האי-פרק 104

ושוב, לא מותח

הסוף אמנם מותח אבל הפרק הזה לא זינק. הייתי מצפה שעלילת הנחש תימשך יותר מפרק אחד ושאנה תצרח עוד יותר. מעניין איך יהלי נהיה טיימר.

מה זה איך יהלי נהיה טיימר??

זה כמו לשאול איך זואי נהייתה טיימרית. יהלי הוא אח של זואי ואחים מתחלקים בגנטיקה, והגן של הטיימריות נמצא גם בו. בספר 'האי-המסע של זואי' זואי מצליחה להציל אותו ומכיוון שעברו כמה שנים הוא נראה מבוגר. וזואי אימנה אותו בשנתיים מ2009-2011

8דושנקה8

New member
יהלי כמו זואי, בטח קיבל את הטיימריות מההורים

שלו וזואי אימנה אותו לפי מה שהיא אמרה בפרק הראשון

פרק נהדר ../images/Emo13.gif

אבל לא הצלחתי לראות מה היה בסוף עם אנה. חסר ששוב דמות מתה בתחילת העונה. הם הריי טיימרים הם יכולים להזהיר אותה ברגע האחרון,

זו לא אנה../images/Emo191.gif../images/Emo85.gif

זה היה סול, שכנראה חזר במהירות להציל אותה אחרי שקיבל את האזהרה מיהלי.

שירטע

New member
ידעתי שראיתי אותו!

הייתי כמעט בטוחה שזה הוא ואז פה אמרו שזו אנה אז חשבתי שאולי לא ראיתי טוב כי זה היה בשחור לבן ומטושטש, אבל עכשיו אני בטוחה. זה באמת מסביר את העובדה שלא כתבו עליו בהצגת הדמויות. חבל, דווקא עם ההתקדמות של הסדרה אהבתי אותו יותר ויותר, במיוחד אחרי שליבי מתה כמה פעמים ודילן השתנה וזואי גם כבר לא מה שהייתה. עכשיו הדמות היחידה האהובה עליי זו אנה - שגם אהבתי את ההתפתחות של הדמות שלה במהלך כל הסדרה.

מישהו 2

New member
עוד פרק טוב

לא שעמם לרגע. השחקן שמשחק את מייקי לא משחק מספיק טוב

1963a

New member
מייקי דוקא שיחק מצויין-אני לא מסכים איתך

את מייקי משחק דניאל מורשת .בכמה סצנות שהוא מופיע הוא משחק מצויין . הוא השחקן הכי צעיר בחבורה בן 16 נדמה לי , כשכל האחרים בני 20+ ! מה שבולט הוא שהוא מאוד גדל במהלך שלוש העונות של "האי" . אין לי ספק שמצפה לו עוד עתיד מזהיר בתחום המשחק . שמעתי שהוא גם מככב כעת במחזמר בבימת הנוער ברחובות .

Yarinv

New member
פרק טוב../images/Emo13.gif

היה מעניין, מה שהפרק הקודם לא הצליח להיות. אני אוהב את הצוות של ג'יני-מיילו בנסיונות החקירה ושיתוף החשדות עם צ'יף. מפרק לפרק אני אוהב יותר ויותר את אנה, היא אחת הדמויות היחידות שיש להן עומק ועניין ולא חוזרות על עצמן (בניגוד לזואי הסרקסטית הצפויה למדיי), אנה לומדת את כל העולם שמסביבה וסופגת כל כך הרבה דברים וזה נותן לה כל כך הרבה גוונים באישיות. אני חושב שנהניתי מהפרק גם בגלל שדילן לא הופיע בו, הוא פשוט נהיה שחצן ומעצבן (משהו שהתגבש עוד בעונה השנייה) וגורם לי להתגעגע לטומי מהעונה הראשונה. מחכה בקוצר רוח לפרק של מחר לראות איך יוציאו את אנה המתה מהתסבוכת שאליה היא נקלעה...

כן אני גם מתגעגעת לטומי מהעונה הראשונה...

הוא היה תמים וחמוד. אם צ'יף לא היה מחזיר אותו אחורה בזמן אולי היה דילן היה יותר נורמלי. בשתי העונות האחרונות דילן נהיה ממש, ממש פתטי, ואהבתי אותו בתור טומי ולא בתור דילן. והדמות של צ'יף נהרסה מאוד בעונה הזאת, הוא חש אותה מפקד האי כאילו מה, הוא לא זוכר שהוא העדיף שהעולם יושמד על ידי אסטרואיד ורק שלא ושלמשפחה שלו כולל דילן יוכלו להיות ביחד. וגם סול ומייקי, הם שכחו כבר מפדידה ומאמא של מייקי כאילו כלום. אבל לפחות מקס היה ונשאר דמות מעניינת

liron sa

New member
אולי ../images/Emo58.gif ..

ראיתי שוב את פרק ושמתי לב שבסוף זה היה סול שמת ולא אנה. יכול להיות שאולי הוא הספיק להציל אותה. מה שמסביר אולי גם את ההעלמות שלו מהסדרה.

רומי 111

New member
איזה העלמות???

סול נעלם? לא נכון, אני רואה רק בגלל עוז זהבי את הסדרה הזו, לפחות מאמצע העונה השנייה שנהייתה די מבאסת, זו נראית עוד יותר מבאסת ועכשיו מעלימים את עוז? למרות שנראה אותו בהמון פרוייקטים אחרים למבוגרים... אבל די מבאס.

liron sa

New member
לא בטוח, פשוט חשבתי..

כי YARINV כתב ש"סול עם התפתחות מעניינת בעלילה" ,חשבתי שאולי זה קשור והוא ידחק מעט מהעלילה , מה גם שהוא לא הצטלם לתמונות העונה.

למעלה