משחק הדמיות של הבורר
ההרשמה חלק 2

liaush

New member
תודה על התמיכה ../images/Emo13.gif

כי כמו שהמצב נראה עכשיו אני דיי אזדקק לה.. מקווה שהמשחק לא ישאר תקוע לעוד הרבה זמן.. ושוב תודה

טל קטן

New member
לא הבנתי למה צריך לבחור שחקנים.

בשביל מה לבחור שחקן מהבורר? אתם יכולים להסביר לי בבקשה?.. לא כל כך הבנתי... ואני בוחרת את גילה אסולין בבקשה תסבירו לי למה אני אמורה לבחור...

liaush

New member
כי זה הוא המשחק (כנסי)

המשחק הוא משחק דמויות כל המשתתפים במשחק בוחרים את הדמות שהם הכי מתחברים אליה מבחינת האופי של הדמות ועוד כמה קריטריונים
. המשחק נועד בשביל להפעיל את הפורום בגלל שזה משחק מאוד מיוחד ודורש הרבה השקעה. אבל בכל זאת החלטנו לעשות את זה. למרות שכרגע המשחק קצת תקוע בגלל שנשארו עוד 4 דמויות פנויות ואי אפשר להתחיל במשחק. ולכן בקשתי שיעזרו לי לפרסם את המשחק כך שנוכל להתחיל כמה שיותר מהר. כמובן לאחר שכל הדמויות יהיו תפוסות, אני אפרסם את רשימת הסצנות הנבחרות ואנחנו "נשחק" את הסצנות האלה במקום השחקנים. באמצעות כתיבה. בשביל להיכנס לדמות לא מספיק פשוט לרצות לגלם אותה. צריך לעשות לה סריקה מהירה ולהיכנס לראש שלה. זה יכול לבוא לידי ביטוי בצורת הדיבור של הדמות וכו'. ממש לפני התחלת המשחק כולנו נשנה את הכינויים שלנו לשמות של הדמויות. אז אם אהבת את המשחק ואת מעוניינת לגלם את גילה אני אשמח אם תעזרי לנו בפיתוח המשחק. עוד שאלות? את מוזמנת לשאול.. :)

טל קטן

New member
רעיון יפה!...

הייתי רוצה לשחק
אבל אני לא יכולה כי אני לא הרבה על המחשב ואולי יהיו חסרות לכם סצנות....
לא נוראא.. בקיצור.. אז תוסים את גילה לרשימת השחקנים הפנויים... אולי בפעם אחת
ביושש

liaush

New member
תקשיבי..

אם הבעיה היא בעיית זמנים אז אין לך מה לדאוג כי המשחק יתבצע פעם או פעמיים בשבוע. אני מודעת לעומס ובגלל זה אני הולכת לקראתכם. אני בטוחה שיהיה לך לפחות חצי שעה בשבוע על המחשב ושבחצי שעה הזו תוכלי לגלם את גילה. מה את אומרת?

7liel7

New member
מישהו יכול להסביר לי

מה זה משחק הדמויות, והאם אני יכול להצטרף?

liaush

New member
לכל מי שעדיין לא הבין את ההסבר להיכנס!

המשחק הוא משחק דמויות כל המשתתפים במשחק בוחרים את הדמות שהם הכי מתחברים אליה מבחינת האופי של הדמות ועוד כמה קריטריונים . המשחק נועד בשביל להפעיל את הפורום בגלל שזה משחק מאוד מיוחד ודורש הרבה השקעה. אבל בכל זאת החלטנו לעשות את זה. למרות שכרגע המשחק קצת תקוע בגלל שנשארו עוד 4 דמויות פנויות ואי אפשר להתחיל במשחק. ולכן בקשתי שיעזרו לי לפרסם את המשחק כך שנוכל להתחיל כמה שיותר מהר. כמובן לאחר שכל הדמויות יהיו תפוסות, אני אפרסם את רשימת הסצנות הנבחרות ואנחנו "נשחק" את הסצנות האלה במקום השחקנים. באמצעות כתיבה. בשביל להיכנס לדמות לא מספיק פשוט לרצות לגלם אותה. צריך לעשות לה סריקה מהירה ולהיכנס לראש שלה. זה יכול לבוא לידי ביטוי בצורת הדיבור של הדמות וכו'. ממש לפני התחלת המשחק כולנו נשנה את הכינויים שלנו לשמות של הדמויות. בנוסף לכך נבחר את סצנות והכל יתנהג כמישחק טלויזיוני "וירטואלי". אני מוסיפה אין כל קשר לאירוחים! זה משחק אחר לגמרי.! אתה יכול להבחור אחד מהדמויות הבאות: פבל קובלובה: רון (הפרסי) חשביאן: נעמי אסולין: מאיה אסולין: אם אתה שואל אותי אני ממליצה על פבל או על רון. (לרון עדיין לא היו סצנות) אבל אומרים שהוא ישחק עבריין רציני. אבל רצוי לבחור את הדמות שאליה אתה הכי מתחבר. ועוד שאלות אתה מוזמן לשאול.

7liel7

New member
../images/Emo45.gifאני אלך על פבל

אני לא הכי מתחבר לדמות אבל אני אצליח (אני חושב...). אני מעדיף לבחור בפבל במקום רון כי אני בדיוק ההפך מעבריין
.

liaush

New member
גם פבל הוא סוג של עבריין

אבל הרבה פחות. פבל יותר ברגע הקומי, מישהו שיצחיק. יהיה נחמד אם במשחק תוכל להביא איזה כמה מילים ברוסית בשביל להיכנס לאווירה
חח בכל מקרה משפחת נוקבלובה נסגרת
חח נעים מאוד אני אחותך
וליאון הסוסון יגלם את ניקולה. ברגע שהרשימה תסגר המשחק יוכל להתחיל

למעלה