There can be miracle

• פותח הנושא bapi
  • פורסם בתאריך

נועם@בת

New member
../images/Emo48.gif קולולולולולולולולולו

וגם קולולולולולולולולולולולו, באפי אהובתי לבשורה הזאת חיכיתי
. מסתבר שכבר עלה והכפיל, שילש ופעם ובועטת בך כבר הרבה שבועות של אושר. מאחלת לך הריון ארוך ובריא ולידה קלה, שהילד הבא יבוא רק מאהבה
. עשינו
מקורי על סרט,
מצדיע על עקשנות של הבעל ו
שאני הכי אוהבת על "יגורשו ותיקות הפורום"
. נועם ~שעשית לה חם בלב היום~

מיכל317

New member
מזל טוב

באמת מעודד לשמוע כאלה סיפורים של הצלחות המון מזל טוב

ליטל 38

New member
ואוו ואווו ואוו באפי ../images/Emo24.gif

איזה סיפור ואיזה אושר. בטח שזוכרת אותך וגם חשבתי על כך שנעלמת. כל כך מרגש לשמוע וחשובה גם הזהרה שלך. והדרך כבר לא ארוכה, אז שתמשיך תקינה וקלה.

נתנאלה2

New member
באפי יקירתי

סוף סוף כתבת.............חיכיתי מפסח להודעה שלך והבוקר מתקשר אלי סוף סוף האיש ומודיע לי שכתבת. את יודעת שאין מאושרת ממני לדעת שאוטוטו מתגשם לכם החלום. לך ולאיש המקסים, יקראו אמא ואבא ואין אושר גדול מכך. את במחשבותיי כבר הרבה זמן, שחשבתי להתקשר ולראות איך מתקדם ההריון. מאחלת לך לידה קלה וידיים מלאות וכמו שנועם אומרת שההריון הבא יבוא רק מאהבה. אפשר לסמן עוד
ענקי על מפגש הפורום שהיה אצלך. עכשיו מחכים לסאב סאב ויעל 301 שישלימו את באות המפגש. אוהבתותך המון ושמחה מליון.

יעל301

New member
סאב סאב מה את אומרת???

כדאי להצטרף לחבורה ????? הם אנשים טובים??? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נתנאלה יקירתי מנזמן לא שמענו ממך ומקווה שאת בסדר והילדה גם כן מקווה בשמי ומרשה לעצמי לומר גם בשם סאב סאב שבקרוב נצטרף לחבורה המובחרת שלכן

sab sab

New member
../images/Emo57.gifא-מ-ן כן יהיה רצון../images/Emo48.gif

אני חותמת על 100% הצלחה אצל הנוחכות במפגש של BAPI !!!(ובמפגשים האחרים...) איזה לחץץץץץץץץ

רוית ב

New member
אני מתרגשתתתתתתתתתתתתתת

מזל טוב אהובה כמה חשבתי עלייך!!!! מתרגשת עד דמעות ממשיש ליצמרמורת מזל טוב מחכה להודעת הלידה כבר יו אין לי מילים בכלל קלולולולולולולולולווו

מזל טוב!! ../images/Emo65.gif../images/Emo41.gif

אכן סיפור מדהים ונותן כוח. שיהיה בשעה טובה ושתהיה לך לידה קלה.

תודה רבה לך ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

אני מאוד מתרגשת מהסיפור שלך. ומאחלת לך לידה קלה ותינוקת מקסימה. ושוב תודה גם על המידע לגבי הטיפול האלטרנטיבי - גם אני בין אלו שמעדיפים להיזהר וזה נותן לי תחושה שמחזקת את הגישה שלי. בכלל כעקרון אני מעדיפה כמה שפחות גם לקבל תרופות קונבנציונליות אם לא חייבים. אבל בעיניני טיפולי פוריות אין לנו ברירה אלא להכניס זאת לגוף שלנו.

shira311

New member
לברן ה-../images/Emo47.gif

עברתי לרגע, ושמחתי בשמחתך. הרופא הזה הוא פשוט מקצוען אמיתי , גם אני חייבת לו את שני המופלאים שלי ! (אחרי מסע מתיש - שבסופו נחתנו אצלו)

פומלית1

New member
באפי יקירתי !!!!!

כמה חיכיתי להודעה שלך.... את כל הברכות כבר אמרתי לך! מחכה לכם בפורום השכן ! כן ירבו סיפורים מרגשים אלה, ולמרות שזה לא חדש לי, אני מתרגשת שוב שוב עם ההודעה ועם כל ברכה ! נשיקות מעידן וממני לשלושתכם !

bapi

New member
קודם כל תודה על כל האיחולים../images/Emo140.gif

בעקבות מספר מסרים שקיבלתי לאחר ההודעה שלי אני רוצה לנסות ולהבהיר כמה דברים ראשית אני לא ממש זוכרת אילו "שיקויים" נטלתי ואני גם לא ממש חושבת שזה עקרוני. העניין הוא פשוט להיות זהירים בדברים האלו. אני לא באה לפסול דבר אלא רק להאיר עיניים. ובפרט לאור העובדה שכל השיקויים הללו לא נבחנו או נבדקו באופן מדעי כפי שנעשה בתרופות. בשורה התחתונה,רציתי רק לעורר את המודעות שלכן לסיכונים שיכולים להיות כרוכים בטיפולים "טבעיים".

3קטנה

New member
סימן טוב ומזל טוב../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif

וואו וואו וואו וואו באפי יקרה, אמנם לא יצא לנו הכיר אישית, אבל את ההודעות רוויות האיקונים שלך ואת הסיפור שלך אני בהחלט זוכרת ובדיוק כמו שכתבה אנג'ולי, את נמצאת אצלי ברשימת הותיקות שההדעות שלהן מרגשות אותי יור מכל אז שיהיה במזל, באפי, ושימשיך נהדר עד שתאחזו את האוצר שלכן לה חיכיתם כל כך הרבה זמן, בידיים

גיליה

New member
זוכרת וכ"כ מאושרת../images/Emo13.gif

באפי יקרה, כמה מרגש לקרוא על ההריון שלך. שמחה מאוד לקרוא שהגעתם לרגע הזה ומאחלת לך עוד 6 -7 של הריון שקט ובסופו תינוקת מקסימה. תמוה מאוד העניין הזה עם "שיקויי הפלא" . לא חשבתי שתרופות טבעיות למינהן יכולות לגרום לנזק כזה. טוב שנמצאה הבעיה וטוב שהגיע ההריון והכי טוב שעוד מעט מגיעה הלידה והילדה. שימשיך להיות הכי טוב שאפשר.

לידה קלה

שהיה לךלידה קלה ואושר וכל טוב.............. תגידי הייתי אצל אייל פוליטי וגם הוא נתן תערובת של צמחים מה להסס לפני לקיחתם?

למעלה