משחק הדמיות של הבורר
ההרשמה חלק 2

liaush

New member
../images/Emo126.gifמשחק הדמיות של הבורר../images/Emo126.gif ההרשמה חלק 2

לאחר החלק הראשון של ההרשמה חלקכם כבר בחרתם את הדמויות. להלן הדמויות הפנויות שניתן לבחור אותם: אבי אסולין (התכול): -*מומלץ גילה אסולין: נעמי אסולין: ניקולה קובלובה:-*מומלץ. פבל קובלובה: ענבל אסולין: רון חשביאן: והדמויות התפוסות הן: ברוך אסולין (הבורר): Red Daniel נדב פלדמן: mai angel המקורית אורנה: מיטל עבד אירנה קובלובה: liaush לימור גולדמן (קוקי): linnoy מאיה פלדמן: שתיקה ראשונה עמרם (בולדוג): almogmeir11 נירה: אושRת . כי מי שמופיע ברשימה הדמות שלו היא סופית ואין להתחרט
. מי שלא בחר יכול לבחור את הדמות שנצאת ברשימת הפנויים. אין לבחור דמויות תפוסות! אתם יכולים לבחור גם את הדמויות האורח שלא מופיעות ברשימה. אבל רצוי לבחור את הדמיות שמופיעות בשביל שהמשחק יתחיל בהקדם. אז קדימה להתחיל לבחור
.

liaush

New member
../images/Emo127.gifבחירה מצויינת ../images/Emo13.gif

וכמובן מאתגרת בהצלחה

למי שלא בחר..

אני ממליץ על גילה אסולין היא נראתה לי דמות מאתגרת כל זאת הייחידה שמעזה להתעמת עם הבורר היא ראש המשפחה אסולין ונחשבת כדמות ראשית (4 בקליפ) אז תפקידה יגדל משום מה אני בחרתי את מאיה לא רק בגלל מירב (השחקנית) אלא כי זאת דמות בת 15 מרדנית שיוצאת עם גבר בן 31 שוברת את כל החוקים אבא שלה מת הוריה נפרדים ואימא שלה מנסה להתאבד אח שלה מגלה שהוא מאומץ ... בעיקרון לא לחשוב שאני משנה כי אני רוצה את מאיה הכי בעולם! אבל אני ממליץ לא לבחור ע"פ השחקן אלא ע"פ הדמות

liaush

New member
../images/Emo45.gif

מומלץ לבחור גם דמויות מצחיקות שיוסיפו הומור למשחק.

Red Daniel

New member
אבל זה לא היה ספויילר...

אפילו לא ניסיתי. היה רשום שגילה היא היחדה שמתעמתת עם הבורר, אז אמרתי מי רוצה להתעמת איתי. מה כאן הספויילר?

הספוילר היה משורשר לשתיקה ראשונה

כי היא רשמה שמאיה תצא עם גבר בן 31.. אתה שאלת להזהיר ממה, אמרתי מספוילרים..

liaush

New member
../images/Emo190.gifהמלצות לבחירת דמויות יש לשרשר לכאן.

לכל המשתתפים שכבר בחרו דמות ומעוניינים להמליץ לגולשים האחרים שעוד לא בחרו ומתלבטים. אתם מוזמנים לשרשר לפה המלצות על מנת לעזור להם לבחור. בהצלחה
.

liaush

New member
../images/Emo127.gif, מישהו מוכן לגלם את פבל?

ככה שנוכל לסגור את המעגל של משפחת הפשע קובלובה? D:.

Red Daniel

New member
אני ממליץ על ענבל

התפקיד שלה מאוד דק. היא נבגדת ע"י "הטחול", מעניין מה יקרה כשהיא תתפוס אותו

liaush

New member
נשארו בסך הכל 5 דמויות פנויות!

והדמויות הם: גילה אסולין. נעמי אסולין. פבל קובלובה. ענבל אסולין. ורון (הפרסי) חשביאן. ברגע שהרשימה הזו תסתיים המשחק יוכל להתחיל אבל כל עוד נותרו 5 דמויות פנויות המשחק נשאר תקוע. אני שוב מבקשת. כל מי שיכול לעזור בפרסום אז שיעשה את זה. כי כל עוד נותרו 5 דמויות פנויות אי אפשר להתחיל. וככל שנמשוך את זה יותר הערך של המשחק וגם הרצון יירד. באמת חברה אם הפורום הזה וגם המשחק הזה חשובים לכם ואתם באמת רוצים שהמשחק יצליח אז אתם חייבים להשקיע קצת יותר. לא חבל שהמשחק יתקע רק בגלל איזה 5 דמויות פנויות?. אני אישית עושה ככל יכולתי בשביל להפעיל את הפורום ואת המשחק וזו במטרה שאתם תהנו! אבל אני גם לא יכולה לעשות הכל לבד.. ויהיה ממש נחמד אם גם אתם תתרמו קצת ותעזרו לי.

למעלה