה לגלות זאת היא באמצעות המשך הטיפולים (כמובן שנשלחתי גם לבדיקות גנטיות שפסלו היתכנות לפגם מולד). עברנו לביה"ח אסותא וחזרנו למיטת הטיפולים. IVF שישי – נשאבו 12 ביציות, 3 הופרו, 3 החוזרו –הריון כימי אחד. IVF שביעי – נשאבו 12 ביציות, 6 הופרו (3 טבעי 3 איקסי – 4 עוברים של 8 תאים, 1 של 7 תאים, 1 של 4 תאים), 2 הוחזרו... והתוצאה היא הריון אחד של עוברית אחת – היום בשבוע 33 ויום אחד. אני שבתי לכאן לספר את סיפורי זה משתי סיבות עיקריות: האחת היא להזהיר אתכן בנות יקרות, שכשם שאנחנו מאמינים שכל מיני דברים לא בדוקים יכולים לעזור כך הם עלולים גם להזיק, וכדאי שניתן את הדעת על כך, ולא נכנס לתוך סחרור של לעשות הכל בכדי להגשים את המטרה, ותוך כדי כך בלי להתכוון להזיק לעצמנו.
השניה היא כמו שאמרתי לתת מעט תקווה ולעודד את כולכן בנות, שגם כשנראה שהכל אבוד, ואין כל סיכוי, להרים ראש ולהמשיך ולנסות להתמודד ככל שניתן, כי ניסים קורים, ואלמלא עקשנותו של בעלי לא הייתי כותבת לכן עכשיו.
מאחלת לכולכן מעבר מהיר לפורום השכן.

ayeletm2

New member
ריגשת אותי!!

ואההו זה רק מראה שאסור להתיאש ובסופו של דבר כולנו נעבור לפורום הנחשק, אני שמחה שהסיפור שלך נגמר בסוף טוב ומאחלת לך לידה קלה וילד בריא

../images/Emo24.gif

יווווווווווווווווווווווו אני בוכה רק מלראות את שמך עוד לא קראתי כלום חוץ מהשורותת המודגשות- הולכת לקרא

מתרגשת איתך

כמה טוב לשמוע ממך וכמה טוב לשמוע שאת בהריון אני ממש מתרגשת מאחלת לך המשך קל ותקין
ות ו
ים

chompi1

New member
וואו, המון המון מזל טוב ../images/Emo65.gif

הרבה פעמים חשבנו עליך וגם תהינו מה קורה איתך. כל כך שמחה לשמוע שאת בהריון. המון המון המון מזל טוב. מאחלת לך המשך הריון קל ועגול ובסופו לידה של תינוקת מדהימה שתהפוך אותך לאמא. מאד מתרגשת ומאושרת איתך. יש מצב שתשארי איתנו???
ות.

דבורה1

New member
באפי ../images/Emo24.gif ועוד אחד ענק ../images/Emo24.gif

את יודעת, אני ממשיכה לקרוא פה, למרות שכבר רחקתי לחלוטין מעולמן של רוב הבנות פה. ועדין יום יום קוראת פה. בדיוק בשביל הודעות כאלה כמו שלך. אני יודבת פה ובוכה (יש אייקון של פולניה בוכה בתפוז?) בוכה על הדרך הארוכה שעברת ועל התוצאה. הו התוצאה! שנה וחצי אחרי הלידה ועדיין כל פעם מחדש כשאני מספרת את הסיפור שלי ובו החלק של "מה היה אילו כבר בהיריון השני היו מתייחסים לתוצאות הבדיקות שהראו שיש לי קרישיות יתר ולא היו מנפנפים אותי", הצביטה בלב עוד שם. מי היה מאמין. שדווקא הטיפול שכ"כ האמנת בו היה הדבר הכ"כ לא נכון עבורך. כמה טוב שפתחת את זה כאן. כמה חשוב. ולך? מה אני אאחל? המון אושר המון דרך צלחה והיריון ארוך ובסופו תינוקת, שאם תהיה יפה כמו אמא שלה כבר הרוויחה... ותודי, תודי שאת מחכה לקולולו של נועם

hyb

New member
וואו bapi פשוט מדהים ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

מזל טוב ענקי
כ"כ מאושרת בשבילך שמחה שחזרת לספר לנו... כבר מזמן תהיתי מה קורה איתך מאז נעלמת מזמן.... מאחלת לך המשך הריון תקין ומאושר

michalgi

New member
../images/Emo140.gifאכן הסיפור ממש מעודד../images/Emo140.gif

ובמיוחד לאור העובדה,שבדיוק עכשיו אני מתחילה טיפול אצל פרופ' לברן, לאחר 6 כשלונות של IVF בבי"ח בלינסון!!

שישון

New member
WOWOWO../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

תודה על הטיפים. כל סיפור מוסיף על הידע וההבנה וודאי יכול לעזור לנשים רבויות IVFים. סיפור מדהים ומרגש מאחלת לידה קלה
ואימהות מאושרת

panda321

New member
מזל טוב! ../images/Emo140.gif

איזה סיפור מדהים. שיהיה לך המון מזל טוב, והמשך הריון קל ותקין

יעל301

New member
אני בהלם אני בשוק אני המומההההההההה

BAPI יקירתי ואווווו את לא מתארת לעצמך מה עשיתי לי עכשיו דמעות זולגות מאושר בשבילך אישה מקסימה, אני פשוט בהלם ולא מאמינה ואוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו אישה מקסימה ובן זוגה כמובן ,מגיע לכם האושר הזה , אחרי כל כך הרבה זמן , הצטערתי שנעלמת מהפורום הזה במיוחד שהיית פעילה רצינית, אף פעם בחיי לא אשכח את המפגש שלנו אצלך דבר שעד היום שאני חושבת עליו מחזק אותי במידה מסוימת ובמידה מסוימת מעציב כי נראה שאני בין האחרונות שנשארו עוד כאן בכל אופן אין לי מילים לתאר את שאני מרגישה שמחה כל כך ... ואוווווווווווווווו שוב ומזל טוב

sab sab

New member
../images/Emo95.gif../images/Emo65.gif מ-ז-ל-ט-ו-ב !!! ../images/Emo65.gif

BAPI יקרתי, למרות שראיתי אותך כבר כמה פעמים זוהרת וקורנת נושאת את ההריון היקר הזה, קשה לי לתאר לך עד כמה מרגש אותי לקרוא את הודעתך בפורום.... את ואישך מתחילים במסע אחר מלא אור ושמחה
בברכה והצלחה
שיגורשו כ-ל ו-ת-י-ק-ו-ת הפורום
שהחינו וקימנו והגיענו לזמן הזה

מזל טוב../images/Emo65.gif

אני בטוחה שהפחת בכולנו רוח של תקווה ומסר ברור- לא להתייאש ולכולנו בסוף זה יקרה - זה רק עיניין של זמן(אגב זה מה שכל הזמן הרופא שלי אומר) תודה שהערת את תשומת ליבנו לעיניין של טיפולים אלטרנטיביים שאותם שקלתי להתחיל , וכעת אשקול זאת בכובד ראש בהצלחה וללידה קלה !

anguly

New member
וואו וואו וואו!!!

אנחו לא מכירות למרות שגם אני הייתי ותיקה בפורום המקביל אבל השם שלך הוא חלק מפנתאון השמות (העצוב) של ותיקות שגם בלי להכיר שכשאני שומעת על הצלחה של אחת מהן יש לי צמרמורת של התרגשות חשוב מאד מה שכתבת אם משהו יש לו השפעה הוא יכול להשפיע גם לטוב וגם לרע! והמשפט אם לא יועיל לא יזיק - הוא לא נכון ואף מסוכן לחשוב ככה ולא שאני פוסלת טיפולים אלטרנטיביים - רק טוענת שצריך להתייחס אליהם ברצינות רבה כשבוחרים למי ללכת. מאחלת לך המשך הריון קל ותקין עם תינוקת מופלאה ובריאה בסופו

מיכאלה12

New member
תודה על העידוד!!!!

ועל זה שטרחת לחלוק איתנו זאת. המון הצלחה בלידה, שתהיה קלה ככל האפשר ושזכי להרבה נחת מהילדה!!!

האיש הזה קוסם

הדבר הכי חכם שעשיתי היה לקחת אותו כרופא שלי. המון מזל טוב וברוכה הבאה לפורום השכן

מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

מרגש מאד , ואופטימי בעיקר. שיהיה בשעה טובה ולידה קלה.

יפה ומדהימה שלי אוהבתותך../images/Emo140.gif

שמחה שהחלטת לבסוף לכתוב כאן ולעודד את הבנות (כולל אותי, כמובן). יודעת על כברת הדרך הארוכה שעברתם, שניכם, עם שיתוף פעולה והמון אהבה. את כל האיחולים שלי אמרתי ואמשיך לומר - זה מגיע לכם!!!!! יש לך לב של זהב וההריון הזה רק הוסיף לזוהר שלך.
מאחלת שמעתה לא תדעו יותר כאב - רק אהבה, אושר ובריאות!!!!!!!!!!! יקרה, אוהבתותכם המון ומחכה כבר לקטנטנה... נשיקות גדולות
סיגל

מזל טוב../images/Emo65.gif ותודה רבה../images/Emo140.gif

אמנם לא הכרתי אותך כלל, אבל בכ"ז התרגשתי לקרוא את סיפורך הארוך, העצוב והכל-כך שמח. כבר לא צריך לאחל לך שתצליחי - כבר הצלחת. רק מוסיפה איחולים להמשך רגוע, לידה קלה ואושר רב בהמשך. תודה רבה על שחלקת את סיפורך איתנו - זה מאד מעודד ומאד מלמד.

למעלה